Tsubasa: Reservoir Chronicle

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanami » ndz paź 09, 2005 9:15 pm

Mi sie marzy wydanie Tsubasy a'la Chobits by JPF. To by było marzenie *^^*

Pojawia sie kolejna fanka Tsubasy RC :P Juz od pierwszego newsa bodajze w mangazynie mnie zainteresowało, bo lubie Clampa. Potem pojawiły sie skany na metro mandze, to wpadłam XD

A teraz własnie skonczyłam ogladac 24 odcinek anime! XD I powiem tyle - ten tytuł wymiata ^______^ Czy ktos wie, co ile wychodzi kolejny odcinek? I skąd mozna sciagnac mange po ang.? Obawiam sie, ze sie uzalezniłam XD Mi przypadł do gustu Fye od początku, białe manju i scenki z Kuroszkiem wymiatają XD Wątek Syaorana i Sakurci - ujdzie XD A zlewałam sie jak nie wiem co, w odcinku "Pieski i kotki" jak okazało sie jak Fye ponazywał naszych podrózników buehhe XD

Anime sciagnełam przez BT.

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » sob lip 01, 2006 6:55 pm

Gdyby JPF to wydał padłabym trupem ze szczęścia, tyle żeby było to pożądnie wydane a nie tak jak ostatnie tytuły tego wydawnictwa!!!

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » sob lip 01, 2006 7:50 pm

O przypomniało mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałam zapytać czy ktoś wie czy Anime Wirtual wyda Tsubase ,ponoć ma wydać jeszcze jeden tytuł Clampa ale nie jestem pewna.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz lip 02, 2006 9:41 am

Nie pisz dwoch postow pod rzad. Jak chcesz cos dodac, to uzywaj opcji EDYTUJ :roll:

Anime-Virtual moze wydac kinowki Tsubasy oraz xxxHOLIC. Obie posiadaja polskie napisy.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pn lip 03, 2006 10:04 pm

Nie wiedziałam że się tak da, na przyszłość będe pamiętać :)

Giwi
Status: Offline

Post autor: Giwi » czw wrz 07, 2006 8:29 pm

Ithil pisze:No proszę, a myślałam, że jestem jakimś wyjątkiem... Wszyscy naokoło zachwycają się przede wszystkim Fye, tymczasem widzę, że Kuro też zbiera fanów. :D

if
Fay i tak jest boski! [ mąż mój XD" ]
Co mnie w TRC najbardziej spodobało.
Ta różnorodność postaci. Fay który doprowadza Kurogane do szewskiej pasji [ Big Dog - big kat XD ] Sakura, która moim zdaniem jest zbyt-delikatan-na-tę-podróż, Sayoran który jest [ khem khem ] troszku tepy [ szczególnie kiedy się upije ]
Fajnie by było gdyby wydali w polsce *____*

No i jako porządna fanka reklamuje swoją stronę o TRC ^^ www.feathers.glt.pl [ wiem że spam, ale stornę trza jakoś rozleklamowa xD" ]

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » pt lis 17, 2006 8:08 am

To w końcu kto ma licencje na Tsubase? ktoś wie? tak na 100 %

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » pt lis 17, 2006 7:40 pm

kare_reiko pisze:To w końcu kto ma licencje na Tsubase? ktoś wie? tak na 100 %
Skoro Anime Visual wydało, to pewnie ma i licencję...

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » sob lis 18, 2006 3:09 pm

O mange mi chodziło

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » ndz gru 10, 2006 1:17 am

Mnie jakoś denerwuje Fay. Ale znam tylko anime (i to sam początek) - muszę zacząć czytać mangę jutro to zrobię xD a może i dzisiaj? hmmm... :]

Giwi
Status: Offline

Post autor: Giwi » wt gru 26, 2006 4:52 pm

Licencji na Tsubasę nie ma nikt, i to najbardziej boli. Niby rynek Polski jest w stanie jako takim, ale zostały u nas wydane tylko trzy dzieła CLAMP'a! W Niemczech nawet XXX Cholic mają, no!
Za offtop przepraszam, ale dla fanów TRC mam stronę - www.feathers.glt.pl którą robie ja ^^
Zapraszam i jeszcze raz przepraszam, że dałam linka.

Przykro mi, nie pamiętam kto to pisał, że denerwuje ja/jego Fay. Naprawdę, moim zdaniem anime spaczyli całkowicie, nic prócz muzyki mi się w nie nie podoba. Radzę przeczytać mangę ( anime nie ruszam i ruszać nie będę - odstrasza mnie ta kreska, no! )

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 26, 2006 8:46 pm

Fai *_*... Fai jest boski <3 i popieram przedmowce manga jest o WIELE lepsza od animca, szczegolnie teraz :D

<tak wiem, to bardzo tworczy post jest XD>

Ogolnie to bardzo bym chciala, zeby waneko wydalo tsubase, bo aktualnie maja chyba mangi w najlepszym standardzie imo (obwoluty i te sprawy)

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » śr gru 27, 2006 2:47 pm

Anime nie jest takie zle wcale (choc nie wiem wciaz, jak bardo odbiega na niekorzysc od mangi - manga juz co nieco sciagnieta w skanach i czeka na lekture ^^), ale Fay to jest narawde irytujaca postac tam i jestem ciekaw, czy sie zrehabilituje w moich oczach przy mandze ^^

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw gru 28, 2006 9:31 pm

Fai... ten mroczny mag z mroczną przeszłością?


Hmm, czy ktoś tu czytał Robin Hobb i jej trzy trylogie o Skrytobójcy, Żywostatkach i Błaźnie? Jeśli tak, to powiedzcie, czy Kuro i Fai nie przypominają wam może Bastarda i Błazna - jeden ciemny, wojowniczy, trochę nerwowy i czuły na punkcie swej męskiej dumy, drugi jasny i biały, tajemne moce i ponure tajemnice skrywający pod maską żartownisia, uwielbiający się z tym pierwszym drażnić?
Ba, w Tsubasie nawet pióra zawierające wspomnienia też są.^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw gru 28, 2006 11:34 pm

Kamui Shiro pisze:ale Fay to jest narawde irytujaca postac tam i jestem ciekaw, czy sie zrehabilituje w moich oczach przy mandze ^^
w mandze szczegolnie teraz w najnowszych rozdzialach Fai w porownaniu z tym z anime jest niepowtarzanie glebsza postacia i ogolnie .... dobra ja jestem wielka wielbicielka Fai'a wiec dla mnie on jest poprostu swietna postacia :D tak samo jak Kuro-sama ^^

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanami » ndz gru 31, 2006 9:56 pm

Zgadzam się, w anime Fay wychodzi tak jakoś bez wiekszego wyrazu. W sumie tylko raz pokazał swoje różki (40 odcinek, rozmowa z Syaoranem). W mandze teraz się zrobił taki po prostu do schrupania, jeszcze z tymi wampirzymi oczkami ~~

A ja jestem własnie swiezo po 2 seasonie serii TV, wciągnietej w dwa dni. Moim zdaniem ten sezon jest zdecydowanie lepszy od pierwszego, który ciągnał mi sie niesamowicie. Ciekawy pomysł z dodaniem odcinka o Chii, no i jak juz sie wie, co knuje Reed Clow z mangi mozna tak miedzy wierszami czytac co mówi np. Yuuko czy Fye. No i muzyka, mistrzostwo, swietnie pokreca fabułe. Jesli trzeci season ma byc lepszy niz ten, to ja juz sie nie moge doczekać marca/kwietnia. Ale zarazem nasuwa mi sie mysl... Ile jeszcze seasonów bedzie >.>

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 01, 2007 2:12 pm

Jak dla mnie im wiecej tym lepiej ale i tak preferuje mange nad anime :D To nowy sezon ma juz byc teraz na wiosne :>?

Crofesima
Status: Offline

Post autor: Crofesima » pn sty 01, 2007 6:18 pm

Według mnie nie ma co porównywać anime do mangi. To dwa inne światy. ZUPEŁNIE INNE.

Biję się w głowie za to co zrobili z bohaterami w anime. Mogłabym wymieniać cały dzień co tam zwalili.... po pierwsze skupili się na związku Syaorana i Sakury -oh, okej, pięknie ładnie (nie mam im tego za złe, że się skupili - w końcu to główni bohaterowie... a raczej 'najgłówniejsi'), ale bardzo istotne wątki Fay'a i Kurogane już pominęli... a raczej ograniczyli do zera. I ich osobowości także. Kuro jest bezmózgim ninją , Fay idiotycznym wesołkiem.... no przepraszam bardzo! CO TO MA BYĆ?!
W ogóle czy ta animka była w którymś momencie ŚMIESZNA?! Z mangi się bardzo często śmiałam.
*me jest oburzona*
Ogólnie cenzura w anime roxiła. Jak nic innego.

Po prostu...eh. Ręce opadają i powiewają. Manga jest niesamowita... od TokioArc zmieniła się niesamowicie... i zmierza w kierunku znanych CLAMPowskich zakończeń (już jeden punkt odrobiony - ktoś stracił oko, YAY!)...
Swoją drogą chyba 3 serii anime nie będzie. Na pewnym forum o TRC ktoś pokazał maila od NHK (była to odpowiedź na pytanie czy będzie 3 seria) - napisali, że już skończyli z Tsubasą.

DZIĘKI BOGU.
Nie zwalą Tokio *-*

Jedyne co było w anime dobre to rzeczywiście muzyka i całkiem nieźli seiyuu. Znośni.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 01, 2007 6:52 pm

hm a sumie z Tokio Arc mogliby kinowke zrobic *_* w Torikago no Kuni no Himegimi kreska była duzo ładniejsza niz w serii, choc co do tresci to juz nie pamietam za wiele....

Crofesima
Status: Offline

Post autor: Crofesima » pn sty 01, 2007 7:17 pm

(btw właśnie zobaczyłam skąd jesteś... z WAŁBRZYCHA?! ZOMG LOL WTF Z TAKIEGO OHYDNEGO MIASTA?! BWHAHAHAhAhahahahahaaha...




...znam ten ból -.-'
Podrawiam z Piaskowej Góry~~!)

Oooo kinówka made by Production IG. to by było coś. Rzeczywiście ta ich kinówka była dużo lepsza od serii... Fay i Kuro zachowywali się w miare normalnie.
Aaaah kinówka z TokioArc....ah. Miło pomarzyć.
I żeby była KRWISTA a nie przeznaczona dla 12 latków.

Chyba za wiele wymagam....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości