Sąd nad anime.com.pl

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
ODPOWIEDZ
Joe
Posty: 15
Rejestracja: pn gru 12, 2005 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Sąd nad anime.com.pl

Post autor: Joe » czw mar 10, 2011 12:43 pm

Na chorzowskim konwencie DoubleBack odbędzie się pierwszy proces w dziejach fandomu mangi i anime. Na ławie oskarżonych zasiądzie portal anime.com.pl. Pomimo młodego wieku, na oskarżonym ciążą poważne zarzuty: od tolerowania chamstwa i nielegalnej hodowli trolli, aż po deprawowanie nieletnich i stręczycielstwo.

W procesie pierwszoplanową rolę odegra oskarżyciel. Aby wybrać najlepszego z najlepszych zostanie przeprowadzony konkurs, który rozpoczyna się wraz z publikacją tego newsa. Konkurs wygra osoba, która do godziny 23:59 we wtorek 15 marca wyśle na adres redakcja@anime.com.pl najlepszy akt oskarżenia. Oceniane będą ilość zarzutów i jakość dowodów zebranych na ich poparcie. Zwycięzca otrzyma zwrot kosztów wejściówki. Oczywiście warunkiem uczestnictwa w konkursie i otrzymania nagrody jest obecność na konwencie DoubleBack oraz udział w procesie.

Na rozprawie będziecie mogli wcielić się w rolę świadków. Wasze zeznania mogą potwierdzić zarzuty oskarżyciela lub wesprzeć linię obrony. Jako świadkowie będziecie mogli dostarczyć dowody rzeczowe, możecie więc zawczasu przygotować wydruki komentarzy, newsów i innych materiałów.

Proces rozpocznie się w niedzielę 20 marca o godzinie 11:00. Niech zatryumfuje sprawiedliwość!
Spiritus movens anime.com.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości