Tapetki, avatary i inne drobiazgi ;)

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
Kira the Demon
Status: Offline

Tapetki, avatary i inne drobiazgi ;)

Post autor: Kira the Demon » sob paź 04, 2003 10:16 am

Wedle pomyśłu Setokuna zakładam nowy temacik i proszę, żebyście tu umieszczali wszelkiego rodzaju tapety, czy avatary ( a może nawet funarty :twisted: ), które chcielibyście zobaczyć ( i które mogłabym umieścić na stronce )

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob paź 04, 2003 1:50 pm

Coś nie tak było z serwerem ale już działa.
Zamieszczam jeszcze raz linki do tapet ^^

http://www.setokun.prv.pl/angelsoul/Setsuna.jpg
http://www.setokun.prv.pl/angelsoul/Rociel.jpg
http://www.setokun.prv.pl/angelsoul/Lucifer.jpg

Kira -> wysyłam Ci też na maila ^^ zrób z tym co chcesz :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 04, 2003 1:53 pm

Dobra, jak wróce ze szkoły ( brrrr... w sobote do szkoły :x ) to je wrzuce na stronke :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 04, 2003 1:55 pm

Kurcze ale fajne te tapetki.. ja też muszę coś zrobić.. a mam narazie same problemy przy kompie przez ostatnie dwa dni :(

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob paź 04, 2003 2:30 pm

Mam takie pytanko. Czy ktoś z Was używając windowsa XP zmienia oryginalne boot screeny na jakieś inne. Zastanawiam się bowiem czy nie zrobić jakiegoś w klimatach mang Kaori Yuki ^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 04, 2003 2:36 pm

Ja nie zmieniam..
a) nie widzę potrzeby by to robić (nie bawią mnie zmiany takie^^)
b) można coś zepsuć grzebiąc za dużo
Nyo ale niech inni się wypowiadają^^"

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob paź 04, 2003 4:02 pm

ja nie zmieniam bo nie umiem,ale pewnie bym sobie zmienila na jakis fajny(np.z Rocielem,hlehle) jak bym miala instrukcje oblsugi^^

Shadow of Death
Status: Offline

Post autor: Shadow of Death » sob paź 04, 2003 9:25 pm

Ja trochę bawię się zamianą boot screenów pod XP (wbrew przeciwnościom to nie jest trudne... tylko trzeba umieć zrobić ładny obrazek i posiadać odpowiednie programy).
A tapetki czy inne tego typu rzeczy będę wrzucał, jak Seto mnie nauczy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 04, 2003 11:19 pm

Tapetki Seta już są na stronce :D


400 post

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz paź 05, 2003 12:29 am

Kira the Demon pisze:Tapetki Seta już są na stronce :D
Dzięki Kira. Niech no ja tylko pozbieram moje avatarkia i zobacze co z tego sie nadaje :P
Shadow of Death pisze:A tapetki czy inne tego typu rzeczy będę wrzucał, jak Seto mnie nauczy
Ależ to nic trudnego. Wystarczy mieć pomysła, jakieś tło i obrazek z mangi lub anime.
Powycinać, powklejać, poukładać, skorygować, dodać dodatki i gotowe. :P

Shadow of Death
Status: Offline

Post autor: Shadow of Death » ndz paź 05, 2003 10:59 am

Ależ to nic trudnego. Wystarczy mieć pomysła, jakieś tło i obrazek z mangi lub anime.
Powycinać, powklejać, poukładać, skorygować, dodać dodatki i gotowe
Pomysła mam, tło...eee.. coś się filtrami zrobi... obrazek... no właśnie.. nie mam.
Wycinać nie umiem, wklejać tak sobie, układać też nie, korygować..eee.. jak? dodatki.. tzn. brushe?
(mam ps7 i corel11 jakby co...)
nauczysz mnie? :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 05, 2003 6:22 pm

No to moja kolej.. jak obiecałem wykreowałem kilka avatarów.. 8)

avatar 01
avatar 02
avatar 03
avatar 04
avatar 06
avatar 07
avatar 08
avatar 09
avatar 10

EDIT: Mała poprawka
Ostatnio zmieniony ndz paź 05, 2003 6:52 pm przez _Keitaro_, łącznie zmieniany 1 raz.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz paź 05, 2003 6:36 pm

Shadow of Death pisze:nauczysz mnie? :D
Jakby to powiedzieć? Dopiero sam sie ucze ^^ właśnie poprzez robienie kolejnych tapet. Jeśli chcesz to mogę Ci udzielic kilku wskazówek i rad ale nie gwarantuje, że to cos pomoże. Skontaktuj się ze mną przez gg i jak znajde troche czasu w jakiś weekend to się zobaczy co z tego wyniknie. :P

BTW. Jeszcze dziś kolejna moja tapetka. Tym razem bardziej dla mnie skomplikowana bo tło robiłem samodzielnie od zera ^^''
_Keitaro_ pisze:No to moja kolej.. jak obiecałem wykreowałem kilka avatarów..
Świetna robota Kei :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 05, 2003 6:45 pm

Kei fajne :D
tylko av5 sie nie otwiera :?
ide je na stronke wrzucić :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 05, 2003 6:53 pm

Oj moja pomyłka, nie ma avatara nr 66 z całości.. pogubiłem się numeracji.. :oops:

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » ndz paź 05, 2003 7:39 pm

_Keitaro_ twoje avatrki są najlepsze . Masz talenta trza przyznać . Tapetki Setokun'a też zajefajne .

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 05, 2003 7:55 pm

dark_grzyb pisze:_Keitaro_ twoje avatrki są najlepsze . Masz talenta trza przyznać . Tapetki Setokun'a też zajefajne .
Dzięki :oops: Ale to naprawdę prosta robota^^" wkleić, zmniejszyć, dodać ramkę, małe poprawki.. ehh.. to nic w porónaniu np. do modelowania 3D programem 3ds max.. (ja chce ten program! :cry:)

Shadow of Death
Status: Offline

Post autor: Shadow of Death » ndz paź 05, 2003 8:58 pm

ja chce ten program!
polecam regularne zaglądanie na stronę www.discreet.com
W razie wiadomości o dostępności najnowszego 3ds maxa rozjerzenie się za czasopismem "Computer Arts" tam zawsze dają wersję demo.. a jak z niej zrobić pełną chyba nie muszę mówić... (jak chcesz to mogę Ci podesłać płytkę z 3ds maxem 4.2 albo 5.1)

Setokun<< mój numer gg: 1655216
zagadnij, jakbyś miał chwilkę...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 05, 2003 9:23 pm

Miałem demko programu.. i największy problem mam z jego poprawnym działaniem.. pracowałem nad tym z tydzień i z beznadziejnym rezultatem.. strasznie się muli już przy włączeniu (a na słabszych kompach niż mój program działa poprawnie) Wiele osób już kombinowało by coś z tym zrobić i nic z tego :? Najlepsze jest to że program działał mi raz dobrze i płynnie ale tylko przez dwa dni.. Nyo ale już niezchodźmy z tematu^^"

Niedługo nowa porcja avów bedzie^^ :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz paź 05, 2003 11:39 pm

Miała byc jedna tapetka ale powstały dwie. Są one dość podobne jeśli chodzi o styl a to dlatego, że poszukiwałem odpowiedniego obrazka. Nie pasowało mi klimatycznie tło do obrazka zbiorowego wiec dałem ciemne a do jasnego wmontowałem Alexiel ^^

Alexiel
AngelS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość