Nowe tytuły na drugą połowę 2008 roku

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Dante
Status: Offline

Post autor: Dante » czw sie 27, 2009 10:14 am

życie bywa okrutne, a to jest najlepszy tego dowód:
Nick: WANEKO
Data: 27-08-09
Tekst: Witajcie, niestety tamta wiadomość nie pochodziła od redakcji. Ktoś Waszym kosztem zrobił sobie kawał i podał fałszywe tytuły nowości. Wiadomość została usunięta wraz z komentarzami do niej. Bardzo nam przykro że coś takiego miało miejsce na naszej stronie, postaraliśmy się aby tamten komunikat był widoczny jak najkrócej gdyż podawanie fałszywych wiadomości godzi przede wszystkim w Was. Pozdrawiamy, WANEKO

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » czw sie 27, 2009 11:05 am

Gotenks pisze: No bo niby to shonen, ale z tego co zauważyłem, to w większości czytają go przedstawicielki pięknej :P
To zależy od środowiska, w moim to sie rozkłada po równo :)

Nick: WANEKO
Data: 27-08-09
Tekst: Witajcie, niestety tamta wiadomość nie pochodziła od redakcji. Ktoś Waszym kosztem zrobił sobie kawał i podał fałszywe tytuły nowości. Wiadomość została usunięta wraz z komentarzami do niej. Bardzo nam przykro że coś takiego miało miejsce na naszej stronie, postaraliśmy się aby tamten komunikat był widoczny jak najkrócej gdyż podawanie fałszywych wiadomości godzi przede wszystkim w Was. Pozdrawiamy, WANEKO
Damnation! :x To nie Prima Aprilis!
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sie 27, 2009 11:08 am

Spodziewałem się czegoś takiego.
Dla mnie to dobra wiadomość, bo spośród tych trzech manga z fałszywego posta nie interesowała mnie żadna, teraz jest szansa, że jednak pojawi się jakiś nowy tytuł, który by mnie zainteresował :)
Me-ouch pisze:To zależy od środowiska, w moim to sie rozkłada po równo :)
Pewnie tak :)
Ja uwielbiam shoneny i czytam je w ogromnych ilościach, ale w Saiyuki nie znalazłem niczego, co mogłoby mnie zainteresować. Natomiast moja koleżanka ma odwrotnie - shonenów nie lubi, ale Saiyuki kupuje namiętnie (głównie dla bishów :roll: ).
Ale trochę zbaczam z tematu :P

BTW. Ciekawy jestem jaka manga wyjdzie za GTO. Mam tylko nadzieję, że będzie to tytuł skierowany bardziej do starszego czytelnika, a nie jakaś haremówka dla młodszych :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr wrz 02, 2009 11:18 am

Witka.
Coraz mniej się już udzielam, ale napiszę czego się dowiedziałam.

Na 100 procent zostanie wydane VK. I tutaj fani tej mangi mogą być spokojni.
Kolejny nowy tytuł to Loveless. We wrześniu Waneko dostanie maila od wydawnictwa i tu zapadnie ostateczna decyzja już o wydaniu czy porzuceniu tego pomysłu.
Szanse są podobno duże, poza tym w samym wydawnictwie są zwolennicy tej mangi.

Chyba tyle.
Jak się okaże, że Loveless zostanie wydane, nie pozostaje nic innego jak sprzedać te moje 7 tomów. Chętni?

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt wrz 04, 2009 5:48 pm

O, a ja w czerwcu pierwszy tomik Loveless po niemiecku kupiłam. Jeśli rzeczywiście dojdzie do wydania tej serii w Polsce, to sobie przynajmniej porównam tłumaczenia. xD Ale jak nie wydadzą, to mi przykro nie będzie (wspomniany tomik był dla siostry, sama jeszcze go nie przeczytałam i ciężko mi się do tego zmotywować).

VK nie tknę palcem. Wampiryczne romansidła to zdecydowanie nie moja półka.

Pomijając to wszystko (wiem, że było to już mówione, ale trudno) - chciałabym, żeby Waneko przyłożyło się do wydawania obecnych nowości. Słysząc o coraz to nowych planach na przyszłość i widząc jednocześnie opłakaną teraźniejszość, jakoś ciężko mi być pełną optymizmu. :|

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob wrz 05, 2009 1:57 pm

Kisara, skąd masz to info?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob wrz 05, 2009 6:02 pm

Wystarczy napisać do wydawnictwa na gg w godzinach od 10 do 17 ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Mr.Chiquita i 13 gości