Za co lubimy Clampa?

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.

Za co lubimy mangi oraz anime grupy Clamp?

za kreseczkę^^
4
4%
za kreseczkę^^
4
4%
za fabułę
2
2%
za fabułę
2
2%
za kreskę i fabułę
40
39%
za kreskę i fabułę
40
39%
nie lubię Clampa..^^"
5
5%
nie lubię Clampa..^^"
5
5%
 
Liczba głosów: 102

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt lis 14, 2003 2:50 am

U mnie jeśli chodzi o Clampa to również zdecydowanie górą Chobits, ale nie wykluczam możliwości zmiany zdania na temat tej grupy jeśli przeczytam inną ich mangę (na pewno to nie będzie CCS – choć stare przysłowie mówi: nigdy nie mów nigdy)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lis 14, 2003 2:28 pm

Nyo to może Wish-a^^ Nawet fajna manga.. (prawie całość do sciągnięcia z cfc site^^)

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt lis 14, 2003 9:48 pm

Za kreskę, ale nie tą z Czobitów - na widok tych okropnych profili robi mi się niedobrze. Ale i tak czytam Czobity, bo jak to u CLAMPa mają ciekawą fabułę :) . A najbardziej i tak lubię Tokyo Babylon 8) .
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob lis 15, 2003 1:09 am

_Keitaro_ przemyślę Twoją propozycję :idea: .
Obejrzałem anime Chobits. Faktycznie jest lepsze niż manga. Szczególnie to widać przy zachowaniu Chii. Jest o wiele bardziej rozbrajająca. Hideki i Shinbo też się lepiej prezentują niż w mandze. Z niecierpliwością czekam aż wrzucisz na serwa następne odcinki (o ile pamiętam to tym zajmuje się chyba Shig :?: ).

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pt lut 06, 2004 3:40 pm

A z kąt ściągnołeś Chobitsa ?? plis odp.

Zagłosowałęm za Fabułą i Kreską możę X niczym pięknym dlamnie nie prezentuje ale Chobits za kreske a XXXholis za fabułę.

ps.: Mój pierwysz post na forku klubu Clapma hehe.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lut 06, 2004 5:19 pm

anime Chobits jest do ściągnięcia na cfc site od pewnego czasu :) (Shig cyklicznie wrzuca kolejne epki na serwer)

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » pt lut 06, 2004 6:59 pm

Bąć tak dobry i LINKA podaj. A zamilkne .

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lut 06, 2004 7:58 pm

widnieje w mym podpisie [: (chyba musze to info o cfc na forum wreszcie zamieścić- -") Nyo kończymy offa..

PS. zapraszam do grupy :)

_shinobu_
Status: Offline

CHOBITS RULEZZZ

Post autor: _shinobu_ » śr kwie 14, 2004 4:38 pm

a ja tam kocham chobits :P za kreske fabule i za wszystko chobits jest specyficzny i za to go uwielbiam ! ! ! co do waneko ubustwiam LOVE HINA ! wiedz robie se drugie konto :wink: hye hye

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr kwie 14, 2004 7:41 pm

heh mówisz tak bo innych Clampów nie czytałas :twisted: (oczywiście Chobits jest cudowny :oops: )

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 14, 2004 11:19 pm

Ja chyba najbardziej zaspektów wizualnych Clampa uwielbiam oczy rysowane przez Mokone Apape :twisted: Uwielbiam ich głębie...

BTW: Czy to prawda ze Mokona odchodzi od grupy po skończeniu X'a???? :cry:

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw kwie 15, 2004 4:35 pm

Nie żartuj sobie :( Ona nie może odejść! Przecież to moja ulubiona rysowniczka. Clamp zawsze Clampem będzie, ale Mokona przewyższsa resztę zespołu o late świetlne! No, chyba że sama nadal będzie tworzyła mangi to spoko :]

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw kwie 15, 2004 5:19 pm

mam nadzieje że nie.... dlaczego miałaby odejść one podobno się bardzo lubią.... no chyba że czuje się niedoceniona że nie tworzy za dużo mang teraz a tak wogóle zanim "X" wyjdzie cały to trochu potrwa :lol:

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw kwie 15, 2004 5:28 pm

Ja ją bardzo doceniam, więc niech mi tu takich numerów nie odwala ;)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz sie 01, 2004 9:42 am

Ja lubię Clampa za kreskę(np.X,MKR)i za fabułę(np.CCS,MKR,X,Wish,Chobits) Szkoda,że odchodzi Mokona.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz sie 01, 2004 9:24 pm

to jeszcze nie pewne..ale wtedy to juz nie bedzie TEN Clamp... :(

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 1:37 am

Narsil_Alavel pisze:to jeszcze nie pewne..ale wtedy to juz nie bedzie TEN Clamp... :(
No zgadzam się z tobą narsil.Ja jestem ciekawa solowych prac mokony i jak clamp będzie sobie radził bez mokony. Aha i jeszcze jedno mam nadzieje że odejście Mokony to tylko plotki.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt sie 24, 2004 6:48 pm

no ja slyszalem ze Mokona jest chora....ech..i dlatego ptrace nad ej mangai sie opozniaj :(

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw sie 26, 2004 5:50 pm

Narsil_Alavel pisze:no ja slyszalem ze Mokona jest chora....ech..i dlatego ptrace nad ej mangai sie opozniaj :(
A ja słyszałam,że ona jest od jakiegoś czasu chora.Jestem ciekawa na co na prace?

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw sie 26, 2004 8:46 pm

nie nie to podobno cos powaznego... dlatego wlasnie Igarashi teraz prawie wszysto rysuje sama.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości