Magic Knight Rayearh

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.

Ulubiona wojowniczka nyu :3

Umi Ryuuzaki
6
7%
Umi Ryuuzaki
6
7%
Hikaru Shidou
9
11%
Hikaru Shidou
9
11%
Fuu Hououji
5
6%
Fuu Hououji
5
6%
wszystkie są świetne :D
4
5%
wszystkie są świetne :D
4
5%
wolę postacie poboczne (tj. nie lubię żadnej z nich) <:
9
11%
wolę postacie poboczne (tj. nie lubię żadnej z nich) <:
9
11%
Chii :lol:
9
11%
Chii :lol:
9
11%
 
Liczba głosów: 84

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn wrz 13, 2004 7:16 pm

Sheril pisze:no co Ty,Remiel!! a Lantis??Lantis jest taki kałaiiii *___*a Eagle??taki meski *^_^*
męski? niespecjalnie :? Oni są wszyscy nawet zniewieściali. Nawet ten Geo (czy jak mu tam :roll:) to taki niedźwiedź o miękkim sercu. Oklepany schemat. Za dużo zniewieściałych facetów. Jedyny prawdziwy facet w Clampie to chyba Sakurazuka-mori, ale przecie o tym, że jest facetem decyduje fakt, że ma psychike morderccy :roll: A to oznacza, że faceci żeby być męscy muszą być mordercami :roll: Względnie Kusanagi, ale za mało go widziałem w mandze. Choć w anime (film) wydaje się być jedynym bohaterem Clampowego X (oprócz Kamuiego), który ma jakieś wady :roll:
Sheril pisze:i tak najbardziej meski jest Luciperek,i on to z pewnoscia ma jaja :roll:
A z jakiej on mangi? :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 14, 2004 12:25 pm

Remiel pisze:
Sheril pisze:no co Ty,Remiel!! a Lantis??Lantis jest taki kałaiiii *___*a Eagle??taki meski *^_^*
męski? niespecjalnie :?
ojjj ciiiiichhhhooooo :wink:
Oni są wszyscy nawet zniewieściali. Nawet ten Geo (czy jak mu tam :roll:) to taki niedźwiedź o miękkim sercu. Oklepany schemat.
ale jeszcze chwyta za serca :D

Sheril pisze:i tak najbardziej meski jest Luciperek,i on to z pewnoscia ma jaja :roll:
A z jakiej on mangi? :roll:
Angel Sanctuary :wink: :roll:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw wrz 16, 2004 2:50 pm

Kei..chodziło mi o Hikaru 0XDDDD

Remi..z tego co mówisz wywnioskowałem że aby być męskim trzeba być złym - - """

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » czw wrz 16, 2004 3:29 pm

Zlo jes Be xP.

Keii ty mi powiedz gdzie ty tam widziales Chii --____-- ???????

Zaglosowalam na Chii ^0^ .

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 16, 2004 6:40 pm

Sheril pisze:ale jeszcze chwyta za serca :D
Gdyby było to zrobione inaczej to może by chwytało, ale tam wszyscy dobrzy muszą być kawaii itd, co sprawia, że bohaterowie wcale nie są wiarygodni. Tym bardziej, że ustawienie kilku takich w rządku tym bardziej przeczy, że się dobrali w ten sposób :?

Narsil -> nie wnioskuj, czytaj ze zrozumieniem. Zresztą wniosek swoją drogą wyciągnałęś pretensjonalny. Chyba, że próbujesz się droczyć :roll:
Sheril pisze:i tak najbardziej meski jest Luciperek,i on to z pewnoscia ma jaja :roll:
A z jakiej on mangi? :roll:
Angel Sanctuary :wink: :roll:[/quote]
Wiedziałem, że to nie z clampa :roll:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt wrz 17, 2004 9:38 am

ja zawsze probuje sie droczyc o clampa 0XDD tosz to Clamp no nie ;PPPP a o niego sie drocze zawsze i wszedzie 0XDDD hieheiei :>
noale wiesz kto powieidzla ze ludzie zli sa do konca zli :D nikt nie jest z natury ani zly ani dobry.. ;P

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt wrz 17, 2004 9:54 am

Narsil_Alavel pisze:noale wiesz kto powieidzla ze ludzie zli sa do konca zli :D
Kolejny niezrozumiały tekst, na którym trzeba oczy wysilać. Weź ty poprawiaj te teksty.
Narsil_Alavel pisze:nikt nie jest z natury ani zly ani dobry.. ;P
Natura człowieka (w sensie indywiduum) kształtuje się w czasie wychowania. Ale zgodze się z tym, że nikt się nie rodzi ani dobry ani zły.

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » ndz wrz 19, 2004 12:36 pm

a tak poatym, to ile tomów ma RayEarth (i btw Wish ?XD)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 19, 2004 12:47 pm

Wish ma 4 tomy,a MKR ma 6 tomów.

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » pn wrz 20, 2004 5:33 pm

Light_wolf pisze:Keii ty mi powiedz gdzie ty tam widziales Chii --____-- ???????
Jak się ogląda w stanie "nie do końca trzeżwym" to się wszystko widzi :lol:

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob wrz 25, 2004 11:45 pm

wampirek pisze:
Light_wolf pisze:Keii ty mi powiedz gdzie ty tam widziales Chii --____-- ???????
Jak się ogląda w stanie "nie do końca trzeżwym" to się wszystko widzi :lol:
acha XD

Ja tam za glownymi nei specjalnie przepadam, ale jak juz to bym Umi wybrala :? Postacie drugoplanowe o wiele lepsze ;)

Nemi
Status: Offline

Post autor: Nemi » ndz wrz 26, 2004 10:10 pm

Ja tam wolę postacie poboczne, główne bohaterki często mnie denerwowały. Szczególie Hikaru i Umi :D

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » wt wrz 28, 2004 4:31 pm

Nemi pisze:Ja tam wolę postacie poboczne, główne bohaterki często mnie denerwowały. Szczególie Hikaru i Umi :D
A ja wrecz przeciwnie! Umi-ok, Hikaru- no niech bedzie, Fuu- NIGDY! Zgin przepadnij! Od pcozatku mnie denerwowala == I jeszcze ma Fferio, PROSZE! Co on w niej widzi?!
A pamietacie jak o Eskudo walczyly?
Hikaru ze swoim psiulkiem, najlepszym przyjacielem.
Umi z rodzicami, ktorych kochala, bo dali jej milosc, wychowanie i opieke.
A Fuu? Fuu walczyla z sama soba! I ten jej cudny tekst "Kocham siebie! Gdybym zginela wszystkim byloby smutno!" GEEZ! To patetyczne, narcystyczne i najdurniejsze z możliwych!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 28, 2004 11:18 pm

Sil dobrze mówisz dokładnie takie same mialem zawsze wrażenia oglądając serię :D Umi kiedy chciała potrafiła pokazać swoją dobrą stronę.. Hikaru mogła być, choć jej dążenie do walki było nieco ekhm.. sztuczne i naciągane imho [:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr wrz 29, 2004 7:32 am

Silene pisze:GEEZ! To patetyczne, narcystyczne i najdurniejsze z możliwych!
Jak cały serial :lol:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 29, 2004 10:30 am

Remiel pisze:
Silene pisze:GEEZ! To patetyczne, narcystyczne i najdurniejsze z możliwych!
Jak cały serial :lol:
no i.. :roll:

to nie oznacza że nie jest przyjemny w oglądaniu <:

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » śr wrz 29, 2004 3:42 pm

Remiel pisze:
Silene pisze:GEEZ! To patetyczne, narcystyczne i najdurniejsze z możliwych!
Jak cały serial :lol:
tej no dobra, ale tylko ona gadala, ze siebie kocha :P Wy mi lepiej powiedzcie jakim cudem na nia Felio polecial!!!!

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr wrz 29, 2004 4:47 pm

Silene pisze:
Remiel pisze:
Silene pisze:GEEZ! To patetyczne, narcystyczne i najdurniejsze z możliwych!
Jak cały serial :lol:
tej no dobra, ale tylko ona gadala, ze siebie kocha :P Wy mi lepiej powiedzcie jakim cudem na nia Felio polecial!!!!
Problem polega na tym, że większość fantasy gdzie ludzie zdobywają jakąś moc wymaga próby. To jest bardzo ważny moment, bo trzeba go zrobić dobrze. Ze wszystkich dzieł fantasy z jakimi miałem do czynienia tylko jedna osoba się sprawdziła w robieniu tej próby. I to jest da mastah Neil Gaiman. Dokonał tego w swej powieści "Nigdziebądź" (to dla ciekawskich :wink:)
A co do pytania. Wiesz, to sztandardowy przykłąd, że ci bohaterowie to tylko i wyłącznie postacie fikcyjne, więc każda musiała skończyć z jakimś frajerem. A że jest to postać do bólu fikcyjna to i jej posunięcia są do bólu niedopracowane, ewentualnie nieuzasadnione (co chyba pasuje bardziej).

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw wrz 30, 2004 12:55 am

Remi nie zkomentuję tego - - "

Sil co do Fuu to ona ma racje... umierając człowiek doprowadza do łez najbliższych..ba niekiedy nawet na samym smutku się nie kończy...dlatego Fuu postanawia żyć, aby jej najbliżsi mogli być szczęśliwi... przecież dla rodzica szczęście dziecka jest priorytetem, jego śmierć to najgorsze tco może się stać... podobnie jest z naszym najbliższym przyjacielem czy osobami które kochamy...

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw wrz 30, 2004 5:50 pm

Narsil_Alavel pisze:Remi nie zkomentuję tego - - "
Ależ, Narsilu. Skomentuj. Nalegam :P :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości