Tsubasa: Reservoir Chronicle

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
yuki
Status: Offline

Tsubasa: Reservoir Chronicle

Post autor: yuki » czw wrz 04, 2003 5:54 pm

A mianowicie najnowsza Clamp`a produkcja: "Tsubasa: Reservoir Chronicles". Mimo, iz jest oddzielna praca z nowymi bohaterami (Kuro-chaan *.*) spotykamy tu wiele (!) postaci znanych z innych mang owych pan... Kreska jest sliczna, a historia (do momentu w ktorym ja czytam...) ciekawa... Ahh, te alternatywne rzeczywistosci^^
Wiec co powiecie na mozliwosc wydania tego cudenka?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw wrz 04, 2003 5:58 pm

o T:RC rozmawiamy juz na ogolnym, temat -> Clamp Fanatic Club. Nawet bylabym za wydaniem, ale dopiero kiedy uzbiera sie wiecej tomikow (narazie sabodajze 2 a to za malo :P)

yuki
Status: Offline

Post autor: yuki » czw wrz 04, 2003 6:36 pm

heh, ja do fanatykow Clampa nie naleze, po prostu ta pozycja mi sie wielce podoba ^^"
Hmmmm, to sie poczeka na wiecej tomikow... ;>

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw wrz 04, 2003 7:35 pm

ja tez nie naleze do fanatykow CLAMPa, co wcalenie przeszkadza mi wypowiadac sie w tym temacie ;)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw wrz 04, 2003 7:39 pm

Clamp Fanatic Club - grupa fanów Clampa. Czy naprawdę tak to "fanatic" przeszkadza? Może lepiej by było Clamp Fan Club? Zresztą jakie znaczenie ma nazewnictwo grupy..

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » czw wrz 04, 2003 7:40 pm

No proszę, a myślałam, że jestem jakimś wyjątkiem... Wszyscy naokoło zachwycają się przede wszystkim Fye, tymczasem widzę, że Kuro też zbiera fanów. :D

if

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw wrz 04, 2003 8:19 pm

No ja jeszcze nie czytałam, brak czasu :evil:
Szkoła, szkoła, szkoła :evil:

Muszę się w końcu zabrać

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw wrz 04, 2003 9:55 pm

Ja dopiero chapter01 z tegoż samego powodu.. Nyo ale weekend przed nami^^

yuki
Status: Offline

Post autor: yuki » pt wrz 05, 2003 3:26 pm

oj, bez przesady^^, bez nerw^^" ale fanatic to fanatic... spokojnie tylko

#ithil: Kuro-chan jest przeslodki, a Fye mnie troszke denerwuje... *.*, i nawet nie wiem czemu... :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 05, 2003 6:21 pm

yuki pisze:oj, bez przesady^^, bez nerw^^" ale fanatic to fanatic... spokojnie tylko
Ależ ja jestem spokoooojny.. jeszcze :twisted: :wink:

PS. Dziś skończę T:RC^^"

yuki
Status: Offline

Post autor: yuki » pt wrz 05, 2003 9:34 pm

hjeh hjeh...na ktorym rozdziale skonczyles? :>

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » ndz wrz 14, 2003 11:29 am

śliczniutka ta manga; choć przejrzałam dopiero 2 (niecałe) rozdziały, jestem zachwycona i zauroczona. ^^

wydać, nie wydać?
ja jestem jak najbardziej ZA! :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob paź 18, 2003 8:33 am

Najprawdopodbniej prawa do T:RC wykupił................................. EGMONT!!!!!!!! XD Teraz jeszcze mi tylko zaśpiewają Blade of the Immortal i xxxHolic to będę ich wielbić na wieki :PPP

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob paź 18, 2003 9:32 am

A łyżka na to niemożliwe... ;)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob paź 18, 2003 11:37 am

:shock:
Ten, tego, Idi, to tak na serio? Egmont byłby zainteresowany Tsubą? No nieźle... Czyżbym ich nie doceniała... O-o

if

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob paź 18, 2003 11:50 am

to ja może po prostu zacytuję Krzycha ;)
Krzych Ayanami pisze:Tsubasy zreztą też nie , bo do tej mangi prawa zaklepal sobie Egmont.
Krzych Ayanami pisze:Wysłałem dzisaj meila do JPF z pytaniem , czy Tsubasa (clampu) się pojawi. Wcześniej słyszałem takie plotki w Komikslandi. Odpowiedź Kralizka była jednoznaczna : nie , ponieważ kto inny wykupił licencję. Waneko odpada , rozmawiałem z nimi dzisiaj i powiedzieli , że Egmont bardzo się spieszy z wykupywaniem praw. Oprucz Tsubasy we Franfurcie zdobył chyba przynajmniej jeszcze jeden tytuł.
oby tym drugim było BotI, bo jak nie to... hhhhrrr....... :P

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob paź 18, 2003 3:01 pm

No to nic tylko się cieszyć. :D
Co do BoI, zgadzam się w 200%... Chociaż jeśli kupili Kenshina, to jestem skłonna dać im na Blade jeszcze trochę czasu. Zresztą, przynajmniej jeden znaczy, że mogli zdobyć dwa. Nic nie jest wykluczone. :]

if

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt mar 05, 2004 10:34 pm

hehehe Tsubasa... :oops: wystepuje tam Sakurciaaa :oops: bajer no i egmont...ciekawe kiedy to wydadza oby jak najszybciej...chociaz chyba trochu poczekamy, teraz wychodzi Kenshin no i Kamikaze kaito Jeanne... ele warto czekac :))))

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » czw mar 11, 2004 12:24 am

hehe jest juz 3 tom Tsubasy :P dla zainteresowanych www.honya.com.pl :twisted: :wink:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr mar 17, 2004 10:34 pm

nyoooooo i jest już tom 5 Tsubasy (w Japan)!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:


P.S. Tsubasa - moja nowa miłośc :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości