WANEKON 17-19 grudzień 2010

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

WANEKON 17-19 grudzień 2010

Post autor: wataken » pn sie 30, 2010 3:32 am

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Wydawnictwo Waneko, konwent Wampirkon. www.wanekon.pl

Jest to nasza pierwsza taka inicjatywa, mamy nadzieję, że zapewnimy wszystkim chętnym do udziału w imprezie moc wrażeń. Planujemy wiele atrakcji związanych z kulturą (i popkulturą) Japonii, mangą, anime i... wampirami 8-) które są naszym konwentowym motywem przewodnim.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konwentu Wampirkon oraz czynnego udziału w organizowaniu imprezy aby była jak najlepsza. @_@

Obrazek

[ Added: Wed 13 Oct, 2010 ]
CONPLACE

Na stronie Wanekonu jest już informacja na temat lokalizacji imprezy. Niebawem pojawią się też informacje na temat możliwości dojazdu i wyżywienia dla konwentowiczów.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 29, 2010 3:29 pm

Jak uni mnie nie zasypie wesołmi niusami, kołami i innymi projektami to możliwe, że się pojawię :) akurat fajny prezent na święta :p

gin-chan
Status: Offline

Post autor: gin-chan » śr gru 01, 2010 12:31 am

ja chciałabym się tam pojawić ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie :(

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt gru 03, 2010 2:42 pm

ZMIANA DATY WANEKONU

W związku z dalszymi utrudnieniami ze strony szkoły konwentowej: zakazem przeprowadzenia koncertów, dance roomu, większości zaplanowanych przez nas atrakcji, w tym wszystkich związanych z wątkami miłosnymi w komiksach, oraz sugestią byśmy zrezygnowali z atrakcji związanych z mangą, jak również niedopełnieniem przez szkołę warunków umowy, jesteśmy zmuszeni poszukać nowego conpleace'u, a co za tym idzie przesunąć datę imprezy. Wanekon-Wampirkon zostaje więc przeniesiony na termin 11-13 marca. Wszystkie osoby, które nie będą mogły pojawić się na Wanekonie w marcowym terminie oczywiście otrzymają od nas zwrot kosztów wejściówki. Proszone są one o kontakt mailowy. W tytule należy wpisać „rezygnacja z wejściówki”. Jest nam bardzo przykro z powodu konieczności zmiany terminu konwentu, ale postaramy się by ta zmiana niosła ze sobą jak najwięcej korzyści dla konwentowiczów. Zyskany czas wykorzystamy nie tylko na znalezienie conpleace'u niczym nie ustępującego poprzedniemu, a może nawet lepszego, ale również na rozbudowanie programu atrakcji i jeszcze lepsze przygotowanie organizacyjnej strony wydarzenia. W związku z tym od przyszłego tygodnia ponownie otwieramy możliwość zgłaszania propozycji atrakcji, rejestracji w bazie wejściówek oraz zgłaszania się do patronatu medialnego i sponsoringu.
Ekipa Waneko ma też osobisty apel do wszystkich, których tak jak i nas, drażni zakłamana rzeczywistość społecznopolityczna, w której głos uprzedzeń jest silniejszy niż głos rozsądku, by pomogli nam promować mangę i eventy z nią związane poprzez pisanie o nich na stronach internetowych, blogach itp. oraz zachęcanie osób spoza fandomu do zapoznawania się z tą tematyką. Negatywne nastawienie szkoły jest ewidentnie skutkiem donosu, a niezrozumienie charakteru mangi i imprezy mangowej wpłynęło na dalsze postępowanie dyrekcji szkoły w stosunku do nas. Wierzymy że tylko większa świadomość o tym czym jest manga może pomóc zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt gru 03, 2010 8:41 pm

Wiem, że jestem w tej kwestii upierdliwy, ale naprawdę tak trudno dać wam teksty na stronę i oficjalne komunikaty do korekty? To naprawdę niekorzystnie wpływa na wizerunek wydawnictw!
Oto przykład

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » sob mar 05, 2011 9:33 am

Mam pytanie. Czy ktoś z redakcji mógłby się ruszyć i powiedzieć, gdzie konwent się odbędzie? Na tydzień przed imprezą nie wiadomo gdzie się trzeba będzie ruszyć? Czy to są jakieś jaja? Trzymam rezerwację na imprezę widmo?
To cholernie frustrujące, Waneko się boi, że znowu jakiś nawiedzony da sygnał, że w Warszawie ma się coś odbyć i będzie robił koło nogi?

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » śr mar 16, 2011 5:25 pm

I jak było na Wanekonie? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość