Magazyn Clampa

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.

co sądzisz o nowym magazynie Clampa?

super pomysł :3
14
47%
super pomysł :3
14
47%
jest mi obojętny ~~
1
3%
jest mi obojętny ~~
1
3%
całkowicie nietrafiona idea =="
0
Brak głosów
całkowicie nietrafiona idea =="
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 30

Narsil_Alavel
Status: Offline

Magazyn Clampa

Post autor: Narsil_Alavel » wt maja 18, 2004 11:42 pm

W związku z tym, że Clampice wydają już niedługo swój magazyn proszę o wypowiadanie się w tej sprawie :>

tutaj są dokładne informacje o czym bedzie w danym miesiącu i jakie dodatki będzie zawiarać XD http://www.clamp15th.com/book/index.html

Kei proszę o dodanie ankiety... fajny pomysł/do kitu/obojętne (czy cos w tym rodzaju) jesli można :>

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr maja 19, 2004 3:10 pm

oka już dodałem (Ty też mogłeś ankietę zrobić przecież :3) Co do magazynu to idea imho fajna, szkoda tylko że w PL się nie ukaże :lol:

Muti
Status: Offline

Re: Magazyn Clampa

Post autor: Muti » śr maja 19, 2004 4:29 pm

Narsil_Alavel pisze: tutaj są dokładne informacje o czym bedzie w danym miesiącu i jakie dodatki będzie zawiarać XD http://www.clamp15th.com/book/index.html
Czy ktoś moze mi to przetłumaczyć ? Tak ogólny zarys pomysłu

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr maja 19, 2004 10:15 pm

Muti... pomysł polega na tym że przez 12 miesięcy będzie się ukazywał magazyn w ktorym bedą "opisywane" poszczególne serie Clampic.. np w 1 numerze bedzie wszystko o Sakurze :> dodatkowo do każdego tomiku bedą dołączone 3 figury szachowe z bohaterami ich mang ( projekty na stronce w linku wyżej) .. już wszystko wiadomo???

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw maja 20, 2004 3:56 pm

Jeśli chodzi o sam pomysł to jestem jak najbardziej za, jednak cena mnie przeraża i zasmuca. Przy ilości wydawanych mang na naszym rynku i ilości poieniedzy jakie mogę na mangę wydać nie ma szans by zostało mi jeszcze coś na tą gazetkę :(

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw maja 20, 2004 8:18 pm

Narsil_Alavel pisze:Muti... pomysł polega na tym że przez 12 miesięcy będzie się ukazywał magazyn w ktorym bedą "opisywane" poszczególne serie Clampic.. np w 1 numerze bedzie wszystko o Sakurze :> dodatkowo do każdego tomiku bedą dołączone 3 figury szachowe z bohaterami ich mang ( projekty na stronce w linku wyżej) .. już wszystko wiadomo???
Tak, ciekawy pomysł tylko jedna rzecz mnie zdziwiła "figurki szachowe" :?
jeśli wykonanie będzie dobre to może być, sam w szachy nie gram ale figurki by mnie interesowały
Magazyn oczywiście wydawany w Japoni po japońsku, tak ?

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw maja 20, 2004 9:17 pm

magazyn bedzie po japonsku a niektore firurki ja sa zrobiene!!! zobacz na tego linka co podalem wczesniej!!! Jest Sakura, dwie Mokony Tomoyo no i Watanuki Kimihiro (XXXHolik).. Sakurcia jest zrobiona PIEKNIE!!! *___* zresztą sam zobacz :>

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw lip 08, 2004 12:54 pm

A mnie po prostu rozwalil wiadomość, o wydaniu tego magazynu przez tokyopop w ameryce. JPF mógłby nam zrobić taki prezent :wink:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw lip 08, 2004 4:08 pm

*__________* gdyby JPF takie cos zrobil to wielbilbymich pod nebiosa XDDD szkoda tytlko ze do 2005 roku trzeba czekac :/ <trza zamawiac japan wersion XDD>

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » pt lip 09, 2004 2:03 pm

A ja i tak kasy nie mam więc mogę sobie poczekać. Jesli już kupię ktorąś wersję to na pewno ta amerykanską bo przynajmniej poczytać bedzie można^^

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt lip 09, 2004 3:43 pm

O_O tia ale wydanie japan na peffno bedzie ładniejsze XDDDDD

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob lip 10, 2004 1:19 pm

Na 99% będzie takie samo, tylko że po japońsku :roll:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz lip 11, 2004 9:25 am

hiehie tego nigdy nie wiadomo, jak dotąd wydania japan zaffsze były ładniejsze :P

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » pn lip 12, 2004 7:42 pm

Hmm, zainteresował mnie jeszcze fakt, ze o ile japońska wersja będzie wydawana przez rok, to w ameryce przedłuży sie to do 2007 O.o
Tu jest cała TOKYOPOPowa rozpiska: http://www.tokyopop.com/news/cards/clam ... _card.html

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn lip 12, 2004 8:08 pm

...niewiadomo..zależy jeszze jak czesto będą to wydawać!!! Tsuba np. wydają jak na razie..co 4/5 miesięcy - -" więc...

Mayako
Status: Offline

Post autor: Mayako » wt sie 03, 2004 2:31 pm

wampirek pisze:A mnie po prostu rozwalil wiadomość, o wydaniu tego magazynu przez tokyopop w ameryce. JPF mógłby nam zrobić taki prezent :wink:
Święta racja. Mnie osobiście najbardziej interesuje numer pierwszy, poświęcony Sakurci.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt sie 03, 2004 7:26 pm

tak tylko ja na takie prezenty nie liczyłbym - - ":
btw. Sakurcia bedzei w 1 i 2 tomie :>

a jak ktoś chce to może sobie u mojego kolegi zamówic, 1 tomik tylko 100 zł :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt sie 03, 2004 7:38 pm

Tylko 100 zł za tom.Bardzo tanio nigdy bym tyle nie wydała na jeden tom.

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » śr sie 04, 2004 11:22 pm

TO się nazywa zysk na biednych fanach Clampa x3.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw sie 05, 2004 1:17 pm

ech... w samej Japan to kosztuje ok 50 zl...ale jak sie chce z tamtad sprowadzic..to dochodza koszty przessylki i do tego zyssk tego kto to prowadza czyli ok 100 zl :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości