jednotomowe mangi Kaori Yuki^^

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 19, 2003 1:00 am

A ja jeszcze nie przeczytałem^^" :oops: Muszę w końcu znaleźć na to wolną chwilkę.. :?

btw.. spoilery oznaczajcie może narazie^^"

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 19, 2003 3:31 pm

Ok,spoilery narazie beda oznaczane^^ :twisted:

Seto ^^
Status: Offline

Post autor: Seto ^^ » ndz paź 19, 2003 4:02 pm

spoiler
Sam poczętek skojarzył mi się od razu z inną mangą Kaori Yuki "Kaine". Chodzi mi dokładnie o moment przebudzenia bohatera gdy nie wiedział gdzie jest, co się stało oraz zauważył zmiane koloru włosów.
end of spoiler

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 19, 2003 7:18 pm

Seto ^^ pisze:spoiler
Sam poczętek skojarzył mi się od razu z inną mangą Kaori Yuki "Kaine". Chodzi mi dokładnie o moment przebudzenia bohatera gdy nie wiedział gdzie jest, co się stało oraz zauważył zmiane koloru włosów.
end of spoiler
SPOILER moze byc:Pmasz racje Seto,teraz tez mi sie tak skojarzylo^^mi sie kojarzy z filmem "Nikita" kiedy na samym poczatku mial zabijac na zlecenie:] a w ogole niektore postaci sa bardzo podobne do tych z AS albo wlasnie Kaina^^np Luzer momentami mi Kire z AS przypominal:]
END mozliwego SPOILERA^^

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt lis 07, 2003 1:03 pm

hmmmm....troszke umilklo w tym temacie:/
no coz,wczoraj(badz przedwczoraj,sama juz nie pamietam=.=') przeczytalam mange K.Yuki "boys next door" no i jestem oczywiscie pod wielkim wrazeniem^^ciekawa jestem waszych opinii na temat tej mangi^^dla mniee jest niesamowita,ma swietnyklimat i swietna kreske(jak zwykle:P) :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lis 07, 2003 3:33 pm

Boys next door to pierwsza jednotomowa manga K. Yuki jaka przeczytałam więc ma dla mnie szczególne znaczenie. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt lis 07, 2003 7:30 pm

Ah tak boys'y...
Mimo ze jest jednotomową mangą charakterystyka postaci i psychika są doskonale zarysowane, prawda?
Heh... ciekawe jak ona to robi, że nawet takie krótkie mangi mogą przyciągać ciekawą fabułą i nie taką schematyczną jak w wielu innych mangach innych autorów...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt lis 07, 2003 11:10 pm

Kira the Demon pisze:Ah tak boys'y...
Mimo ze jest jednotomową mangą charakterystyka postaci i psychika są doskonale zarysowane, prawda?
Heh... ciekawe jak ona to robi, że nawet takie krótkie mangi mogą przyciągać ciekawą fabułą i nie taką schematyczną jak w wielu innych mangach innych autorów...
dokladnie!!to wlasnie w jej mangach lubie....no i ukazanie postaci w tak roznych hmmmm....pozycjach?perspektywach?swietne,naprawde swietne^^
btw.zaczelam nadrabiac braki i przeczytalam dzisiaj ludwiga^^jestem pod wrazeniem,jak fajnie mozna ukazac opowiesc o krolwenie sniezce(zawsze wiedzialam,ze sie puszczala) i Czerwonego Kapturka^^za kazdym razem mangi Kyori mnie pozytywnie zaskakuja i swietnie mi ise je czyta i z checia zawsze do nich wracam^^ :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lis 08, 2003 2:18 pm

Sheril pisze:jestem pod wrazeniem, jak fajnie mozna ukazac opowiesc o krolwenie sniezce
Zaskakujące prawda...?
A to niby bajka dla dzieci :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lis 08, 2003 3:15 pm

Ja jestem ciekawa czy w dalszych rozdziałach Ludwiga tez będą nawiązania do bajek i do jakich :twisted:

BTW: to Ludwig jest mangą jednotomową? Bo nawet nie wiem.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 10, 2003 6:51 pm

Madoka pisze:Ja jestem ciekawa czy w dalszych rozdziałach Ludwiga tez będą nawiązania do bajek i do jakich :twisted:

BTW: to Ludwig jest mangą jednotomową? Bo nawet nie wiem.
moze spiaca krolewna,albo kot w butach :lol: oooo.jas i malgosia moze jeszcze :twisted:
Mi sie wydawalo ze ludwig jest jednotomowy,a tu prosze,wiecej tego :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn lis 10, 2003 11:06 pm

Ludwig Revolution
not yet volumized
Snow White and Little Red Riding Hood printed on HY in 1999, Sleeping Beauty printed on HY in 2001
full collection printed on HY Monthly July 2002

mozecie sobie poczytac troche tutaj http://jahannam.net/digital/main.html :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn lis 10, 2003 11:38 pm

Kira the Demon pisze:Ludwig Revolution
not yet volumized
Snow White and Little Red Riding Hood printed on HY in 1999, Sleeping Beauty printed on HY in 2001
full collection printed on HY Monthly July 2002

mozecie sobie poczytac troche tutaj http://jahannam.net/digital/main.html :D
:shock: wiedzialam,ze KY musiala stworzyc tez cos o tej spiacej krolewnie :twisted: huehuehue :twisted: txs Kira za link^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn gru 01, 2003 5:42 pm

Można już ściągnąć kolejny chapter Ludwiga ze stronki sakura- crisis
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn gru 01, 2003 7:45 pm

Sheril pisze: :shock: wiedzialam,ze KY musiala stworzyc tez cos o tej spiacej krolewnie :twisted: huehuehue :twisted: txs Kira za link^^
Madoka pisze:Można już ściągnąć kolejny chapter Ludwiga ze stronki sakura- crisis
No i Sheril sie doczekała swojej śpiącej królewny :twisted: :P 8) :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 01, 2003 10:26 pm

Kira the Demon pisze:
Sheril pisze: :shock: wiedzialam,ze KY musiala stworzyc tez cos o tej spiacej krolewnie :twisted: huehuehue :twisted: txs Kira za link^^
Madoka pisze:Można już ściągnąć kolejny chapter Ludwiga ze stronki sakura- crisis
No i Sheril sie doczekała swojej śpiącej królewny :twisted: :P 8) :wink:
O__________o wiedzialam,ze kiedys sie doczekam,buuuuhahahahahahahahahahhaa :twisted: juz zassysam :twisted:
ludwiczeq rulezzzz:P

Banshee
Status: Offline

Post autor: Banshee » pn gru 01, 2003 11:33 pm

yay, nareszcie! nyo to lecę tam :P !

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 02, 2003 2:12 pm

Z jednotomowych dziel Kaori Yuuki czytalem tylko Neji (po polskiemu of koz^^). Zachwycila mnie przede wszystkim kreska. Po prostu miod dla oczu. Fabula tez mnie bardzo zaciekawila. I teraz narzuca sie pytanie: dlaczego mangi tej wspanialej mangaczki nie zawitaly jeszcze do Polski???
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 02, 2003 6:28 pm

Gotenks pisze:Z jednotomowych dziel Kaori Yuuki czytalem tylko Neji (po polskiemu of koz^^). Zachwycila mnie przede wszystkim kreska. Po prostu miod dla oczu. Fabula tez mnie bardzo zaciekawila. I teraz narzuca sie pytanie: dlaczego mangi tej wspanialej mangaczki nie zawitaly jeszcze do Polski???
codziennie zadaje sobie to pytanie :roll: no ale jeszcze jest czas,jest nasz klub w ktorym glownie walczymy o wydanie mang KY w Polsce :twisted: no i sadze,ze polscy fani sa za malo spaczeni na jej mangi :wink: :twisted:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 02, 2003 8:23 pm

Gotenks jak chcesz to na naszej stronce Angel Soul
znajdziesz tłumaczenie BloodHounda ( wprawdzie tylko jedna część ale jak znajde czas to zabiorę się za następną ) :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości