Moja propozycja - Wszystkie mangi Kaori Yuki

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
ODPOWIEDZ
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt sie 29, 2003 9:18 pm

Pasuzuko pisze:Ale czy marnowac głos? :D Ja bym wolała JPF... (przyzwyczajenie?:))
eee,tam,ja nie odbieram tego jako marnowanie glosu :wink:

Shadow of Death
Status: Offline

Post autor: Shadow of Death » pt sie 29, 2003 10:18 pm

Głosowałem na:
AS
Evangelion w tomikach

Kyori
Status: Offline

Post autor: Kyori » pt sie 29, 2003 10:46 pm

już sie zapisałam :)
też czekam na jak najszybsze wydanie AS ale raczej przez JPF....
pasuzuko masz AS z Comics Universum??

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 30, 2003 12:39 pm

Nie w Niemczech kupiłam.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 12:45 pm

Pasuzuko pisze:Nie w Niemczech kupiłam.
Też niemiecka wersję czytałem, ale tylko troszkę. Wbrew niektórym ludziom, uważam, że jest to nawet fajny język i jest on dla mnie zrozumiały. Jeśli chodzi o to czy pasuje do anime, powiem tak: w The Vision of Escaflowne na mtv.de niemieccy lektorzy utrzymywali bardzo wysoki poziom, a amerykańscy jak zwykle. Zresztą, po Japończykach Niemcy maja najlepszych lektorów. oops, znowu offtop.
Wracjąc do Angel Sanctuary... Film też widziałem po niemiecku. Fajny był, jakoś ciekawiej sie ogladało niż czytało komiks.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob sie 30, 2003 12:53 pm

Bardzo wszystkich przepraszam za te kropki. To tak z przyzwyczajenia.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob sie 30, 2003 1:58 pm

A ja się zainteresowała Angel Sanctuary praktycznie niechcący, bo zobaczyłam w kawaii i spodobały mi się ilustracje :twisted:
A potem na VOX'ie oglądałam OAV i umarłam z zachwytu :twisted: :roll:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 2:05 pm

Kira the Demon pisze:A potem na VOX'ie oglądałam OAV i umarłam z zachwytu :twisted: :roll:
Ja też... oprócz umierania. A widziałem na wideo, bo nigdy nie mogę trafić na VOX kiedy leci anime.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 30, 2003 2:15 pm

Podobno na Voxie 5 września będzie anime night. Zaczyna się o 0.45 i będzie lecieć:

Arjuna - 0.45, Comic Party - 1.15, Cosplay Complex - 1.45, DNA2 - 2.15, Kishin Heidan - 2.40, The Hakkenden - 3.40, Legend of Basara - 4.10, Najica - 4.35, Phantom Quest Corporation - 5.00, Sakura Wars - 5.30

Dobrze, że piątek ^^

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 2:19 pm

Pasuzuko pisze:Podobno na Voxie 5 września będzie anime night. Zaczyna się o 0.45 i będzie lecieć:

Arjuna - 0.45, Comic Party - 1.15, Cosplay Complex - 1.45, DNA2 - 2.15, Kishin Heidan - 2.40, The Hakkenden - 3.40, Legend of Basara - 4.10, Najica - 4.35, Phantom Quest Corporation - 5.00, Sakura Wars - 5.30

Dobrze, że piątek ^^
Ale dlaczego o tak późnej porze? Moja starsza śpi w pokoju z telewziorem i tyle bedę miał z oglądania. VOX! Bądź przeklęty!

I nie obejrze Hakkenden i basary. Sit!

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » sob sie 30, 2003 4:12 pm

dla mnie bez roznicy, w mojej kablowce nie ma voxa =="

hakkenden i sakura taisen, ech...
:(
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob sie 30, 2003 6:23 pm

Jestem za wydaniem mang p. Yoshizumi Wataru (Minto na Bokura , Marmalade Boy ,Random Walk itp.) 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 6:49 pm

Ponawiam swoja proźbę.
To czego nam trzeba (imho, ofcourse) to manga o poważnej tematyce, dobrej i poważnej fabule nie posiadającej elementów fantastycznych i (jesli to możliwe) fotorealistycznej grafice. Kogo chcę polecić. Tytuły następujące:

- Sanctuary (scenariusz: FUMIMURA SHO, rysunek: IKEGAMI RYOICHI)
- Crying Freeman (autor(zy) nie są mi niestety znani)

Nie koniecznie muszą tobyć te tytuły, ale uważam, że przyda się coś o fotorealistycznej kresce (było-nie-było tylko Eden z mang był wydany w Polsce).

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 30, 2003 7:09 pm

w Blade of the immortal tez jest bardzo realistyczna kreska :] a fabula tez :D~~~~~ zaraz po Bleach to wlasnie ta najchetniej bym widziala ;} (nie jakies rozmemlane szojce, ble XP)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sie 30, 2003 7:15 pm

Kira the Demon pisze:A ja się zainteresowała Angel Sanctuary praktycznie niechcący, bo zobaczyłam w kawaii i spodobały mi się ilustracje :twisted:
A potem na VOX'ie oglądałam OAV i umarłam z zachwytu :twisted: :roll:
ja najpierw widzialam pare latek temu we wloszech pierwsza mange AS i bylam w szoku :shock: (ze takie ladne,hlehle),pozniej byl artykul a kawaicu i mi sie przypomnialy te wlochy,pozniej niem.i francuskie wersje anime....mmmmm....tiaaaaa.......::poczatek wielkiej milosci Sheril i AS :wink: :twisted: ::

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 7:26 pm

idiotka pisze:w Blade of the immortal tez jest bardzo realistyczna kreska :] a fabula tez :D~~~~~ zaraz po Bleach to wlasnie ta najchetniej bym widziala ;} (nie jakies rozmemlane szojce, ble XP)
Co do tych "szojców". Nie mam nic przeciwko shoujo mandze, ale nie sposób się nie zgodzić z idiotką (proszę nie brać dosłownie :wink:). Troche tego za dużo.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » ndz sie 31, 2003 11:04 am

HM... A może Count Cain? Historie są osobno i gdyby Waneko urwało w połowie nie byłoby wielkiej straty ^^" :P

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 31, 2003 11:22 am

Pasuzuko pisze:HM... A może Count Cain? Historie są osobno i gdyby Waneko urwało w połowie nie byłoby wielkiej straty ^^" :P
Z kawajowej recenzji wynika, że to wiktoriański kryminał z lodówkami i samochodami... Żenada :lol: Mimo to łyknę wszystko.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sie 31, 2003 1:12 pm

Count Caine jest fajny ale ja bym wolała Kaine :wink: ma tylko 2? tomy
Ale najbardziej Angel Sanctuary :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz sie 31, 2003 7:15 pm

Kira the Demon pisze:Count Caine jest fajny ale ja bym wolała Kaine :wink: ma tylko 2? tomy
Ale najbardziej Angel Sanctuary :twisted:
A ja myślałam że Kaine ma 1 tom. :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości