RG Veda Clampa!

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Maxas
Status: Offline

RG Veda Clampa!

Post autor: Maxas » śr cze 11, 2003 9:11 am

Ten tytuł Clampa jest chyba najlepszy pod względem kreski (także jej klarowności) i ciekawej fabuły (hinduska mitologia) spośród reszty komiksów tych pań...

dlatego fajnie by było, gdybym mógł przeczytać go po polsku, bo jak narazie to tylko czytałem streszczenia, a samą mangę (2 tom) mam tylko po japońśku

Kto się zgodzi ze mną? :)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr cze 11, 2003 7:35 pm

Ja się zgadzam :D . Lubię mangi CLAMP-a , a tą w szczególności. Posiada niezłą fabułę, niepowtarzalne postacie i jak wspomniałeś całkiem ładną kreskę (ale u CLAMP-a to już standard). Jakby to powiedział Wojewódzki: "Jestem na tak!"

Sana
Status: Offline

Post autor: Sana » pt cze 13, 2003 4:02 pm

Ja także jak najbardziej popieram! Do tej pory czytałam tylko 1 rozdział po angielsku i manga zapowiada się całkiem, całkiem ^_^ Chciałabym móc przeczytać całość po polsku

Maxas
Status: Offline

Post autor: Maxas » pt cze 13, 2003 10:54 pm

Dzięki wszystkim za głosy :D ale ten pomysł chyba upadnie... :( nie zdobył mimo wszystko zbyt wielkiego poparcia :)
Jeszcze raz gr8 thanx! :D

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » sob cze 14, 2003 12:40 am

ja popieram z calego serca ! widzialam anime i bardzo chcialabym dowiedziec sie jak wyglada calosc - a jakos spoilery mnie nie satysfakcjonuja. :evil: co do glosow - moze ankieta? :P

Maxas
Status: Offline

Post autor: Maxas » sob cze 14, 2003 1:08 am

ale na jakiej zasadzie ta ankieta? ja jestem jak najbardziej za :)

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » sob cze 14, 2003 8:54 am

nie wiem, jak sie tworzy ankiety - to raczej robota moderatorow - ale glosuje sie i toto sumuje wyniki ... jak np w topicu o Michaelu, mozesz zobaczyc... chociaz watpie czy to cos da, odnosnie wydania mangi :evil:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 14, 2003 10:32 am

Ankietę tworzy się przy zakładaniu tematu, ale można też edytować pierwszy post i pod spodem jest pole na pytanie do ankiety i pola na opcje do wyboru.

Maxas
Status: Offline

Post autor: Maxas » sob cze 14, 2003 12:52 pm

To zrób coś takiego :D będziemy wdzięczni - w końcu jesteś Moderatorem!

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » sob cze 14, 2003 1:11 pm

Maxas pisze:To zrób coś takiego :D będziemy wdzięczni - w końcu jesteś Moderatorem!
podeslij mi na pw: temat watku, pytanie do ankiety, odpowiedzi mozliwe do wyboru. wtedy zaloze taki watek.

[20 min. pozniej]: zarzuccie jakimis opcjami do tej ankiety. np. tytulami Clampa, albo cos. jezeli chodzi o ogolne propozycje, to walcie topica na tym forum ;)
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 14, 2003 5:29 pm

Maxas pisze:To zrób coś takiego :D będziemy wdzięczni - w końcu jesteś Moderatorem!
Jak będziesz miał coś odnośnie Kindaichiego to ok, bo ja moderuję tamten dział. Ten dział moderuje harloczek i ja tu nie mam żadnych uprawnień moderatorskich :)

mons
Status: Offline

Post autor: mons » ndz cze 15, 2003 6:45 pm

jestesm za RG Vedą!!!!!!!!!!!
widzialem anime w n-tej jakosci i na widok tego oczy mi wypadly, dlatego czekam na mange!!! (jesli bedzie oczwisice - edycja kolekcjnerska mile widziana - cos ala plastic little)

Dragonek
Status: Offline

Post autor: Dragonek » czw cze 19, 2003 6:41 pm


Ja tysz.. ja tysz! Ja chce RgVede :)

harloczek>> Walnij ankietke ,ktore mangi CLAMP'a chcialbys zobaczyc na naaszym rynku..i wpisz tam RgVeda, CCS, Miyuki-chan in Wonderland, Sumki Dakara Suki, Shirahime Shou, CLAMP Gakuen Tanteidan , Gakuen Tokkei Duklyon , Gohou Drug, Wish, CLOVER, Magic Knight RayEarth, 20-Mensou ni Onegai! ,Watashi no Suki na Hito ,Shin Shunkaden , Tokyo Babylon, Angelic Layer, Cluster, Rex,Koi, Derayd... (jakbym o czyms zapomniala to poprawta... X i Chobits juz sa wydane wiec nie uwzgledniam... Tsubasa:RESERVoir CHRoNiCLE i Xxxholic dopiero wychodzae wiec tysz nie...)

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » czw cze 19, 2003 9:10 pm

Tylko jest jeden mały problem.... z tego co mi wiadomo w ankiecie może być max 10 pozycji.... ;]

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pt cze 20, 2003 7:58 pm

Hmm no to sie zrobi z tego big ankiete :] , widzial ktos moze Xxxholic ??

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pt cze 20, 2003 11:33 pm

Linaka1 pisze:widzial ktos moze Xxxholic ??
Tylko okładki i grafiki z mangi. Ale nic straconego, niedługo (albo trochę później ;]) będę miał skany ( :) ).

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » pt lip 25, 2003 8:35 am

To może być ciekawe.

Calmp-o maniak
Status: Offline

Niech sie za to wezmie jakies soline wydawnictwo.

Post autor: Calmp-o maniak » wt sie 05, 2003 8:15 pm

Jestem na tak, ale lepiej niech się za to zabierze jakies porządne wydawnictwo, bo jeśli Taka perełka jaką jest RG Veda nie przepadnie wsród gniotow typu MARS i jakims cudem zostanie wydana to jak to juz ma zakorzenione waneko wydadza to na papierze drugiego gatunku( typu toaletowy-najlepiej nie w tomikach, a w rolkach)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr sie 06, 2003 7:31 am

Co do wymienionych wcześniej tytułów:
Cluster - to nie Clampa tylko Akiyamy; Clamp podpisał się tylko na pierwszych dwóch tomach i bardzo dobrze, bo to straszny gniot, sama bym się nie przyznała...
Koi - to też nie Clampa. Okawa napisała scenariusz, ale rysował jej facet. ;)
Rex - to było coś w rodzaju promocji do filmu dla dzieci. Jeśli ktoś jest zagorzałym fanem amerykańskich filmów familijnych o dzieciach i zwierzątkach, to jest szansa, że Rex wyda mu się tylko trochę głupi. ==;;
DerayD - dziwna mieszanka RG Vedy i MKR, plus fatalna grafika. Nie pamiętam, kto był wtedy rysownikiem, ale na pewno jeszcze nawet nie Mokona.
CCS - po wynikach poprzedniej ankiety raczej nikt się za ten tytuł nie weźmie...

...i tym sposobem lista się skraca. :)

if

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 09, 2003 3:29 am

Clamp-o-maniacu, Mars nie jest gniotem ==


Ciom do RG Veda, tyo Meo jest na.... NIE ! Wybaczcie, ja bardzo lubię Mokone, szanuję ją jako rysowniczkę, ale więcej jej prac nie zniosę ==' Niech tylko wydadzą ten MKR i niech na chwilkę dadzą spokój z Mokoną...

A moja propozycja tyo xxxHolic.

Tsubasy na razie nie ma po co wydawać. Są tam bohaterowie z innych manga Clampa, więc z tym tytułem lepiej poczekać, aż w Polsce zostaną wydane inne mangi tej grupy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości