X-czyli to co Tygrysy lubią najbardziej :)

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
Herro
Status: Offline

X-czyli to co Tygrysy lubią najbardziej :)

Post autor: Herro » pn lut 02, 2004 3:43 pm

X'a nie muszę chyba nikomu przedstawiać.Epokowe dzieło grupy CLAMP.
Chciałbym usłyszeć wasze opinie o mandze,Serii TV i kinówce

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 02, 2004 4:12 pm

Wydaje mi się, że już gdzieś był ten temat wałkowany, ale głowy sobie uciąć nie dam więc napiszeswoje zdanie.

Manga - przez dość długo czas była moim ulubionym dziełem wydawanym w polsce, ale później przyszedł internet i szybko się to zmieniło. W mandze najbardziej cenię kreskę i klimat. Postacie są strasznie nienaturalne pod względem charakteru, ale to można przeboleć. Teraz czekam na ten 19-sty tom. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać...
Podobno w tym roku JPF ma wydać Tokyo Babylon, więc będziemy mogli poznać wcześcniejsze losy Subaru i Sakurazuki.

Teraz kinówka. Widziałem, ale nie przypadła mi zbytnio do gustu. Postacie są źle przedstawione, za szybko giną, a całość nie prezentuje się smakowicie... Jedynie muza była super, no i może nimacja też nie należała do tych najgorszych...

Seria TV. Widziałem tylko trzy pierwsze odcinki, ale wiem, że mangi nie przebije... Lepsze od kinówki, ale są lepsze anime. Chociaż z ostateczną opinią wstrzymam się do czasu, w którym obejrzę całośc...

OAV. Taki bardziej bonus. Można oglądnąć, ale takie super to to nie jest.

Artbook. Niestety miałem okazję widzieć tylko kilka pojedyńczych plansz, ale bardzo mi się podobały. Jak ktoś ma linka do całego, to niech podaje :) Będę baardzo wdzięczny :wink:

Moją ulubioną postacią jest Sorata, a najbardziej podoba mi się Arashi :~~
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lut 02, 2004 4:32 pm

paskudna krecha, marniutka fabuła i tak jak gotenks wsponiał okrutnie nienaturlane postaci. Druga po TB najbardziej nielubiana przeze mnie manga clampic.

dziemkujem za uwage :p

Artbook. Niestety miałem okazję widzieć tylko kilka pojedyńczych plansz, ale bardzo mi się podobały. Jak ktoś ma linka do całego, to niech podaje Będę baardzo wdzięczny
http://clampfc.web1000.com , było partiami, nie wiem co teraz tam lezy :d

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lut 02, 2004 5:02 pm

imho bardzo dobra pozycja.. Mangi czytałem kilka tomików i super jest.. Tak samo anime, dźwięk i obraz doskonale zrobione, fabule również niczego nie brakuje.. Rzadko ogląda się tak dobre anime^^ Tylko do OAVki bym się przyczepił bo jest to nic ciekawego, ukazuje ona sceny z całej seri anime niejako jeden wielki spoiler..

Co do artbooka to tak jak id mówi jest pięć pierwszych części obecnie do sciągnięcia na stronie www.clampfc.web1000.com

Herro
Status: Offline

Moje opinie

Post autor: Herro » pn lut 02, 2004 5:29 pm

Manga-Bardzo dobra,czekam na kolejne tomy
Seria TV-troche mnie rozczarowała(zakończenie)
Film-Poprostu Miodzio :) -szczególnie zakończenie
Oav-kompletne gó...

ArtBook-widziałem u koleżanki,ale tylko 4 strony(niemieckie wydanie)

Mam jeszcze pytanie:co to za anime X2?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 02, 2004 5:44 pm

Ale w dziale Artbook widzę tylko Sakurcię :roll:

X2, to po prostu krótki klip z muzyką zespołu X-Japan "X". Dość fajny, ale to bardziej taki bajer :wink:

Herro: zaloguj się, łatwiej Ci będzie 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lut 02, 2004 5:53 pm

Gotenks strona słabo się odświeża^^ odśwież kilka razy pod Operą najlepiej, artbook już z miesa tam leży^^

Co do kinówki z X'a to mam ale ze względu na słabą jakość nie oglądałem :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 02, 2004 7:15 pm

:shock: Faktycznie, ale musiałem stronkę w eksplorerze otworzyć, bo mi w Operze nie szło :roll:
Arigatou za Artbooka^^
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Jisan
Status: Offline

Post autor: Jisan » pn lut 09, 2004 1:24 pm

Mangę lubie za swietny klimacik. Jednak nie mam swojej ulubionej postaci. Ale czekam na kolejne tomy.

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob lut 21, 2004 4:26 pm

:arrow: manga - Świetna. Nie mam wprawdzie wszystkich tomów i z powodów czysto finansowych pewnie nigdy nie bedę miała, ale to nie przeszkadza mi w uwielbianiu jej.
:arrow: kinówka - Jedno z pierwszych anime jakie widziałam. Wprawdzie bohaterowie giną jeszcze zanim dowiemy się jak się właściwie nazywają, ale i tak mi się podobała.
:arrow: seria tv - Widziałam tylko jeden odcinek, ale być może niedługo nadrobię zaległości. Nie podoba mi się kreska.
:arrow: OAV - Nie widziałam, ale z tego co słyszałam jest niezła.
:arrow: artbook X-Zero - Piekny i drogi jak diabli. Na szczęście udało mi się zsnaleźć sponsora :) . Jedyny minus to: za dużo Kamui, za mało reszty bohaterów!!!
:arrow: X - Podsumowując jest świetnie :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lut 22, 2004 5:34 pm

Oh! X :D
Szczerze mówiąc moja ulubiona manga Clampa :twisted: :twisted:
Uwielbiam ja za kreske ( oczywiście :twisted: )
Hmm... właściwie uwielbiam ją za wszystko, nie ma czegoś takiego co by mi sie w niej nie podobało :D
( niech tylko panie z Clampa dadzą nam ją przeczytać do końca ) :wink:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr lip 07, 2004 11:44 pm

Anime-Bardzo mi się podobało co prawda za dużo nie rozumiałam bo oglądałam z niemieckim dubingiem,ale i tak było SUPER
Manga-czytałam dopiero 1 tom i powiem tylko że krecha rewelacyjna a fabuła nie zdążyła się rozkręcić.

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » czw lip 08, 2004 11:23 am

Lina z każdym tomem będzie lepiej! Ajeśli lubisz Fume to w kolejnych tomach będzie niebo. Naprawde pierwszy tom, jeżeli chodzi o kreske wymięka z kolejnym. Im dalej tym lepiej! Polecam Ci! A przołkazji to od 9 albo i wcześniej są już naprawde SUPER faceci!

Pozdrowienia dla wszystkich którzy to czytają!

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw lip 08, 2004 4:06 pm

hieeihe X THE BEST jest XD nyoo kiedy bęą te next tomy :< przeciez to mozna kociokkwiku od tego czekania dostac XDD Clampice trza do roboty zaprzegnac heiheiie

Aggie
Status: Offline

Post autor: Aggie » śr lip 14, 2004 2:25 am

X-Wspaniała i wciągająca manga.., tylko nie można się doczekać ostatnich tomów :evil:

Zrzućmy sie na terroryste, niech je sterroryzuje, potem niech sterroryzuje JPF by w tempie expresowym wydali go w Polsce a i przy okazji niech sterroryzuje wydawnictwa by wydali RGVedzie :P

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr lip 14, 2004 7:35 am

LOL!! tia tia i Tsubase i Holica!!!! XDDDDD

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » czw lip 15, 2004 7:02 am

X-a, jako mangę, bardzo lubię. ^^ Natomiast na X-owe animce nie mogę nawet patrzeć. :/ (a o słuchaniu mowy nie ma :P )

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lip 15, 2004 11:55 am

Miko pisze:(...) Natomiast na X-owe animce nie mogę nawet patrzeć. :/ (a o słuchaniu mowy nie ma :P )
dlaczego? chyba widziałaś wersję z niemieckim dub^^ Ja mam na kompie oryginał - imho jedno z lepszych anime jakie widziałem :)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw lip 15, 2004 4:11 pm

eee Miko co masz do anime??? Muza świetna, graficzka, no i praktycznie fabuła trzyma się tej z mangi...więc o co chodzi bo nie rozumię - -"

Aggie
Status: Offline

Post autor: Aggie » czw lip 15, 2004 10:09 pm

Wlasnie O.O Mnie tez anime sie bardzo podoba... Zwlaszcza muzyka jest swietna... no ale co kto woli :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości