Pyrkon AD 2015

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Pyrkon AD 2015

Post autor: Daminox » pn mar 09, 2015 4:28 pm

Do tegorocznego Ziemniakoniu można już odliczać tygodnie, więc zakładam temat poświęcony temu kulturalnemu wydarzeniu, w którym można:
-mówić czemu się nie jedzie,
-mówić czemu nie warto jechać,
-popluć trochę na fantastów,
-ponarzekać na PKP i kolejkony

albo... nie. Piszcie co chcecie. Ja będę zapewne tylko w sobotę i tego roku nie planuję gżdaczyć. Z ważniejszych informacji jest jeszcze taka, że na Pyrze odbędzie się III Międzynarodowy Zlot Partyzantki Nowościowej, na którym będzie można zrobić sobie zdjęcie z członkami tego stowarzyszenia, poznać kilka anegdotek i spytać jak można zostać jednym z nas. To tyle, bye.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » pn mar 09, 2015 4:49 pm

Do Poznania mam blisko, więc się wybieram. Wejściówka już kupiona. Będzie to mój pierwszy konwent, więc mam nadzieję, że mi się spodoba.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 09, 2015 4:52 pm

Będę, rzecz jasna :) Najlepsza tego typu impreza w kraju... Idealna okazja, aby 95% czasu spędzić za ławkami stoiska :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn mar 09, 2015 5:35 pm

Jak już mówiłam, za mało rzeczy z paneli mnie interesuje, żeby kupować spanie, dojazd i wejściówkę za 60 zeta, cisnąć się przez tłum i ogólnie być wśród ludzi :D
Konwentowym człowiekiem nie jestem, dlatego wg mnie - tak, na konwentach się sypia ;) *apropo odpowiedzi w shoucie XD*
Rok temu Pyrkon nie zachwycił mnie jakoś bardzo, dlatego wolę siedzieć w domu i udawać, że się uczę.

A poza tym szef mi nie da wolnego :/

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » pn mar 09, 2015 5:47 pm

Ja wiadomo będę. Zlot Partyzantki jako przedstawiciela do czegoś w końcu zobowiązuje... xD W tym roku niestety będę większość czasu machać wam ze stoiska...

Awatar użytkownika
Tallulah
Posty: 88
Rejestracja: śr mar 21, 2012 4:30 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tallulah » pn mar 09, 2015 6:06 pm

O, fajnie, że jest temat. Będę na pewno na dwa pierwsze dni (trzeci o ile będzie mi się chciało wstać, hue hue), daleko nie mam.

Partyzantka to raczej nie moje klimaty, ale płacze wydawców na panelach owszem... :>

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pn mar 09, 2015 10:18 pm

Ja idę popatrzeć na partyzantów z daleka :D

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pn mar 09, 2015 11:29 pm

Będę! Nie wiem co prawda ile będę miała czasu wolnego, bo zamierzam z Pyry przynieść sporo tekstów, ale trzeba koniecznie się spotkać. :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr mar 11, 2015 7:53 am

Ja sobie w tym roku odpuszczam. Zresztą nawet nie wiem czy by mi się udało pojechać chociaż na jeden dzień.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr mar 11, 2015 9:00 am

wataken pisze:Będę, rzecz jasna :) Najlepsza tego typu impreza w kraju... Idealna okazja, aby 95% czasu spędzić za ławkami stoiska :)
tym razem też będziecie rozdawać lizaki? :D (ciągle gdzieś mam tego z 2014... XD)
(moze Wy na kazdym konwencie rozdajecie? ja nawet nie wiem, ja nie konwentowa)

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » śr mar 11, 2015 9:03 am

Roznie to bywa. Mamy troche lizakow bo ostatnio kupilismy wiec pewnie na pyrkonie bedziemy rozdawac

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr mar 11, 2015 9:06 am

Pojechać oczywiście pojadę, ale atrakcji w tym roku nie robię, solidarnie z większością tych, których w ubiegłym roku potraktowano tak jak potraktowano.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr mar 11, 2015 2:43 pm

GrisznakIW pisze:Pojechać oczywiście pojadę, ale atrakcji w tym roku nie robię, solidarnie z większością tych, których w ubiegłym roku potraktowano tak jak potraktowano.
A możesz napisać coś więcej na ten temat :wink:

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr mar 11, 2015 2:48 pm

Pisane już było setki razy...
Wąskie, długie sale bez mikrofonów, za to nie całkowicie od siebie rozdzielone, przez co na jednym panelu słychać było to, co działo się na drugim. Żenada, kiła i mogiła.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr mar 11, 2015 2:53 pm

GrisznakIW pisze:Pisane już było setki razy...
Wąskie, długie sale bez mikrofonów, za to nie całkowicie od siebie rozdzielone, przez co na jednym panelu słychać było to, co działo się na drugim. Żenada, kiła i mogiła.
Okej, dzięki za info :wink:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » śr mar 11, 2015 2:57 pm

Również się wybieram. Będzie to mój pierwszy raz^^, więc mam nadzieję, że się nie rozczaruję.
Obrazek

Natarii
Status: Offline

Post autor: Natarii » pt mar 27, 2015 7:33 am

Mam takie pytanie, też jadę pierwszy raz więc mogę być niedoinformowana, ale czy jest jakaś strona, miejsce, cokolwiek gdzie piszą inni uczestnicy odnośnie dojazdu. Zawsze jest lepiej jechać w większej grupie, może ktoś ma wolne miejsce w samochodzie, jedzie konkretnym autobusem czy pociągiem. Dodam, że zamieszkuje w trójmieście :)

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pt mar 27, 2015 9:23 am

Natarii pisze:Mam takie pytanie, też jadę pierwszy raz więc mogę być niedoinformowana, ale czy jest jakaś strona, miejsce, cokolwiek gdzie piszą inni uczestnicy odnośnie dojazdu. Zawsze jest lepiej jechać w większej grupie, może ktoś ma wolne miejsce w samochodzie, jedzie konkretnym autobusem czy pociągiem. Dodam, że zamieszkuje w trójmieście
O właśnie, jakby ktoś jechał z Inowrocławia/Żnina/Bydgoszczy, lub przez te miejscowości przejeżdżał to z chęcią się podłącze :)

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pt mar 27, 2015 9:37 am

"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » wt mar 31, 2015 12:39 pm

Być może będę w sobotę. :D Jak już na sępa, umówię się z kimś by mnie przygarnął. :P
Samej chodzić to niefajne. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości