Za co lubimy Clampa?

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.

Za co lubimy mangi oraz anime grupy Clamp?

za kreseczkę^^
4
4%
za kreseczkę^^
4
4%
za fabułę
2
2%
za fabułę
2
2%
za kreskę i fabułę
40
39%
za kreskę i fabułę
40
39%
nie lubię Clampa..^^"
5
5%
nie lubię Clampa..^^"
5
5%
 
Liczba głosów: 102

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 10, 2004 6:56 pm

Mam na myśli te niezliczone literówki będące, jak mniemam, wynikiem tępego nachrzaniania w klawiaturę z wdziękiem dziecka chorego na zespół Downa :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 10, 2004 7:07 pm

Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. I tylko powiem,ale się czepiasz tego narsila,zrobił ci coś.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 10, 2004 8:50 pm

Nie, ale mógłby sprawdzać posty ze względu na pisownie, coby niektóre przewrażliwione osoby nie musiały zmuszać oczu do wysiłku (rozumu nie powiem, bo jak każdy głupi wie, mózg się nie męczy :roll:).

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 10, 2004 9:04 pm

Może nie ma czasu.Ty zawsze sprawdzasz pisownie.Jak musisz odpisać na 10 postów,a nie masz duzo czasu to jak masz sprawdzić.
sorka za offa

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 10, 2004 9:11 pm

Lina pisze:Może nie ma czasu.Ty zawsze sprawdzasz pisownie.Jak musisz odpisać na 10 postów,a nie masz duzo czasu to jak masz sprawdzić.
sorka za offa
Dziewczyno, ja ciągle narzekam na brak czasu, ale czytanie posta to kilka sekund, nikt tu nie pisze Wielkich Improwizacji, a zerkać na monitor poczas pisania postu nie jest wbrew pozorom trudne, i jeżeli nawet ktoś nie umie to chyba mu nie żal kilku sekund po jego napisaniu :roll:

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » ndz paź 10, 2004 9:46 pm

Spytajmy może najpierw Narsila czy ma zaświadczenie o dysortografii i dysleksji, a potem co najwyżej naskoczmy na niego:
a) jeśli tak to: kiego grzyba słownika nie używa?!
b) jeśli nie to: czemu gafy robi?!
W każdej z podanych wyżej możliwości Narsilowi sie oberwie (bo chyba o to Ci chodzi Ramiel).

"Z wdziękiem dziecka chorego na Downa"? Intrygujące porównanie. :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 10, 2004 11:08 pm

Remiel pisze:
Lina pisze:Może nie ma czasu.Ty zawsze sprawdzasz pisownie.Jak musisz odpisać na 10 postów,a nie masz duzo czasu to jak masz sprawdzić.
sorka za offa
Dziewczyno, ja ciągle narzekam na brak czasu, ale czytanie posta to kilka sekund, nikt tu nie pisze Wielkich Improwizacji, a zerkać na monitor poczas pisania postu nie jest wbrew pozorom trudne, i jeżeli nawet ktoś nie umie to chyba mu nie żal kilku sekund po jego napisaniu :roll:
czytanie posta przy jednoczesnym pisaniu na gg np na kilka okienek.. poza tym nie tylko na jednym forku się bywa [: ale prawdą jest że czytać winno się posta po jego napisani zawsze [:

koniec offa plz

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz paź 17, 2004 5:02 pm

dobrze koniec ale musze wszystko wytłumaczyć ^^ posty pisałem najczęściej przed pójściem do pracy hehe więc naprawde się spieszyłem ;PPP ( i tak pare razy się już spóżniłem O_O) dlatego takie niezrozumiałe powychodziły ;p

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 17, 2004 5:09 pm

Narsil_Alavel pisze:dobrze koniec ale musze wszystko wytłumaczyć ^^ posty pisałem najczęściej przed pójściem do pracy hehe więc naprawde się spieszyłem ;PPP ( i tak pare razy się już spóżniłem O_O) dlatego takie niezrozumiałe powychodziły ;p
Kiepskie wytłumaczenie :P Gadam z Tobą w miarę często na gg i widzę, że te literówki wychodzą Ci nawet wtedy kiedy się nie śpieszysz :P Ty po prostu jesteś jakimś klawiaturowym dyslektykiem, czy jakąś inną skazę umysłową masz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 17, 2004 5:48 pm

Remi.. ostatnie zdanie jest nieco obraźliwe, wiesz za takie rzeczy OSTy przyznają :roll:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 17, 2004 5:54 pm

Czuję się OSTrzeżony ([size=0]coś takiego powinno funkcjonować na forum :roll:[/size]). Aha, chodzi za użycie stwierdzenia "czy jakąś inną skazę umysłową" czy o stwierdzenie dysleksji?

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 17, 2004 6:09 pm

Miałam zamiar się wtrącić,ale stwierdziłam,ze wole się trzymać na uboczu jednak. Ale i tak się wtrącę.Remi ostatnio coś za bardzo się czepiasz. I zgadzam sie z Keiem,że ostatnie zdanie było obraźliwe. Czepiasz się narsila jakby nie wiadomo co zrobił.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 17, 2004 6:21 pm

Lina pisze:Miałam zamiar się wtrącić,ale stwierdziłam,ze wole się trzymać na uboczu jednak. Ale i tak się wtrącę.
Cóż za przewrotność :roll:
Lina pisze:Remi ostatnio coś za bardzo się czepiasz. I zgadzam sie z Keiem,że ostatnie zdanie było obraźliwe. Czepiasz się narsila jakby nie wiadomo co zrobił.
Czy naprawdę stwierdzenie, że ktoś jest dyslektykiem jest obraźliwe? Kurczę, nie zauważyłem, po ulicach chodzi masa idio... ludzi, którzy się afiszują tym, że mają dysleksję. Bo jest to modne! Dzisiaj wręcz wypada być dyslektykiem. Jeśli natomiast ktoś wtrąci jakąś uwagę, to jest wtedy OSTrzeżany itd. Więc znaczy to, że to nie wypada? Ale cóż... Nic mnie bardziej nie cieszy jak przebijanie takich balonów. I będę to dalej robił, SO HELP ME GOD! ([size=0](c)Sapkowski[/size]

Aha dodam tylko, że czepiam się głównie dlatego, że taką gębę mi dopisali. A jak to powiadał Gombrowicz, od gęby nie ma ucieczki. A jak tylko słysze "czepiacz czepiacz 0XD" za wypowiadanie swojego zdania, to co mam robić. Oburzyć się? Nie, wolę tańczyć odpowiednio do muzyki :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 17, 2004 7:18 pm

chodziło mi o tę skazę umysłową Remi..

PS. temat wyczyszczę.. w swoim czasie [:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 17, 2004 10:26 pm

Mozesz wyrażać swoja opinię,ale żeby to nie było obraźliwe dla drugiej osoby.Jeśli dobrze pamiętam to nie lubisz swojego imienia mam racje

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 17, 2004 10:34 pm

Lina pisze:Jeśli dobrze pamiętam to nie lubisz swojego imienia mam racje
Gratuluje pamięci (Ja naprawdę o tym gdzieś wspominałem?), ale co to ma do rzeczy? :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn paź 18, 2004 3:42 pm

Ale off się zrobił.Może coś ma może nie ma hehehe.
Fajnie,że jesteś szczery i nie owijasz w bawełne jak niektórzy,ale tego ostatniego zdania nie musiałeś pisać nawet jeślim to prawda :wink: (żaryję oczywiście,ale żart to jest to co jest pogrubiną czcionką)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn paź 18, 2004 3:48 pm

Lina pisze:Może coś ma może nie ma hehehe.
Więc po co o tym wspominałaś? :roll: :?
Lina pisze:Fajnie,że jesteś szczery i nie owijasz w bawełne jak niektórzy
Staram się jak mogę :wink: Wolność słowa z wszelkimi tego wadami i zaletami :lol:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn paź 18, 2004 3:58 pm

Tak sobie o tym wspomnialam,a co nie wolno?

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn paź 18, 2004 4:06 pm

Goo-ooo-oooł Remiel! Fight Remiel, fight, fight, fight! :P
Jeżeli człowiekowi cięzko jest przeczytać własnego posta przed wysłaniem - lepiej niech nie pisze wcale.
Ale już to pisałem, więc nie będę się szerzej rozpisywać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości