Nowe mangi CLAMP'A w J.P.F.!!!

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt sie 13, 2004 8:02 pm

Kei nie marudz masz francuskie .. XDDDDDD

Wampirku nie pomyliłaś coś?? przeciesz Babylon miał być na końcu...tzn ja się cieszę bo taka kolejność mi najbardziej odpowiada po prostu szczęści uniewierze.. a tak wogóle to wampirku wiadomo ile będzie tomow TB 5 czy 7???????// < w japan są dwa wydania po 5 i 7 tomikóff..>

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sie 14, 2004 1:03 am

Narsil_Alavel pisze:Kei nie marudz masz francuskie .. XDDDDDD
Jakbym nie miał to bym teraz głową budynki burzył ze złości że JPF nic o tym nie mówi XDDDDD

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob sie 14, 2004 2:39 pm

O_O 0XDDD heeihe to dobrze że masz głóffke cała 0XDDD ale spoczek wydadzą wydadzą ;P

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob sie 14, 2004 3:29 pm

Narsil_Alavel pisze:Kei nie marudz masz francuskie .. XDDDDDD

Wampirku nie pomyliłaś coś?? przeciesz Babylon miał być na końcu...tzn ja się cieszę bo taka kolejność mi najbardziej odpowiada po prostu szczęści uniewierze.. a tak wogóle to wampirku wiadomo ile będzie tomow TB 5 czy 7???????// < w japan są dwa wydania po 5 i 7 tomikóff..>
chyba nie pomyliłam... Najpierw wish w październiku a później TB gdzieś ok. czerwca 2005... Tak przynajmniej na razie mówią.... Mam nadzieję, ze na MKR też się jednak zdecydują :( O ilości tomików nic na razie nie mówiono..

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » sob sie 14, 2004 8:54 pm

Już uaktywnili zapowiedzi w JPF.
Mam proźbe zdradźcie mi ile tomów ma Wish i Record of Lodoss war?

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob sie 14, 2004 11:10 pm

Wish o ile mi wiadomo to ma 4 tomy, natomiast co do Lodossa to nie jestem w stanie nic powiedzieć.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 15, 2004 10:41 am

Takashi pisze:Wish o ile mi wiadomo to ma 4 tomy, natomiast co do Lodossa to nie jestem w stanie nic powiedzieć.
Epizod, który wydają (The Grey Witch) ma 3 tomy. Całość ma trochę więcej. Ale to zależy bo kilka epizodów składa się na jeden cykl (Record of Lodoss War), a do tego są jeszcze dwa inne cykle - prequel "Legends of Lodoss" i sequel "New Records of Lodoss War"

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » ndz sie 15, 2004 4:38 pm

Takashi, Ramiel dzięki! jestem wdzięczna!

miquell
Status: Offline

Post autor: miquell » pn sie 16, 2004 9:43 pm

Uwielbiam Clampa.Cieszy me serce fakt ze bede posiadal mangi po polsku Clampa..nareszcie zresztą..
Pozdrawiam forumowiczow!

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » wt sie 17, 2004 10:29 am

Heja Miqell! wpadaj często i nieszczęć śmiesznych tekstów lub błyskotliwych uwag! :lol:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 1:23 am

A widzieliście okładkę wish tomu 1 na wraku można zobaczyć.Mi się tak sobie podoba może w realu wygląda lepiej.

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr sie 18, 2004 1:44 pm

Lina pisze:A widzieliście okładkę wish tomu 1 na wraku można zobaczyć.Mi się tak sobie podoba może w realu wygląda lepiej.
No co ty. Jak dla mnie to jest ona bardzo, bardzo kawaii ^^

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt sie 24, 2004 6:43 pm

O_O hmm wisch ma wszystkie oladki w podobnym stylu :> ale w realu wyglada naprawde lepiej ;P

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 25, 2004 8:02 am

Narsil_Alavel pisze:O_O hmm wisch ma wszystkie oladki w podobnym stylu :> ale w realu wyglada naprawde lepiej ;P
Mam taką nadzieję,że tak właśnie będzie.

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » ndz kwie 20, 2008 9:35 pm

Tyle czasu minęło a o MKR i Tsubasie ani widu ani słychu :( Wiecie moze co z tymi tytułami ??
ObrazekObrazek

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt kwie 29, 2008 12:13 am

i długo jeszcze nie wydadzą -.-' niestety

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt kwie 29, 2008 8:20 am

Hikaru-chan pisze:Wiecie moze co z tymi tytułami ??
Nie wyjdzie na razie nic.
Możesz podziękować za to paniom z Clamp'a, które tupią nóżkami jak małe dzieci. Wydawnictwo w tym wypadku nic nie zawiniło ;)

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt kwie 29, 2008 1:18 pm

Kisara pisze:Możesz podziękować za to paniom z Clamp'a, które tupią nóżkami jak małe dzieci.
A wiadomo może, która to najbardziej tupie?? Bo może by się tam do nich pojechało i tą najbardziej tupiącą utopiło :]

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt kwie 29, 2008 1:46 pm

Bo może by się tam do nich pojechało i tą najbardziej tupiącą utopiło :]
Nie, po prostu Panie z Clampa cierpią na długotrwałą "manię wyższości" i tak od paru lat. Jakby nie to, już dawno byłby Clover wydany i może nawet Tsubasa i xxxHOLIC. Jednakże, ponieważ sprawa wygląda, jak wygląda, wydawnictwo może jedynie kląć, ewentualnie wysłać im bombę na gwiazdkę ;)

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt kwie 29, 2008 11:22 pm

jeez ach te kobity -.- bez obrazy :D

[ Dodano: Nie 04 Maj, 2008 ]
a właśnie czy może ktoś pamięta, przecież kiedyś było coś takiego jak Comics Universum czy jakoś tak z Gdańska lub Gdyni i oni tam sprzedawali mangi clampa na pewno te angielskie ale także chyba polskie tłumaczenia i z tego co pamiętam były tam MKR, Angelic Layer, RG Veda i chyba początek Tsubasy. ich mangi były drogie bo kolo 40 - 50 zl czemu oni zyskali koncesje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości