Forum CFC?

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Zablokowany
snow_wolf
Status: Offline

Forum CFC?

Post autor: snow_wolf » pn wrz 22, 2003 2:23 pm

Takie trochę pytanie nie na miejscu, ale nigdy nie szkodzi zapytać. Chcę stworzyć takie uniwersalne forum o mandze... Chodzi mi przede wszystkim o tytuły nie wydane jeszcze w Polsce, oraz takie na temat których bardzo chętnie się rozmawia. Oczywiście miało by być tego o wiele więcej, ale do was fanów Clamp'a mam pytanie... Czy nie chcielibyście na tym forum mieć swojego oficjalnego działu Clamp Fanatic Club? Wiem, że może wolicie zostać na tym foum... ale to pytanie z czystej ciekawości. Czekam na odpowiedzi ;)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 22, 2003 5:05 pm

Nio ja jestem za Waneko.. tutaj klub powstał.. tutaj zostanie.. Bardzo lubię to forum, wiele się już tu zdażyło (np. powstanie k2r club..^^) i sądzę że długo go nie opuszczę :)

btw.. to forum co robisz będzie oparte na phpbb?

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn wrz 22, 2003 5:27 pm

Hehehe... wiedziałem. Ja też się już tutaj zaklimatyzowałem. Co do twojego pytania to tak! Forum będzie oparte na phpBB, a TUTAJ masz screena jak wygląda do tej pory (nie ma do niego wstępu z internetu bo u mnie na localhoscie siedzi ;))

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 22, 2003 5:54 pm

Brawo. Niezła robota. Jednak trudno zmienić przyzwyczajenia, osobiście nie mam zamiaru z Forum Waneko sie zostawać. Jest Tu K2R Club, Jest Clamp F. Club, Jest też klub Angel Soul są świetni ludzie ^^ ja sie nie ruszam.
Ostatnio zmieniony pn wrz 22, 2003 6:09 pm przez Setokun, łącznie zmieniany 1 raz.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn wrz 22, 2003 6:02 pm

Setokun pisze:Brawo. Niezła robota. Jednak trudno zmienić przyzwyczajenia, osobiście nie mam zamiaru z Forum Waneko sie zostawać. Jest Tu K2R Club, Jest Clamp F. Club, są świetni ludzie ^^ ja sie nie ruszam.
jest klub Angel Soul.... :wink: :twisted:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 22, 2003 6:07 pm

Przepraszam Sheril, To dlatego, że kiepsko się czuje. Zapomniałem dopisać. Gomen. Już edytuje posta. ^^''

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn wrz 22, 2003 6:08 pm

W takim razie uznajmy temat za zamknięty bo spodziewam się od wszystkich negatywnych odpowiedzi 8) . Jak już pisałem ja z Waneko też nie zamierzam uciekać ^^.

No... chyba że ktoś jeszcze chce coś powiedzieć :) na ten temat

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 22, 2003 6:40 pm

snow_wolf_ :arrow: niezła robota, forko fajnie wygląda. Przyznam się że jak zacząłem grzebać w phpBB nieznalazłem odpowiedniego konta pod forko (teraz już wiem gdzie mógłbym założyć.. ale nie mam czasu, ani po co tego robić..)

btw.. za parę dni zamknę temacik^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn wrz 22, 2003 9:59 pm

_Keitaro_ pisze:btw.. za parę dni zamknę temacik^^
Ok, bo i tak rozwiązanie tematu jest znane nam wszystkim. ;)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 22, 2003 10:15 pm

Ale mimo wszystko uznanie za dobre chęci :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 22, 2003 10:56 pm

Setokun pisze:Ale mimo wszystko uznanie za dobre chęci :)
Racja :) thx snow_wolf_ Jakby była potrzebna Ci kiedyś jakaś pomoc na www wiesz do kogo się zwracać :)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt wrz 23, 2003 8:27 am

Setokun pisze:Ale mimo wszystko uznanie za dobre chęci :)
Wielkie szczere dzięki :)
_Keitaro_ pisze:Racja :) thx snow_wolf_ Jakby była potrzebna Ci kiedyś jakaś pomoc na www wiesz do kogo się zwracać :)
Również dziękuję... a jeśli chodzi o stuff z Chobitsa to wystarczy szepnąć słówko, bo mam tego wszystiego naprawdę dużo, nie tylko tapetki :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 23, 2003 9:04 pm

Sprawa została wyjaśniona.. temacik zamykam^^

Zablokowany

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości