Pyrkon AD 2015

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn kwie 27, 2015 9:28 pm

Przyłączam się do podziękowań <3 Drgania nie przeszkadzają i wszystko dobrze słychać (na razie obejrzałam pierwszą część)
Obrazek

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn kwie 27, 2015 9:37 pm

Słyszałem że ktoś w niego jajkami rzucał (ogólnie strasznie tajemnicza sprawa bo sprawca rozpłynął się w powietrzu)...

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » pn kwie 27, 2015 9:56 pm

AAAAAAA! Widziałyśmy z Gonią Korwina, później widziałam też rozbite jajka na asfalcie, ale nie skojarzyłam jednego z drugim xD.

Cieszę się, że sprawiłam Wam przyjemność filmikami :D. Żałuję trochę, że udało mi się tylko 2/3 nagrać, ale i tak fajna pamiątka :>.

Wiwaldo
Status: Offline

Post autor: Wiwaldo » pn kwie 27, 2015 11:25 pm

Cały dzień na prelecjach, żadnego korwina nie widziałem.
Jak zwykle było fajnie, panel pana Dybały jeden z lepszych.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn kwie 27, 2015 11:50 pm

treemore pisze:AAAAAAA! Widziałyśmy z Gonią Korwina, później widziałam też rozbite jajka na asfalcie, ale nie skojarzyłam jednego z drugim xD.
Ejjjj pamiętam jajka na podłodze, ale też nie skojarzyłam tego z zrzucanie w Korwina XD

Konferencja tłumaczy najlepsza, biedny tłumacz Kotori, co powiedział to wszyscy podtekst XD
ale najlepszy tekst "Tłumaczenie powinno wyglądać tak, że jeśli pokażę mangę laikowi np. mojej mamie, ale oczywiście nie mogę tego pokazać mamie, to żeby nie musiała pytać o co chodzi, a czemu mówią tak?"

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » wt kwie 28, 2015 7:55 am

Konferencja tłumaczy najlepsza, biedny tłumacz Kotori, co powiedział to wszyscy podtekst XD
ale najlepszy tekst "Tłumaczenie powinno wyglądać tak, że jeśli pokażę mangę laikowi np. mojej mamie, ale oczywiście nie mogę tego pokazać mamie, to żeby nie musiała pytać o co chodzi, a czemu mówią tak?"
Nie tak cię wychowałam, czy coś w tym stylu ;) Aż w pewnym momencie zrobiło mi się żal pana Tomka.

A Korwin podobno wpierdzielił się w kolejkę do żelaznego tronu i wkurzył tym sporą ilość ludzi, czekających 1,5 godziny, żeby sobie fotkę cyknąć.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt kwie 28, 2015 10:09 am

Pani Paulina z SJG to bardzo ładna pani! Dzięki treemore!

Dzięki wizycie Korwina mniej żałuję, że mnie tam nie było. Jeszcze bym na niego trafił i co, tylko nożyczkami mógłbym w niego rzucić, a to już usiłowanie zabójstwa...

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » wt kwie 28, 2015 10:16 am

Nie udało mi się być na konferencji tłumaczy, ale za to udało się dorwać Tomusia na stoisku Kotori i zdobyć podpis na Finderze xD "Stay pedaling Isei!" najlepszą dedykacją jaką dostałam xD

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt kwie 28, 2015 12:40 pm

Jakby ktoś szukał linka do artykułu o tym :P
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... l?cookie=1

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » wt kwie 28, 2015 1:24 pm

Matko, byłam na Pyrkonie, ale nie miałam pojęcia, że tam Korwin był hehe. Całą sobotę przesiedziałam na panelach, to może dlatego.
Obrazek

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt kwie 28, 2015 3:47 pm

Ja za to, jako osoba na Pyrkonie nieobecna, już wymiotowałam wręcz nawałem zdjęć i informacji o Korwinie, nieudanym ataku jajkami, macaniu cosplayerek, wpychaniu się w kolejkę do Żelaznego Tronu, itp., itd. ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości