Którą z rysowniczek Clampa cenicie najbardziej?

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
megumi
Status: Offline

Którą z rysowniczek Clampa cenicie najbardziej?

Post autor: megumi » czw paź 02, 2003 2:58 pm

Niektórzy uwielbiają Clampa za styl mokony apapy, a inni go z tego powodu nienawidzą. Myślicie, że Clamp powinien zmienić główną rysowniczkę?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw paź 02, 2003 3:15 pm

mi sie wydaje, ze juz zmienil ;p Mokona tylko dociaga Xa do konca a Igarashi i ta trzecia (nigdy nie pamietam nazwiska... >.>') robia T:RC, xxxHolic i Lawful Drug. I dobrze, Mokona rysuje paskudnie.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw paź 02, 2003 3:17 pm

Mi się styl Mokony bardzo podoba (może dlatego właśnie polubiłem Clampa..) Daje on mangom niesamowity urok i odrazu rozpoznawalny styl. Jak dla mnie Mokona powinna dalej rysować w Clampie, modyfikując oczywiście cały czas swoją kreskę (by nie była w każdej mandze jednakowa..)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw paź 02, 2003 5:37 pm

A ja jestem taki znawca, że nawet nie wiem, która co rysuje :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » czw paź 02, 2003 6:40 pm

Idi>> Ta trzecia to Mick Nekoi. :]

Też mi się wydaje, że Mokona stopniowo traci swoją dawną rolę w Clampie. Czytałam gdzieś nawet, że po skończeniu X-a miała zamiar odejść z grupy... W żadnym razie nie jest to jednak potwierdzona informacja, w ogóle trudno to nazwać informacją, po prostu obiło mi się o uszy. ;)
Jestem za tym, żeby główną rysowniczką Clampa na stałe została Igarashi. Mokonie niby kreska stale się poprawia, ale ciągle zawiera masę drobnych elementów, których nie lubię.
Co do Nekoi, to sama nie wiem, co powiedzieć. Jest w grafice jej komiksów coś bardzo dziwnego i nie do końca mi się to podoba, ale szczerze mówiąc nie za bardzo wiem, o co mi właściwie chodzi, więc i wysłowić się nie umiem. :)

if

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw paź 02, 2003 6:45 pm

Ithil pisze:Też mi się wydaje, że Mokona stopniowo traci swoją dawną rolę w Clampie. Czytałam gdzieś nawet, że po skończeniu X-a miała zamiar odejść z grupy... W żadnym razie nie jest to jednak potwierdzona informacja, w ogóle trudno to nazwać informacją, po prostu obiło mi się o uszy. ;)
Nie tobie jednej. Ja też z takimi plotkami sie spotkałem. To dość ciekawe nawet jest. Tyle lat wspólnej pracy i takia zmiana? Nie ma co ukrywać, że odejscie głównej rysowniczki będzie miało istotny wpływ na twórczość grupy. Zobaczymy. Dobrze że choć X'a do końca doprowadzą :wink:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw paź 02, 2003 6:51 pm

lol... wlasnie wyobrazilam sobie X'a rysowanego przez Igarashi ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 03, 2003 3:42 pm

A mi się styl Mokony najbardziej podoba :D
Styl dwóch innych pań nie przypadł mi do gustu :(

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 03, 2003 4:23 pm

Shig pisze:A ja jestem taki znawca, że nawet nie wiem, która co rysuje :)
ja to samo Shigu :P

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » sob paź 04, 2003 7:59 pm

Nyo megumi lubi styl mokony apapy.
Jednak Clamp chyba najbardziej utożsamiany jest z jej rysunkami:)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz paź 05, 2003 3:27 pm

Co mnie osobiście trochę dziwi, skoro największy do tej pory hit grupy (Chobity) to zasługa kogoś innego. Fakt faktem, Apapa piastowała funkcję głównej rysowniczki najdłużej, ale zachodni "boom" na Clampa zaczął się właściwie dopiero z wejściem na scenę Igarashi. :mrgreen:

if

SS
Status: Offline

Post autor: SS » pn paź 13, 2003 7:59 am

Mnie najbardziej się spodobało Tokyo Babylon, nie obchodzi mi kto to rysuje! Jednak, sądzę że w Clamp dopasują kreskę do scenariu i to chyba dlatego teraz włączali się pozostało rysniczek. A poza tym, ostatnio słyaszałm, że Mokona jest jakoś osłabiona i dlatego odpoczywa na jakiś czas ( tylko słyszałam, wiadomość może być fałsowy)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn paź 13, 2003 11:19 pm

Ja np. nie wyobrażam sobie X z inną kreską.. Tak ogólnie to kreska wszystkich dotychczasowych mang Clampa mi się podoba.. Przynajmniej jeszcze mi się nie przejadła..

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr lis 05, 2003 11:23 am

Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu kreska Apapy, ale nie wyobrazam sobie np. Chobits czy Clover narysowanych przez nią. Każda z rysowniczek ma swój własny styl i dzięki temu mogą dopasować kreske do rodzaju historii. Jak na razie idzie im to doskonale...

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » pn gru 29, 2003 10:15 am

Czasami mam takie dziwne wrażenie, że tylko twarze rysuje kto inny a reszte ciała ta sama osoba. Np. dłonie- we wszystkich tytułach są wręcz identyczne...

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw sie 12, 2004 7:12 pm

megumi pisze:Czasami mam takie dziwne wrażenie, że tylko twarze rysuje kto inny a reszte ciała ta sama osoba. Np. dłonie- we wszystkich tytułach są wręcz identyczne...
Też odniosłam takie wrażenie.
Mi najbardziej przypadła do gustu kresaka Mokony i niepowinna ona odchodzić,bo nie wyobrażam sobie Clampa bez niej.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt sie 13, 2004 8:04 pm

heh a Tsubku ręce inaczej jusz wyglądaja:>
a ja niewyobrażam soibe bez Igarashi...

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw sie 26, 2004 5:45 pm

Narsil_Alavel pisze:heh a Tsubku ręce inaczej jusz wyglądaja:>
a ja niewyobrażam soibe bez Igarashi...
Która to? Ona rysowała X?

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw sie 26, 2004 6:35 pm

Lina pisze:
Narsil_Alavel pisze:heh a Tsubku ręce inaczej jusz wyglądaja:>
a ja niewyobrażam soibe bez Igarashi...
Która to? Ona rysowała X?
:shock: X rysuje Apapa :P Igarashi robiła np. Chobits ^^

Oto ona :P :
http://www.animeonline.de/mangaka/clamp/igarashi.jpg

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw sie 26, 2004 7:05 pm

DZIĘKI.JA LUBIĘ CLAMPA,ALE NIE WIEM KTÓRA RYSOWNICZKA CO RYSUJE.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości