Czy jedziecie na...

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » wt lis 26, 2013 7:19 pm

D.Lilith pisze: Nie tylko mangowych... Byłam ostatnio na falkonie i dwa dni pod rząd grałam larpa od 1 do 4 w nocy. a na 7 do pracy i o 12 znów na konwent. Ale dwóch dób mogę nie wytrzymać na nogach i trzeba będzie gdzieś przekoczować xD Czy umyć się na przykład :D Bardzo fajna rzecz taki prysznic :)
Na Polconie raz spałem, a raz przegrałem całą noc w Gamesroomie, przemaszerowałem pół Wa-wy i zaszliśmy do baru. Ekipa jest ważna bo bez niej nie ma co się pokazywać na konie, bo jednak przechodzenia z panelu na panel jest trochę smutne, co nie? Jednak pierwszego dnia ocknąłem się w środku nocy, i nie mogłem uwierzyć jak całą sala spałą. Bez doświadczeń na fantastycznych konwnetach był to dla mnie szok. Niemalże kulturowy :wink:
Marei pisze:Ja teraz jestem w Warszawie, ale do szkoły na Pacon mam godzinę jazdy, więc mi się nie opłaca nawet wracać na nocleg :D A nocować nie zamierzam i tak.
Gdybyś wrócił na noc to zmarnowałbyś cały konwent. Prawda jest taka, że dwudniowe kony opierają się na nocy, no bo jak zacznie się o 17, to na dobrą sprawę rozkręci się dopiero o 20, a o 10 rano już się wszyscy pakują. Po południu już jest zazwyczaj pusto w szkole.

PS Takie moje spostrzeżenia, a zarazem koszmarny błąd. Jak już mówiłem na mangowych się nie śpi, a sleep to taka szafa, więc kocyk jest takim wyznacznikiem terytorium, które określa zasięg gdzie bezpiecznie mogą leżeć twoje rzeczy. I no właśnie, kocyk. Jadąć na Polcon miałem bardzo podobne podejście, więc z tym swoim kocykiem pojechałem na czterodniowy konwent fantastów, gdzie w nocy jest niewiele do roboty, a akurat były to już chłodniejsze dni sierpnia. Do czego zmierzam? Spróbujcie jednocześnie przykryć i okryć się kocykiem i nie zmarznąć. Głupota jednak boli.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lis 26, 2013 7:52 pm

Daminox pisze: Ekipa jest ważna bo bez niej nie ma co się pokazywać na konie, bo jednak przechodzenia z panelu na panel jest trochę smutne, co nie?
No właśnie problem w tym, że raczej raczej nie będę mieć "ekipy" na miejscu. Nie mam zbyt wielu znajomych w fandomie i zazwyczaj trzymam się od niego "na odległość kija" nie licząc kilku fajnych osób w Lublinie i kilku internautów z różnych forów. No i mi się wiele punktów programu podoba więc jak towarzystwo zawiedzie to zawsze będę mieć jakieś wyjście :)
Daminox pisze: Gdybyś wrócił na noc to zmarnowałbyś cały konwent. Prawda jest taka, że dwudniowe kony opierają się na nocy, no bo jak zacznie się o 17, to na dobrą sprawę rozkręci się dopiero o 20, a o 10 rano już się wszyscy pakują.
Dobra uwaga. W sumie o tym nie pomyślałam i jeśli ma to wyglądać tak jak mówisz, to nie opłaca się kombinować noclegu, chyba, że jest się zupełnie wykończonym. Mój problem jest jednak taki, że jak wspominałam cierpię na niedobór znajomych w fandomie, a poza nim mam ich w Warszawie całkiem sporo. A więc jeśli mi się znudzi "przechodzenie z panelu na panel" to wolę mieć jakąś przyjazną dusze czekającą na mnie poza terenem konwentu niż jej nie mieć :P

No i wracając do tematu przewodniego tego wątku... Zgłosiłby się ktoś jeszcze oprócz Marei chętny na PAcon? Żeby nie było, że jestem nietowarzyska i w ogóle, to fajnie byłoby kogoś z forumowiczów poznać :)

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » wt lis 26, 2013 7:59 pm

Ja się wybieram na PAcon. Tylko mało się udzielam na forum i wstydzę się troszeczkę :oops:

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lis 26, 2013 8:02 pm

dziabara, a sama czy z "ekipą"?

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » wt lis 26, 2013 8:12 pm

Sama. W Warszawie studiuję, więc nie ma za bardzo jak się organizować ^^"

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » wt lis 26, 2013 8:12 pm

D.Lilith, ekipe równie dobrze można skombinować na miejscu. :wink:
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lis 26, 2013 8:19 pm

Daminox dokładnie to teraz robię :D Niestety w realu mam za mało odwagi żeby podejść do totalnie obcych ludzi i zapytać czy mogę się przyłączyć :)

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt lis 26, 2013 8:27 pm

D.Lilith pisze:Daminox dokładnie to teraz robię :D Niestety w realu mam za mało odwagi żeby podejść do totalnie obcych ludzi i zapytać czy mogę się przyłączyć :)
Ja tam zaczepiam ludzi równo na konwentach :) rzadko mam swoją ekipę na konwencie więc improwizuje coś na miejscu :)
Ja będę na Bxmass-conie *macha ręką* więc jak jakieś ludki chcą mnie znaleźć/zaczepić to na pewno na panelu waneko mnie znajdą i ja bardzo chętnie z wszystkimi pogadam. Nie mam niestety pewności czy zdążę na wiedzówkę z kuroko ;.; . Bo jest prawie pierwsza a ja długo będę jechać.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt lis 26, 2013 8:30 pm

Zawsze można zaczepić nas :D

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lis 26, 2013 8:45 pm

kuras Waneko będzie na PAconie prawda? Znaczy się jest informacja o tym, że wydawnictwo weźmie udział w konferencji, ale nie ma was na liście wystawców... To jak to będzie? Wiadomo już kto osobiście przybędzie?

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt lis 26, 2013 8:53 pm

Na paconie ja i magda prawdopodobnie. Na konferencji pewnie Magda będzie.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt lis 26, 2013 8:56 pm

Ja niby jestem umówiony ze znajomymi, ale jestem bardzo otwarty na nowe znajomości, tym bardziej z ludźmi z forum :D
To jak z panelem Waneko? Obiecałem, że będę na nim z pizzą :(

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lis 26, 2013 8:56 pm

A co ze stoiskiem? Byłoby was prościej znaleźć w celu zaczepienia :D

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt lis 26, 2013 8:58 pm

Stoisko też będzie ;) Dosyć długo zwlekali z wysłaniem nam faktury dlatego może dlatego nas nie ma na liście

Panel pewnie też będzie chociaż nie jestem pewien.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw lis 28, 2013 4:31 pm

wybiera się ktoś na mokon??
Obrazek

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » czw lis 28, 2013 6:28 pm

Akiho pisze:wybiera się ktoś na mokon??
jest 55% szans, że będę

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » czw gru 05, 2013 8:32 pm

Waneko, pytanie do Paconu.
Czy uda się wam zorganizować jakieś nagranie z konferencji? nie musi być film chociaż sam dźwięk.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw gru 05, 2013 8:41 pm

pytanie o mokon. O której i którego dnia będzie spotkanie z wydawnictwem bo w sumie tylko po to jadę :P
Obrazek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw gru 05, 2013 9:23 pm

Co do Paconu - może, nie wiem, zobaczymy czy organizatorzy coś zorganiuzją
Co do Mokonu - jeszcze nie wiadomo, zakończenie zbierania atrakcji przewidziano na 8 grudnia, plan pewnie zaprezentują tak z dwa, trzy dni później. Ale obstawiam, że spotkanie będzie koło 19-20 i na pewno w sobotę.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość