jednotomowe mangi Kaori Yuki^^

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 03, 2003 9:02 am

Zdazylem ja juz przeczytac jakis czas temu i jak zwykle podoba mi sie :) Naprawde Kaori Yuuki umie tworzyc mangi. Mam tez na dysku kawalek BND, ale nie mialem czasu nawet sie z tym zapoznac, dzisiaj nadrobie zaleglosci^^ I dzieki za tlumaczenie^^
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 03, 2003 9:58 pm

Gotenks pisze:Zdazylem ja juz przeczytac jakis czas temu i jak zwykle podoba mi sie :) Naprawde Kaori Yuuki umie tworzyc mangi. Mam tez na dysku kawalek BND, ale nie mialem czasu nawet sie z tym zapoznac, dzisiaj nadrobie zaleglosci^^ I dzieki za tlumaczenie^^
niedlugo to bedzie tez juz tlumaczenie "Kaine" by Sheril :twisted: tylko ze wole oddac calosc i nie dzielic tego na czesci,tego jeszcze nic nie ma^^"

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 15, 2004 10:04 pm

Właśnie przeczytałem Grave Kingdom. Kolejna ambitna historia zmarnowana...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sty 15, 2004 10:20 pm

Remiel pisze:Właśnie przeczytałem Grave Kingdom. Kolejna ambitna historia zmarnowana...
tzn??co masz na mysli mowiac zmarnowana??

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 15, 2004 10:34 pm

Sheril pisze:
Remiel pisze:Właśnie przeczytałem Grave Kingdom. Kolejna ambitna historia zmarnowana...
tzn??co masz na mysli mowiac zmarnowana??
Walka o władzę w królestwie między dwoma rasami to pomysł ciekawy, ale niedopracowany. Bohaterowie pokazują się tak przypadkowo i tak "sztucznie", że aż za sztucznie i za przypadkowo. Są w dodatku słabo dopracowane. Większość zjawisk jakie zachodzą to same "deus ex machina", o których czytelnik nawet nie może sobie pomyśleć przed, bo pojawiają się nagle i sprawiają, że świat ten jest bardziej oniryczny niż fantasy. (czyt. daje złudzenie, że nie ma w nich żadnych zasad podchodzących pod naturę). Akcja dzieje się za szybko, ale to już chyba wada tego, że jest to jednotomówka...

btw, to prawda, że każda heroine czy inna damsel in distress w mangach Kaori Yuki to jakaś wyjątkowa inkarnacja czy coś w tym guście?
Jeśli tak, to who's Sara?

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » ndz sty 18, 2004 12:36 pm

A co myślicie o mandze 'Kafka" -nie jestem pewna czy to się tak pisze . Nie jest to manga (chyba ) jedno tomowa , ale dobrze się zapowiada . Mam propzycje kupna tej mangi więc chcę się was spytać o radę ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sty 18, 2004 4:43 pm

Witch_Robin pisze:A co myślicie o mandze 'Kafka" -nie jestem pewna czy to się tak pisze . Nie jest to manga (chyba ) jedno tomowa , ale dobrze się zapowiada . Mam propzycje kupna tej mangi więc chcę się was spytać o radę ;)
Z tego co się oriętuje jest to jeden z tomów Count Caina. :D
A, że ja uwielbiam Caina to oczywiście polecam tą mangę :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt maja 04, 2004 6:07 pm

Na mIRCu na serwerze irc.Y-hosting.net kanał #sakura-crisis można juz od tygodnia dorwać trzecią część trzeciego rozdziału Ludwiga (Bleaping Beauty). Pewnie niedługo powinna sie pojawić na stronie :D
Lui jest tam jeszcze bardziej sweet *.*

Sorki za podwujnego posta 8)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt maja 04, 2004 9:52 pm

O_O laaaa,mam nadzieje,ze bedzie bardzo szybko na stroncenie mam mirca,to comp brata,nie moge sie juz doczekac *.*
L.jest przeciez taki kofffany *.*

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr maja 05, 2004 4:51 pm

A co do jednotomowych , to przeciez możemy podreczyć jakies wydawnictwo żeby cos wydali w końcu autorstwa Kaori Yuki sensei.
Na przykład można by podsunac mysl wydawnictwu saisha żeby wydali Boys Next Door. :roll:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr maja 05, 2004 5:01 pm

To bylby dobry pomysl :shock: meczyc ich kilka(nascie)razy dziennie zeby wydali,moze wkoncu ulegna *.* wkoncu pokusza sie na AS i w ogole bedzie wypas *.* ::Sheril sie rozmarzyla::hmm....o ale za jednotomowki mogliby sie wziac,co im zalezy,a jak zrobia jezzcze reklame a'la "manga-BND,autorstwa tego samego co Angel Sanctuary-KY" no i ktozby sie na to nie pokusil?? :twisted: ja z wrazenia(jakbym miala szmal,jak nie to i tak bym kupila:P) kupilabym z 3 tomy :P
to co,zaczynamy nasz bojkot??zaraz do nich mejla splodze jakiegos:]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr maja 05, 2004 5:54 pm

Naturalnie że zaczynamy :D Zresztą chyba najwyższy czas na to :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw maja 06, 2004 8:27 pm

Oł je! Ja sie przyłączam :twisted:
Lets begin war :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt maja 07, 2004 6:14 pm

No to zaczynamy akcje pod kryptonimem"Mangi Kaori sensei wydane być muszą" :twisted:
Sherilko jak saisha nie bedzie chciała nas słuchac to się do nich wybierzemy jako przedstawicielki grupy Angel Soul.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob maja 08, 2004 2:43 am

Madoka pisze:No to zaczynamy akcje pod kryptonimem"Mangi Kaori sensei wydane być muszą" :twisted:
Sherilko jak saisha nie bedzie chciała nas słuchac to się do nich wybierzemy jako przedstawicielki grupy Angel Soul.
spoko,spoko,posluchaja :twisted: a jak pojde osobiscie to juz w ogole,na konie poznalam saishe wiec nie ma problemu :P (w dodatku mnie kojarzyli :shock: )

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sie 19, 2004 10:57 am

W końcu po długim okresie zwlekania naszło mnie na przeczytanie skanów "Kaine". Genialne , teraz żałuję że nie przeczytałam ich wcześniej. :D
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt wrz 03, 2004 5:42 pm

Ja czytałam z jednotomowych tej pani tylko Blood Hood(jakoś tak).I nie jest takie złe.Nawet przyjemnie się czyta(przeczytałam scany z metro.manga)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 05, 2004 12:17 pm

Madoka pisze:W końcu po długim okresie zwlekania naszło mnie na przeczytanie skanów "Kaine". Genialne , teraz żałuję że nie przeczytałam ich wcześniej. :D
no ba,mowilam ze extra :) chociaz zeby zrozumiec zakonczenie,musialam dwa razy przeczytac :P a pozniej qmpeli tlumaczylam,bo po trzykrotnym przeczytaniu ne rozumiala nadal :)
Lina pisze:Ja czytałam z jednotomowych tej pani tylko Blood Hood(jakoś tak).I nie jest takie złe.Nawet przyjemnie się czyta(przeczytałam scany z metro.manga)
nom,moja sis nawet zaczela translate,ale ehhhh....szkoda ze te plany w gruzach legly.... :( a co do bloodhooda,to mi osobiscie sie bardzo podoba,lubie takie opowiesci...
btw.Lina,jesli nie czytalas jeszcze Ludwiga,to polecam,znane bajki opowiedziane w innej wersji(np.o cerwonym kapturku czy spiacej czy sniezce),ktora osobiscie mi bardziej pasuje,bo zawsze wiedzialam,ze cos tam musialo byc inaczej :P

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob wrz 25, 2004 11:26 pm

Moją pierwszą jednotomówką był Kaine i byłam zachwycona! Ach ten Die... :] A jak juz jestem przy tym, smieszyly mnie trochę te imiona(Sin, Die...), ironiczne takie to było :] Ogolnie manga cudowna, pikna, ciekawa, wciagajaca i oczywiscie swietnie narysowana :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 26, 2004 1:11 am

Tez tak uwazam,Kaine niesamowicie mnie wciagnelo^^
a z tymi imionami dopiero jest fajnie jak sie chce przetlumaczyc,heheh^^'

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości