Za co lubimy Clampa?

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.

Za co lubimy mangi oraz anime grupy Clamp?

za kreseczkę^^
4
4%
za kreseczkę^^
4
4%
za fabułę
2
2%
za fabułę
2
2%
za kreskę i fabułę
40
39%
za kreskę i fabułę
40
39%
nie lubię Clampa..^^"
5
5%
nie lubię Clampa..^^"
5
5%
 
Liczba głosów: 102

_Keitaro_
Status: Offline

Za co lubimy Clampa?

Post autor: _Keitaro_ » sob wrz 06, 2003 8:28 pm

Takie małe pytanko na dobry początek^^

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » sob wrz 06, 2003 9:05 pm

I za kreskę i za fabułę ;)

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob wrz 06, 2003 9:54 pm

A Clampa to lubie za kreske i fabule ... ale orginalnosc ;P

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz wrz 07, 2003 1:07 am

Fabuła owszem! Kreska... taaak, ale moshe sprecyzujemy co nam się bardziej podobało a co mniej...bo jak to widać kreska ewoluuje (w zależności od rysowniczki głównej ;) )... Ja np. lubię "prostą" (tzn. mało barokową :roll: ) kreskę...np. XXXholic, Chobits... no i oczywiście z uwielbiam tesh eXa :D

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz wrz 07, 2003 8:02 am

lubie chobits, angelic layer, xxxHolic, tsubasa za kreche i fabule, bardzo nie lubie x, tokyo babylon i shirahime-syo za to samo :P

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » ndz wrz 07, 2003 11:25 am

Kreska i fabuła... eh... ^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 07, 2003 1:17 pm

Powinienem był urozmaicić bardziej ankietę^^" Mi najbardziej podobała się kreska w X, a fabuła.. hmm.. X, Chobits, Angelic Layer, CCS

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz wrz 07, 2003 4:09 pm

misiaq pisze:Fabuła owszem! Kreska... taaak, ale moshe sprecyzujemy co nam się bardziej podobało a co mniej...bo jak to widać kreska ewoluuje (w zależności od rysowniczki głównej ;) )... Ja np. lubię "prostą" (tzn. mało barokową :roll: ) kreskę...np. XXXholic, Chobits... no i oczywiście z uwielbiam tesh eXa :D
A ja dokładnie na odwrót:
Uwielbiam barokową kreske dużo szczegułow i fabułe z X'a :twisted:

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pn wrz 08, 2003 1:04 pm

Ja też i za kreskę, i za fabułę. Wszystko zależy zresztą od konkretnego tytułu, bo grafikę z takiej RG Vedy to uważam za raczej odpychającą. ;)

if

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn wrz 08, 2003 4:09 pm

Ja też za kreskę i za fabułę. Najbardziej fabuła urzekła mnie w X'ie (uwielbiam tego typu klimaty ;)), chociaż niewiele ustępowała miejsca fabule w Chobits, bo chociaż Chobits jest komedią romantyczną, wątek psychologiczny (i nie tylko ;)) swój miał. Kreska.... hmm.... wszystkie pozycje które widziałem zasługują w tej kategorii na najwyższe uznanie, ale najbardziej urzekły mnie kreski z X'a, Chobits, MKR, Angelic Layer oraz Clover.
Ano właśnie... Nie wiem czy ten temat był gdzieś poruszany, ale czy nie wiecie gdzie możnaby ściągnąć skany z Clover, bo bądźmy szczerzy ;), polskiego wydania najpewniej szybko się nie spodziewamy.

teeta
Status: Offline

Post autor: teeta » pt paź 03, 2003 1:46 pm

za kreskę 8)

Dezert Igel
Status: Offline

Post autor: Dezert Igel » wt lis 11, 2003 10:09 am

Szczeże nielubie zbytniio Clamp'a. Ich kanciaste twarze i i wysocy piekni męźczyźni nietrafili jakoc do mojego gustu. Jedynie "Chobits" i "Wish" niewiem dlaczego ale posiadają w sobie to cos co zachęca mine do ich czytania. :!:

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » wt lis 11, 2003 10:46 am

pytanie brzmiało za co lubisz a nie za co nie lubisz

Dezert Igel
Status: Offline

Post autor: Dezert Igel » wt lis 11, 2003 11:01 am

Ale napisalm ze troche lubie Clamp'a :D

Bene Gesserit
Status: Offline

Post autor: Bene Gesserit » wt lis 11, 2003 11:07 am

niech ci będzie panie wiem wszystko najlepiej :D
a co do tego za co ja lubie Clamp to odpowiem ogólnie za mnangi które są jedyne i niepowtarzalne

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt lis 11, 2003 8:26 pm

Choć nie należę do szczególnych sympatyków tej grupy to jest jednak jeden wyjątek, właśnie ten za który tę grupę cenię. A jest nim oczywiście manga Chobits. Ponieważ podoba mi się ona zarówno pod względem rysunku jak i fabuły zaznaczyłem trzecią odpowiedź :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lis 12, 2003 12:15 am

Zapewniam Cię Takashi.. warto sięgnąć do wielu anime grupy Clamp^^ np. Angelic Layer^^ A jeśli nie to chociażby animka właśnie Chobits.. imho wspaniała rzecz (wydaje mi się nieco ciekawsza od mangi..)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw lis 13, 2003 1:50 am

Żebyś wiedział _Keitaro_ że chciałbym obejrzeć choćby część Twoich propozycji. Jeżeli znasz linki do tych stron gdzie są dostępne te anime – to prześlij mi je mailem.
Co do anime Chobits to próbowałem już je obejrzeć ale nie mogę tego ściągnąć ze stronki (załącza mi się Windows Media Player który mi po pewnym czasie wyświetla że są problemy z łączeniem się :( ) obecnie próbuję przy pomocy FlashGeta, zobaczę co to da. Jak mi się uda ściągnąć dam znać.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lis 13, 2003 6:44 pm

Sheril lubi Clampa za kreske i fabule^^najbardziej to czobity lubiem^^ :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lis 13, 2003 8:48 pm

Sheril pisze:Sheril lubi Clampa za kreske i fabule^^najbardziej to czobity lubiem^^ :twisted:
No ja to jakoś tylko Czobity polubiłem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości