Spy x Family #1

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Spy x Family #1

Post autor: Ame » pn cze 01, 2020 1:37 pm

Gotenks pisze:Jedynie nie podobało mi się to seplenienie małej, ale może się do tego przyzwyczaję w późniejszych tomach, bo mam zamiar je kupić.
Mi na początku też nie, ale szybko się przyzwyczaiłam. :D

Miałam obawy, bo tyle dobrych opinii. Seria sympatyczna i chętnie zacznę zbierać. Do wydania nic nie mam. Format akurat. Nie potrzebny tu jest większy. Dobrze, że Waneko tym razem nie posłuchało forumowiczów. :wink:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Spy x Family #1

Post autor: gg gonia » wt cze 02, 2020 10:56 pm

Mr.Chiquita pisze:
śr maja 06, 2020 8:02 pm
A weź idź. :roll: Zamiast prawdziwymi problemami, takimi jak właśnie oszczędzanie na papierze przez topowe wydawnictwa, rozwodzicie się tutaj nad np. duperelami o wyższości jednej serii nad drugą (via ostatnia dyskusja o Boruto). Tymczasem ceny co trochę idą w górę, ale papier też coraz gorszy. Widać to po tym jak się marszczy niedługo po wydruku, gdy tusz jeszcze dosycha. Tak właśnie jest przy Spy x Family. Dawniej takie sytuacje zdarzały się rzadko. Teraz przy topowej trójce, czyli Waneko, SJG i JPF - nagminnie.
To jako osoba która zbiera różne mangi od różnych wydawnictw od kilkunastu lat, chciałam powiedzieć ze tomiki nieraz niedwa mi się łamały na grzbiecie i nie ma ani na to żadnej reguły, ani nie dzieje się częściej niż kiedyś, a papier jak prześwitywał tak robi to tak samo od lat. A mangi mi raz falowały raz nie i to też bez jakiejś tendencji wzrostowej w tej materii.
Więc ja tego pogorszenia nie dostrzegam, raczej znane i lubiane problemy które istnieją od zarania dziejów. Szczerze mówiąc gdyby nie to że nie jesteś botem, to pomyślałabym że specjalnie próbujesz zniechęcać ludzi do tej mangi, teorią spiskową pt: "o papierze i falujące kartce i ukrytym drukarskim kryzysie jakości".
A beke z falujących kartek to ja miałam już 10 lat temu. Aż mi łezka nostalgii zrobiła podwójny obrót przy oku.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Spy x Family #1

Post autor: Alzea » wt cze 09, 2020 9:24 pm

Mój tomik nareszcie dotarł - duża paczka z gildii i to było pierwsze po co sięgnęłam. Bawi dalej, prychałam >D faktycznie ciężko mi było przyzwyczaić się do wady wymowy, ale jakoś poszło, mam jednak nadzieję, że w miarę postępu Anya będzie mówić wyraźniej 😅 Ciekawa była ostatnia strona od autora i pierwotny projekt Anyi. Nie mogę się doczekać kolejnych tomów, tego mi było trzeba na rynku!

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1307
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Spy x Family #1

Post autor: Sebek » wt cze 09, 2020 9:32 pm

Alzea pisze:
wt cze 09, 2020 9:24 pm
Mój tomik nareszcie dotarł - duża paczka z gildii i to było pierwsze po co sięgnęłam. Bawi dalej, prychałam >D faktycznie ciężko mi było przyzwyczaić się do wady wymowy, ale jakoś poszło, mam jednak nadzieję, że w miarę postępu Anya będzie mówić wyraźniej 😅 Ciekawa była ostatnia strona od autora i pierwotny projekt Anyi. Nie mogę się doczekać kolejnych tomów, tego mi było trzeba na rynku!
A moja paczka w Gildii jeszcze jest w kompletacji.... Ten tytul rowniez sie tam znajduje :D Tyle dobrego sie czyta o tym tytule, ze tez bym chcial juz przekonac sie o tym na wlasne oczy...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spy x Family”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości