Tsubasa: Reservoir Chronicle

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 01, 2007 11:25 pm

Crofesima pisze: Podrawiam z Piaskowej Góry~~!)
Nowe Miasto sie kłania ^^
I żeby była KRWISTA a nie przeznaczona dla 12 latków.
jakos sobie nie wyobrazam wydarzen z tokyoarc bez krwi XD to by bylo takie... nienaturalne XD

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » wt sty 02, 2007 9:34 am

Crofesima pisze: Oooo kinówka made by Production IG. to by było coś. Rzeczywiście ta ich kinówka była dużo lepsza od serii... Fay i Kuro zachowywali się w miare normalnie.
Arghhh! Oglądałam serię telewizyjną tak do sżóstego odcinka. Ciągnęła się, ale była znośna. Widziałam też te mroczne widmo pośród kinówek i jeśli się śmiałam, to z zażenowania. Serio serial potem staje się aż tak kretyński, że wysiada nawet w porównaniu z TYM?

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » ndz sty 21, 2007 6:34 pm

Film kinowy był jeszcze najleprzy z wszystkiego co nakręcili z Tsubasy == przynajmniej się normalnie zachowywali

Giwi
Status: Offline

Post autor: Giwi » sob lut 03, 2007 10:20 pm

Tak. Ale to wydanie kinówki przez Anime Vision wcale mi się nie podobało. Dobra- po pierwsze dałam za płyty (XXX Holic i TRC ) osiem dych i spodziewałam się grafiki najwyższej jakości a tu co? Włączam TRC a mi tutaj pixlele po prostu na ekranie latają! Tak samo było z XXX Holiciem. Tak więc innymi słowy - wyrzuciłam osiem dych w błoto :/

alathriel
Status: Offline

Post autor: alathriel » sob maja 26, 2007 11:21 am

kare_reiko pisze:Film kinowy był jeszcze najleprzy z wszystkiego co nakręcili z Tsubasy == przynajmniej się normalnie zachowywali
prawda
przynajmniej byli normalnie rysowani .. wreszcie..
o ile uwielbiam ten tytuł o tyle anime to totalna klęska ==
ale manga jest boska ;)
nawet sakura zaczęła jakoś wyglądać ... ma taki fajny zimny wzrok ;)

a wogóle hyper ma anime wypuścić ... :3

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » śr cze 06, 2007 5:24 pm

Taak? Mi się ten film nie bardzo podobał, nawet nie pamiętam, o co w nim chodziło :|

Manga jest bardzo fajna i anime też niezłe moim zdaniem. A charakterystyczny sposób rysowania postaci ma swój urok

DarkNaomi
Status: Offline

Post autor: DarkNaomi » czw lip 05, 2007 12:34 am

skąt macie film kinowy?? ja kocham twórczość clampa. Jednak jestem zdana tylko na kiosk ruchu i hypera jak chodzi o twórczość pań z clampa. Możecie dać mi jakieś ciekawe linki? Prosze

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » czw lip 05, 2007 5:49 am

DarkNaomi pisze:skąt macie film kinowy?? ja kocham twórczość clampa. Jednak jestem zdana tylko na kiosk ruchu i hypera jak chodzi o twórczość pań z clampa. Możecie dać mi jakieś ciekawe linki? Prosze
Ależ proszę bardzo - Ciekawy link
Nie uważam, żeby było warte aż tyle, ale skoro już wydano w Polsce, to nie wypada piracić.

DarkNaomi
Status: Offline

Post autor: DarkNaomi » czw lip 05, 2007 11:02 am

Dziękuje :lol:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt lip 06, 2007 2:34 pm

Przy okazji, czy ktos wie jakie plany ma JPF odnosnie tytulow CLAMPa m.in tego, i tych o ktorych byla mowa wczesniej (TB, MKR - obiecanki cacanki a głupiemu radocha)? ^^"

Anime mnie wciagnelo, ale manga jeszcze bardziej! *____* dlatego naprawde licze na wydanie tego w Polsce a im szybciej tym lepiej zanim wszystkim faza minie *_*

DarkNaomi
Status: Offline

Post autor: DarkNaomi » sob lip 07, 2007 10:57 pm

Nie wiem czy mają jakieś plany ale z wiadomych mi przecieków to będą mieli problem. Bo niestety Fanów pań nie jest zbyt dużo w Polsce (myślałam inaczej lecz koleżanka i kolega z klasy mi to uświadomili, że jednak mało) + zamieszanie w Hapyr-ze Daje Dużo do myślenia(jak chodzi o opublikowanie nowych tytułów pań). Mianowicie: PODOBNO Tsubasa Chronicle nie spodobało się.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lip 08, 2007 11:58 am

DarkNaomi pisze: Mianowicie: PODOBNO Tsubasa Chronicle nie spodobało się.
komu niby :P? moge Ci podac chociazby 2 polskie fora gdzie jest duzo fanow tsubasy ;) mi sie osobiscie wydaje ze fanow jest duzo, tylko ze anime bardziej odstrasza niz zachęca do polubienia serii. osobiscie bardzo bym chciala zeby Tsubasa zostal wydany w Polsce (najlepiej przez Waneko, ale na to liczyc nie mozna ._.), ale musialby byc wydawany tez Holic,a to znow kolejna licencja do uzgodnienia i zapłacenia :P

DarkNaomi
Status: Offline

Post autor: DarkNaomi » ndz lip 08, 2007 8:23 pm

Masz racje ale zdaje mi się, że prędzej wydadzą Holic niż Tsubasa Chronicle(Holic ma mniej odcinków. Chyba nie jestem pewna.). Tsubasa ma za dużo odcinków, a polskie wydawnictwa mają problemy z długimi seriami (nie licząc dragonBall )

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lip 08, 2007 9:18 pm

DarkNaomi pisze:zamieszanie w Hapyr-ze
jakie zamieszanie? O_o

z tą ilością fanów to troche bełkot moim zdaniem. Po pierwsze nikt nigdy nie oceni ilu ich jest a poza tym, jakoś wydawnictwa ryzykują tak samo jak wypuszczając tytuł który mało kto (lub nikt) zna.

poza tym anime do mangi ma sie tak jak w przypadku Shaman King. Manga jest lepsza, dużo lepsza. Nawet jeśli fabuła się pokrywa. No.

Co do holic - seria ma 24 epy. Ale za to tak spaprane (IMO) że nawet mi sie tego oglądac nie chce. Nie podoba mi sie szata graficzna, głosy i na litość boską co oni zrobili z fabułą. Niby to samo a tak wymieszane... O_o

Ale ilość epów nie pokrywa się z ilością tomów! O_o TRC ma 52 epy i narazie 19 tomów (no, 20) mangi a XXXH 24 epy i narazie 11 tomów (12 jeśli licząc ten który się właśnie składa.). CLAMPice rysują długie serie, ale naprawdę warto! Tylko Wish był jakiś taki dziwnie krótki (i Miyuki-chan in Wonderland XD)

Oba tytuły są nieporównywalnie lepsze w wersji papierowej.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lip 08, 2007 10:45 pm

co do animca holica to mi sie podobal duzo .. DUZO bardziej niz anime tsubasy, a glosy postaci w obu anime mi sie podobaly ^^ (ah te dramy XD)a co do tsubasy to nie pamietam dokladnie ile ma miec tomow ale bedzie sie ukazywał jeszcze mniej wiecej przez 2 lata (tak panie z Clampa mowily w jakims wywiadzie, ze bodajze 2/3 fabuly zostalo opowiedziane) a co do holica to pewnie skonczy sie w podobnym czasie bo obie pozycje sa w sumie nierozerwalne
Oba tytuły są nieporównywalnie lepsze w wersji papierowej.
a z tym zgadzam sie w 100% ^^

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz lip 08, 2007 11:17 pm

jeszcze właśnie - anime holica wogole nie nawiazuje do tsubasy ;D kicha.
a jakby mialo byc to wydane u nas... tak sie zastanawiam - chyba holic bardziej spoileruje tsubase niz odwrotnie wiec pewnie tsubasa w pierwszej kolejnosci bylby lepszy... aaaaaah... Chce *O* pieknie prosze? *O*
Kira the Demon pisze:DUZO bardziej niz anime tsubasy
mnie sie w Tsubasie bardzo muzyka podobala. I wole anime tsubasy, ale to pewnie dlatego ze nie mialam wtedy jeszcze porownania z mangą ;) z holikiem było odwrotnie i nie moge patrzec na anime ^^" (no dobra, przesadzam ^^")

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lip 08, 2007 11:48 pm

baka-oni-ri pisze: mnie sie w Tsubasie bardzo muzyka podobala.
Ah muzyka... pani Kajiura Yuki piekna muzyke tworzy :D Muzyka z Xenosagi II tez byla boska~~

Claudiss
Status: Offline

Post autor: Claudiss » sob lip 14, 2007 12:23 am

Kira the Demon pisze:
baka-oni-ri pisze: mnie sie w Tsubasie bardzo muzyka podobala.
Ah muzyka... pani Kajiura Yuki piekna muzyke tworzy :D Muzyka z Xenosagi II tez byla boska~~
Apropo muzyki z tsubasy nie wiecie przypadkiem gdzie moge dostac soundtracki?? Zalezy mi na 1 piosence tzn na I talk to the rain tylko bez muzyki,sam wokal

Pozdrawiam :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lip 14, 2007 9:17 am

nie wydaje mi sie zeby mozna to bylo znalezc bez muzyki, a bynajmniej na soundtrackach nie widzialam :|

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr wrz 12, 2007 5:33 pm

Mam pytanie:
Zamówiłam dzisiaj pierwszy tom Tsubasy po angielsku, czy to wydanie ma obwolutę czy nie.... bo nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ma.... podkreślam, nie chodzi mi o niemieckie wydanie ale o angielskie :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości