Chainsaw Man #1

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Łukasz.T » czw sie 27, 2020 4:15 pm

Obrazek
Premiera 1 października :P

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Meliona » czw sie 27, 2020 4:20 pm

Polska okładka jest chyba najlepsza z zagranicznych :D O rany, cieszę się, że nic tu nie popsuto :D

Denji piesek na tyle obwoluty :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Fani » czw sie 27, 2020 4:24 pm

Gratki dla Waneko :klask:. Postarali się i wyszło naprawdę ładnie :). Na pewno się wyróżnia spośród innych zagranicznych okładek.

Awatar użytkownika
Elaine
Adept
Posty: 148
Rejestracja: śr gru 19, 2018 8:38 pm
Lokalizacja: Polska
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Elaine » czw sie 27, 2020 4:57 pm

Mogę powiedzieć tylko jedno — wyszło ekstra! :D Tak samo, jak Meliona uważam, że to najlepsza okładka, jeżeli chodzi o zagraniczne wydania.
Avatar: picrew.me

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Bukafo » czw sie 27, 2020 5:10 pm

Popieram moich przedmówców. Wyszło bardzo ładnie. :)
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Lunatyczka » czw sie 27, 2020 5:21 pm

Obawiałam się słabej okładki, a jest najlepsza ze wszystkich. :D Tak w ogóle to dopiero zauważyłam, że grzbiet jest bardzo podobny do Fire Puncha. :P

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Yuriko » czw sie 27, 2020 6:43 pm

Lunatyczka pisze:
czw sie 27, 2020 5:21 pm
Tak w ogóle to dopiero zauważyłam, że grzbiet jest bardzo podobny do Fire Puncha. :P
To samo pomyślałam, jak zobaczyłam grzbiet :D

Okładka fajnie im wyszła i czekam na premierę.

Awatar użytkownika
mati12.94
Adept
Posty: 269
Rejestracja: ndz lip 13, 2014 2:14 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: mati12.94 » czw sie 27, 2020 7:02 pm

Wygląda fajne. ;) Do tego powiększony format więc można kupować :D

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Kakaladze » wt wrz 01, 2020 2:35 pm

W ogóle jakby kogoś interesowało to Waneko będzie dodawać fajny efekt na obwolutą Chainsaw Mana, nie spodziewałem się.
Dlaczego na okładce Chainsawa zielony jest taki wyblakły w porównaniu do japońskiego wydania? W angielskim oraz francuskim również zielony się mocno różni.
[Wyderek] Na tym zielonym będzie nałożony Pantone. To takie specjalne farby, jaskrawe bądź metaliczne na przykład, których nie da się pokazać na ekranie w taki sposób. Będzie piękny w druku! *_*
Obrazek

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Matii » wt wrz 01, 2020 2:44 pm

Jeszcze bardziej zachęcają mnie do kupna ^^
Chociaż w sumie ja już jestem przekonany że to kupię już od ogłoszenia xD Liczę tylko na jakiś fajny dodatek do serii ^^
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1307
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Sebek » wt wrz 01, 2020 2:48 pm

Matii pisze:
wt wrz 01, 2020 2:44 pm
Jeszcze bardziej zachęcają mnie do kupna ^^
Chociaż w sumie ja już jestem przekonany że to kupię już od ogłoszenia xD Liczę tylko na jakiś fajny dodatek do serii ^^
Ze mna podobnie, mnie juz kupili w momencie, kiedy powiedzieli, ze to wydadza, ale tez jestem ciekaw dodatku.
Obrazek

Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Xenonn123 » śr paź 07, 2020 2:49 pm

Przeczytałem tom 1... cholera co za świetny tytuł, plotki i znajomi nie kłamali, polecam każdemu kto jeszcze nie kupił.

Przede wszystkim, już mnie urzekły postacie takie jak Aki, Makima i Power, druga rzecz to rysunki Fujimoto, nie wypadł z formy.
Trzecia rzecz: Dzięki temu że wydanie jest powiększone, super widać jego kunszt przy walkach.
Po czwarte: NIE JEST to typowy bitewniak na zasadzie: Dialogi, walka, dialogi, walka itd. co uważam też na plus, dlatego że widać że tutaj jest to lepiej poukładane, dużo fajnych interakcji między postaciami, tajemniczości.

Podsumowując: Jestem mega wdzięczny Waneko za wydanie tego tytułu i nie mogę się doczekać tomu 2 :)

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Meliona » śr paź 07, 2020 3:36 pm

Też już przeczytałam ^.^ Tłumaczenie jest świetne. Mruczek <3 Chichrałam się co chwila xD Bardziej mnie ten tom śmieszył, niż jak czytałam go w Internecie, ale może to dlatego, że wiem już, do czego to wszystko prowadzi :lol: Onomatopeje bardzo fajnie wyszły, współgrają z rysunkami.
Jest jedna wada - ani się obejrzałam, a tom się skończył :< Gdzie następny? Dajcie mi następny! Tę mangę czyta się zdecydowanie za szybko :<

Krew i logo na okładce pokryte są lakierem wybranym, co wygląda pięknie. W ogóle ta zieleń jest taka cudnie jaskrawa <3
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: ociesek » śr paź 07, 2020 3:43 pm

Meliona pisze:
śr paź 07, 2020 3:36 pm
W ogóle ta zieleń jest taka cudnie jaskrawa <3
Ta zieleń to Pantone - to specjalne farby, które stosuje się dodatkowo, a które właśnie dają różne fajne kolory - jaskrawe, metaliczne itp. Oczywiście dołożenie tego wiąże się z kosztami i inną techniką druku, przygotowanie pliku też jest przez to trudniejsze, ale efekty są nieziemskie. Mam nadzieję, że w kolejnych tomach też będą!

Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Xenonn123 » śr paź 07, 2020 4:23 pm

Meliona pisze:
śr paź 07, 2020 3:36 pm
Też już przeczytałam ^.^ Tłumaczenie jest świetne. Mruczek <3 Chichrałam się co chwila xD Bardziej mnie ten tom śmieszył, niż jak czytałam go w Internecie, ale może to dlatego, że wiem już, do czego to wszystko prowadzi :lol: Onomatopeje bardzo fajnie wyszły, współgrają z rysunkami.
Jest jedna wada - ani się obejrzałam, a tom się skończył :< Gdzie następny? Dajcie mi następny! Tę mangę czyta się zdecydowanie za szybko :<

Krew i logo na okładce pokryte są lakierem wybranym, co wygląda pięknie. W ogóle ta zieleń jest taka cudnie jaskrawa <3
Ode mnie ten Tom 1 już zdobył plusa na początku za tytuł rozdziału 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: miaka88 » śr paź 07, 2020 10:02 pm

Kurcze kusicie, muszę wziąć do koszyka. Tak samo jak SpyxFamily...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #1

Post autor: Ame » sob paź 17, 2020 1:31 pm

Po przeczytaniu 1 tomu nie mam zbytnio zdania o Chainsaw Man. Szybko przeczytałam, ale jakoś nie bardzo się wczułam w fabułę. Ani nie ziębi ani nie grzeje. Postacie ok, ale to za mało, żeby mieć o nich zdanie. Główny taki trochę dziwny, ale też jakoś mi na razie nie przeszkadza. Wydaje mi się, że w następnych humor się rozkręci albo wczuje się później jak w przypadku OP.

Podoba mi się wydanie oraz tłumaczenie. Jedynie co mi nie przypadło do gustu to ten pognieciony plakat. Gdyby był inaczej zapakowany to zrobiłby lepsze wrażenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chainsaw Man”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości