Nowe mangi CLAMP'A w J.P.F.!!!

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Narsil_Alavel
Status: Offline

Nowe mangi CLAMP'A w J.P.F.!!!

Post autor: Narsil_Alavel » sob mar 13, 2004 4:46 pm

Już w pażdzierniku ukażą się 2 mangi Clamp'a!!! będą to "Tokyo Babylon" (7 tomów) oraz "M.K.Rayearth" (6 tomów) I'm veryyyyyy happyyyyy :lol:. Tylko tak dalej J.P.F.!!!!!

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob mar 13, 2004 9:30 pm

nio i jeszcze Waneko wyda Sakurkę i mamy full serwis :). //tyle dobrych tytułów wychodzi a kasy nie przybwa :? //

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob mar 13, 2004 11:03 pm

i tu mam problem.. bo wszystkie trzy tutuły chętnie bym kupił ale kasa nie wiem czy będzie.. Może zdecyduję się tylko na MKR i CCS..

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz mar 14, 2004 12:43 am

hehe no a Chobits??? jeszcze 3 tomy zostaly :twisted: no i Jeanne... Kenshin... hehe Love Hina... Hellsing...duzo tego co bede dalej wymienial...:) haha za duzo zle za malo zle :) musze ciezko tyrac aby kaska byla :twisted:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz mar 14, 2004 11:53 am

Chobity 8 tomooff mają?
No w gruncie rzeczy to powinniśmy się cieszyć z tego rozkwitu naszego ryneczq :wink: tylko, że jakoś serducho się kraje kiedy nie można zbierać wszystkiego co by się chciało. My tu mamy "system podziału":ja zbieram część qmple trochę i jakoś to wszystko płynie :wink: .

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz mar 14, 2004 12:13 pm

Pewnie wyjdę na straszną malkontentkę, ale średnio się cieszę z tego doboru tytułów. Sakurę i owszem, na pewno będę kupować, ale MKR i Tokyo Babylon... Wolałoby dziecko Tsubę RC albo XXXHolica, chociaż na TB zapewne też się skuszę, bo to moja dawna (bardzo dawna) miłość - no i Hokucia, Hokucia. 8)

Przy okazji, ciekawa jestem, jak JPF zamierza wydać TB. Jeśli tak, jak wyglądała pierwsza i najbardziej popularna wersja japońska, to to badziewie będzie drogie jak diabli - A5, kartonowy plakacik... Osobiście wolałabym, żeby dali sobie z tym spokój i wypuścili ten komiks "normalnie", w zwykłym formacie i ewentualnie z kolorowymi stronami zamiast rozkładówek, bo inaczej mój portfel zastrajkuje. ;P

Biedna Sakura ma wyjątkowo ciężką drogę na polski rynek. Ciekawe, czy rzeczywiście Waneko uda się wydać tę mangę jeszcze w tym roku, czy też czekają nas jeszcze jakieś zawirowania. Nie zdziwiłabym się, po Japończykach wszak zawsze wszystkiego możan się spodziewać. :twisted: Zresztą najważniejsze, żeby w ogóle wyszło. :}

if

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 14, 2004 12:49 pm

Ja natomiast jestem w ciężkiej rozpaczy bo chce kupwać wszystkie tytuły Clampa i jeszcze wiele innych mang, a kasy nie przybywa. :cry:
Wiem, że napewno bede kupować Sakure i TB :twisted: , nad Rayearth'ami jeszcze sie zastanowie

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » ndz mar 14, 2004 3:38 pm

Hmm Sakurę i MKR kupię na pewnio. Co do TB to mam jeszcze wątpliwości. Na pewno kupię pierwszy tom, a co będzie później to się okaze.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 14, 2004 3:54 pm

Hmm... co do TB - wczoraj przeglądałam skany z pierwszego tomu (po japońsku niestety) i jakoś tak mi sie spodobało, choć nic praktycznie nie rozumiałam i skany były wyrwane z kontekstu.

Ale musze przyznać że to był niezły spoiler :D ( jeśli wszystkie były z pierwszego tomu oczywiście ) :wink:
TB kupuje na bank :twisted: :twisted: :twisted:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz mar 14, 2004 4:23 pm

hehe oczywiście że Chobitsów jest 8 tomów :wink: 8 wychodzi pod koniec lipca...
A ja chce wszystkie mangi CLAMP'A kupować... tylko są jeszze inne tytuły równie ciekawe...a w lotka nie wygrałem :lol: ale cóż mam jeszcze dobrą babcie :twisted: wiec... może może... Sakurcia na pewno, no i Reyarth... a babunia da mi na TB haha :lol:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 14, 2004 4:40 pm

Narsil_Alavel pisze: Sakurcia na pewno, no i Reyarth... a babunia da mi na TB haha :lol:
Hmm... fajną masz babcie :D
Ja to sie ledwo z kasą wyrobie, ale może dam rade :D
Mój stary sprawdzony zwyczaj to podbijanie cen na przykład za kino :twisted: jak idziemy ze szkoły do kina za np. 7zł to ja mówie mamie by dała na kino 10 lub 12 zł. :twisted:
Najgorsze jest wyrzeczenie sie takich przyjemności jak chipsy czy słodycze, żeby tylko nie rozpuścić kasy :x :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz mar 14, 2004 4:48 pm

Kira the Demon pisze: Najgorsze jest wyrzeczenie sie takich przyjemności jak chipsy czy słodycze, żeby tylko nie rozpuścić kasy :x :wink:
Ja już dawno temu się tego wyrzekłem.. ba zostały mi w tej chwli praktycznie same mangi i anime.. Clampa wiem tyle że nie odpuszczę i muszę za wszelką cenę starać się kupić..

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 14, 2004 4:59 pm

_Keitaro_ pisze: Ja już dawno temu się tego wyrzekłem.. ba zostały mi w tej chwli praktycznie same mangi i anime.. Clampa wiem tyle że nie odpuszczę i muszę za wszelką cenę starać się kupić..
He..he..he..^^'
Wiesz Kei ja z reguły strasznie uwielbiam słodycze i cięzko mi sie powstrzymać ( słaby charakter ), ale na mangi zawsze znajde kase choćby nie wiadomo co. Jak już zaczne jakąś serie i mi sie spodoba ( a nie wątpie że TB mi sie spodoba :twisted: ) to kupuje do końca :D

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz mar 14, 2004 9:44 pm

Byle daty wydania nie schodziły się w czasie z koniecznością kupowania jakichś książek do szkoły czy wycieczkami, bo na to zawsze idą niestety moje prywatne pieniądze, a podręczniki są ze 3 razy droższe niż to wszystko warte. Jakby nie mogli ich drukować na papierze toaletowym plus same tylko ilustracje na gładkim... Kosztowałyby 5 zł/sztuka i ważyły parę deko zamiast ćwierć kilo. ;P

MKR w sumie też chciałabym mieć, ale 3 lata temu kupiłam sobie całą serię w Niemczech i teraz jakoś głupio mi powielać. Jeszcze żeby to było po japońsku, jak z TB (też kiedyś nie wytrzymałam; jak już wspomniałam, to moja wprawdzie była, ale jednak wielka miłość 8)), ale niemiecki wcale dobrze rozumiem... ;} No nic, zastanowię się jeszcze; jeśli trafi mi się przypływ gotówki, może się złamię.

if

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn mar 15, 2004 12:25 am

hehe Ithil no to mamy podobny problem, mianowicie ja mam "MKR" po francusku... noa le i tak będę kupował tego z J.P.F.-u :twisted: Co do słodyczy to tutaj liczę na mame :twisted: hehe Ona zawsze mnie tak rozpieszcza...sam też nieraz się skusze coś kupić słodkiego ze swoich pieniedzy, szczególnie jak jestem w pracy, no ale cóż MANGA JEST NAJWAŻNIEJSZA (szczególnie Clamp'a!) :wink:
Nooo a co do "Tsubasy" to tak mi się podoba że Polskie na pewno bym kupował :twisted:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn mar 15, 2004 7:44 am

Ja będę kupował napewno Tokyo Babylon. Nad MKR się zastanowię, natomiast Sakurcię sobie podaruję. Czytałem pierwszy tom w Mangamixie i mi się nie spodobało, chyba stary się robię :? :lol:
Co do kasy i słodyczy, to problemu nie mam. Tyrałem przez całe wakacje jak wół w USA i teraz nie mam problemu z kupnem mang. Poza tym są jeszcze ciekawe książki japońskie, na które też mogę sobie pozwolić.
Za słodyczami zbytnio nie przepadam, a poza tym przywiozłem ze sobą tego tak dużo, że po prostu mi się znudziło. Mam jeszcze całe pudło wielkich Snickersów :D
Z kolei piwko po szkole przeważnie kupuje wujek, bo nie lubi sam wypić więc kolejny wydatek mi odchodzi :P Acha, oczywiście bezalkoholowe :wink:

Z mang Clampa chciałbym, żeby wydali RGVeda.

Co do tego TB, to nie wiem jak wygląda japońska wersja (no, może poza tym, że ma w sobie część przyrody - krzaczki :p), ale ja na miejscu Jpf wydałbym go tę mange w sposób jak najbardziej zbliżony do X'a.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 15, 2004 11:32 am

a jeszcze nie wiem czy bede kupowac ktorykolwiek z tych 3 tytulow :| jak wyjda to siem zobaczy,narazie mam brak szmalu,ale moze do tego czasu to skonczy siem ktoras seria(czobitki np:P) or sometihn',wiec nadzieja moze byc :twisted:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt mar 16, 2004 8:31 pm

Sheril pisze:a jeszcze nie wiem czy bede kupowac ktorykolwiek z tych 3 tytulow :| jak wyjda to siem zobaczy,narazie mam brak szmalu,ale moze do tego czasu to skonczy siem ktoras seria(czobitki np:P) or sometihn',wiec nadzieja moze byc :twisted:
coś ostatnio wiele serii wychodzi a żadna się nie kończy :wink:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt mar 16, 2004 9:12 pm

Ja też jestem za wydaniem RGVedy!!! Poza TB jest to jedyna manga Clampa której nie mam :(
Co do " kończenia się" to już niedługo pożegnamy Chobitsów i Slayersów!!! Mają po 8 tomów, wiec ich koniec wypada na wakacje!!! Hellsing ma tyko 3 tomy a więc też długo nie zabawi, podobnie jest z Evangelionem, miesięczniek no i znów 8 tomów... połowa tytułów pokończy się na wakacje!!! :twisted: ...gorzej jest z mangami Waneko...oni zmieniając terminy wydań szybko tytułu nie doprowadzą do końca... Weżmy np. taką Video Girl Ai... gdyby była wydawana przez JPF to juz dawno by się skończyła, a tutaj...
Co do farsy na mangę też nie mam problemów, połowę swojej wypłaty na nią przeznaczam :twisted: a nieraz więcej :twisted:

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr mar 17, 2004 1:33 pm

Ech, RG Veda po polsku... To już mi sie nawet po nocach śni...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość