Animatsuri 2015

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
ODPOWIEDZ
Mixik
Status: Offline

Animatsuri 2015

Post autor: Mixik » czw cze 04, 2015 10:05 pm

No właśnie, konwent w Warszawie, więc powinno być trochę więcej osób niż na Magni, co? :D Przynajmniej mam taką nadzieję.
Bilety są już dostępne ( ale będzie można je też kupić na miejscu, chociaż w większej cenie, niż przedpłaty). Tak samo jak atrakcje, które można zgłaszać do 14 czerwca.
W tym roku następuje zmiana miejscówki na Zespół Szkół im. inż S. Wysockiego, a jak ktoś jedzie pociągiem to ma wręcz idealnie, bo na konplejs jest jakieś 10-15 minut z dworca zachodniego. :)
Z ciekawszych zapowiedzi mamy na razie Food Emperora (ciekawe, kto kojarzy...? XD) oraz pokaz fajerwerków.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw cze 04, 2015 11:41 pm

Nie sądzę, aby Animatsuri przebiło Magni pod względem ilości osób;) To nadal szkoła, więc będzie miała swoje ograniczenia, a Animatsuri zazwyczaj sprzedaje wejściówki na konkretną liczbę osób. Chociaż nie wiem jak w tym roku sobie poradzili.

Oczywiście, że kojarzę Food Emperora ;p

Chciałbym wpaść w sobotę, ale to się dopiero okaże.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » czw cze 04, 2015 11:41 pm

Daminox pisze:Nie sądzę, aby Animatsuri przebiło Magni pod względem ilości osób;)
Miałam na myśli osoby z forum, nie ogólnie. :D Bo w tym drugim przypadku to wiadomo, że nie przebije.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw cze 04, 2015 11:43 pm

Mixik pisze:
Daminox pisze:Nie sądzę, aby Animatsuri przebiło Magni pod względem ilości osób;)
Miałam na myśli osoby z forum, nie ogólnie. :D Bo w tym drugim przypadku to wiadomo, że nie przebije.
Aa, a to już jest całkiem możliwe ;)
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pt cze 05, 2015 8:36 am

Jedno wielkie MAYBE.
a food emperora nie kojarzę XD rozwiniecie temat? :D

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » pt cze 05, 2015 1:26 pm

Choruję przewlekle na magisterkę, więc nie sądzę, żebym była na całym konwencie, ale w sobotę chętnie bym się pojawiła (łoł, jest bliżej ode mnie niż Gwiaździsta! najs). No i nie wiem, czy pojawi się więcej osób niż na Pyrce - Animatsuri to mimo wszystko mniej szałowy konwent.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pt cze 05, 2015 3:23 pm

gg gonia pisze:rozwiniecie temat?
Hm... Rozwinęłabym go bardzo ostro, ale nie chcę dostać ostrzeżenia za rzucanie mięchem. :lol: Polecam po prostu wklepać sobie w wyszukiwarkę YT "kurczak pier...lony" i wszystko będzie jasne. :mrgreen:
dziabara pisze:No i nie wiem, czy pojawi się więcej osób niż na Pyrce - Animatsuri to mimo wszystko mniej szałowy konwent.
Już sprostowałam wyżej, że miałam na myśli osoby z forum. :3

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » pt cze 05, 2015 3:37 pm

I ja też mówiłam o osobach z forum. No bo łatwiej zebrać ludzi, jak i konwent ma wiele do zaoferowania :mrgreen:

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » pt cze 05, 2015 6:49 pm

Ja będę na 90% :D

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » pt cze 05, 2015 8:39 pm

Hm... W sumie miałam nie rozważać żadnego konwentu poza Pyrkonem, aleee... to w końcu Warszawa, więc jak odpowiednio dużo znanych mi osób się zadeklaruje to może nawet do nich dołączę. Poza tym kuszą mnie pokazy sztuk walki, wcześniej jakoś nie pałałam do nich wielkim entuzjazmem, ale na Pikniku z kulturą japońską bawiłam się nieźle, więc chętnie znowu na nie popatrzę.

Isei, będziesz na stoisku Yatty czy wyjątkowo masz wolne? :D

EDIT: Ale tak samo jak dziabara choruję na licencjat. Myślałam o obronie w połowie lipca, a teraz sprawdziłam termin konwentu... No, zobaczymy xD,

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » pt cze 05, 2015 11:39 pm

treemore pisze:
Isei, będziesz na stoisku Yatty czy wyjątkowo masz wolne? :D
Tym razem jadę sobie tak o, a co xD jakiś konwent mi się od życia należy! xD

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn cze 22, 2015 12:10 am

Jeśli ktoś nie ma/nie śledzi fanpejdża na fejsie albo olewa stronę (niżej jej adres, bo w sumie zapomniałam podać w pierwszym poście ^^" ), to mam ważną informację, a mianowicie:
ZMIENIONO SZKOŁĘ.
Tutaj więcej info:
http://festiwal.animatsuri.pl/

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » pn cze 22, 2015 7:46 am

Mimo tego, że mieliśmy już wszystko ustalone i byliśmy na etapie potwierdzenia umowy przez szkolnych prawników, nagle zostaliśmy postawieni pod ścianą z warunkami, przez które koszt odbycia się naszej imprezy w tamtejszym miejscu wzrósł by ponad pięciokrotnie
Czyżby jakiś "zatroskany rodzic"?

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn cze 22, 2015 12:30 pm

Mało prawdopodobne. Gdyby to był taki rodzic to zapewne odmowiliby w ogóle imprezy w tej szkole, a nie postanowili się bardziej nachapać na wynajmie.

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » pn cze 22, 2015 4:43 pm

A może postawili warunki typu wielka kaucja, ochroniarz na każdym rogu czy monitoring z przekazem na żywo prosto do nich. To by było drogie, a news mówi o nowych warunkach a nie wzroście kosztu starych.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn cze 22, 2015 9:09 pm

Nowych, ale i droższych. Bodajże na facebooku podkreślali, że zwyczajnie nie byłoby ich stać na zorganizowanie całej imprezy, bo wszystko by poszło na samo wynajęcie szkoły.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn cze 22, 2015 9:14 pm

Fenek Alfa pisze:A może postawili warunki typu wielka kaucja, ochroniarz na każdym rogu czy monitoring z przekazem na żywo prosto do nich. To by było drogie, a news mówi o nowych warunkach a nie wzroście kosztu starych.
Jezu, od razu trzeba obwiniać i tworzyć niepotwierdzone plotki bo "wszyscy rodzice są źli i nie rozumieją i pewno są Katolami (bo to już chyba największa zdrada stanu w tym kraju mieć jakieś wyznanie)"

Może szkoła sama z siebie postawiła wymagania z pupy i tyle, a może ekipa Animatsuri się zrobiła zbyt pewna i zawalili sprawę z umową. Budynek jest inny i tylko Animatsu straci na renomie bo ludzie w przyszłym roku mniej chętnie będą zamawiać wejściówki w przedsprzedaży nie wiedząc czy a nóż za tydzień nie wylądują na innym końcu warszawy.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn cze 22, 2015 9:47 pm

gg gonia pisze:i tylko Animatsu straci na renomie bo ludzie w przyszłym roku mniej chętnie będą zamawiać wejściówki w przedsprzedaży nie wiedząc czy a nóż za tydzień nie wylądują na innym końcu warszawy.
To Niucon niby stracił renomę, a dzieciarnia i tak do nich jeździ, więc tu akurat nie mają się o co martwić. :P

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » wt cze 23, 2015 10:37 pm

gg gonia pisze: Jezu, od razu trzeba obwiniać i tworzyć niepotwierdzone plotki bo "wszyscy rodzice są źli i nie rozumieją i pewno są Katolami (bo to już chyba największa zdrada stanu w tym kraju mieć jakieś wyznanie)"
Myślałem że cudzysłowy wystarczająco podkreślają ironię tego wyrażenia, ale ponieważ nie dotarło, informuję że miałem na myśli trolli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości