Tsubasa: Reservoir Chronicle

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw kwie 01, 2004 6:57 pm

Nyo, fanów Tsubasy na pewno ucieszy fakt, że na http://www.metro.manga.prv.pl/ można już ściągnąć pierwszy rozdzialik tej mangi po polsku.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw kwie 01, 2004 7:25 pm

co mnie bardzo cieszy,wkoncu zapoznalam sie z tym tytulem:] (jestem juz po przeczytaniu;P).jak narazie mi sie podoba....takie...clampowskie:]

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pn kwie 12, 2004 8:39 pm

I co z tego ze wydadza :] ale jakosc bedzie do kitu

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn kwie 12, 2004 9:39 pm

niestety jak Egmont to wyda to nie ręcze za jakość...niestety

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 27, 2004 2:54 pm

Ja dzisiaj wreszcie znalazłem czas na przeczytanie pierwszego rozdziału po polsku. No i nie jest takie złe. Ale jak na razie, to stanowczo za mało znam ten tytuł, żeby jakoś lepiej go ocenić. Ale znając inne dziełka Clampa, myślę, że Tsubasa: cośtam cośtam wyjdzie na ludzi :wink: :lol:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt kwie 27, 2004 5:51 pm

Ja również dopiero ostatnio przeczytałam i spodobał mi sie choć ta "nowa" kreska Clampa nie przypadła mi do gustu :D
Fajnie sie ogląda znane postacie w zupełnie nowych rolach :twisted:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt kwie 27, 2004 10:05 pm

hehe akcja Tsubasy dopiero nabiera tempa :> to przecież 1 tom, a juz w jego środku zaczyna się robić gorąco :twisted: , tutaj pojawiła się 2 cześc 1 rozdziału (po polsku)... http://www.metro.manga.prv.pl/ i jak nam obiecują za killka dni pojawi się rozdział 3 :twisted: nic tylko rączki zacierać

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt kwie 27, 2004 11:05 pm

nyu to też dziś przeczytałem (jak to dobrze wypalać te CDki :twisted:) fajowo sięczyta po Polsku, poza tym bardzo ładnie są napisy wklejone, i praktycznie bezbłędne^^ Oby tak dalej :D

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr kwie 28, 2004 1:24 pm

Właśnie przeczytałam drugą połowę pierwszego rozdziału i chyba nie muszę pisać jak bardzo mi się spodobało ^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 28, 2004 5:49 pm

Później robi sie jeszcze lepiej :twisted:
Fye jest taki "hanya" :twisted: :roll: :wink: 8)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr kwie 28, 2004 8:07 pm

Hanyaaaa to jest Sakura :twisted:
Fey'a to praktycznie lubie najmniej hehe, za to boski jest duet Mokona - Kuro :lol:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn maja 03, 2004 11:31 am

Na wyżej wspominanej stronce pojawił się drugi rozdział Tsubasy:RC.
Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że manga zaczyna mi się podobać :wink:
Występuje w niej naprawdę dużo znanych postaci, a tych nieznanych też sporo :)
Clampice nieźle to sobie obmyśliły, każdy kupi ich wcześniejsze dzieła tylko po to, żeby poznać dokładne dzieje wszystkich postaci. Cwane z nich bestie :lol:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn maja 03, 2004 2:44 pm

Taaaa to prawda :twisted: ale to dopiero początek :twisted: hehehe dopiero teraz zacznie się dziać :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn maja 03, 2004 4:48 pm

nyu zassałem, wieczorem poczytam :3 szkoda że ten tytuł się w Polsce nie ukazuje^^ ale mam nadzieję że kiedyś się ukaże.. :)
Gotenks pisze:Clampice nieźle to sobie obmyśliły, każdy kupi ich wcześniejsze dzieła tylko po to, żeby poznać dokładne dzieje wszystkich postaci. Cwane z nich bestie
nyu oraz na odwrót, wszyscy maniacy Clampa kupią ten nowy tytuł by poznać inne losy znanych im wczśniej bohaterów^^

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » pn maja 03, 2004 5:34 pm

W sumie rzeczywiście zastosowały niezły chwyt - spryciary jedne :wink: Gdyby jeszcze tylko zechciały dokończyć to, co juz wcześniej zaczęły (WCALE się nie czepiam nieszczęsnego X-a :evil: Dobrze, że Sorata i Arashi pojawiają się w Tsubie - chociaż to i tak podobno jakieś alternatywne wizje)
A Tsubasa jest naprawde świetny! Ja chcę go w Polsce!!!!!!!

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn maja 03, 2004 10:15 pm

hehehe w najnowszych rozdziałach pojawia się Seichiro!!! :>

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » wt maja 04, 2004 2:58 pm

Jestem pewna że doczekamy się wydania polskiego. Byle tylko nie brał się za to Egmont.

Lithien
Status: Offline

Post autor: Lithien » wt maja 04, 2004 8:13 pm

Ja przeczytałam to co dorwałam w necie i po polsku i po angielsku... Aaaaa..... me chce więcej.. [ślinotok] zakochałam sie w tej mandze no dosłownie Fye jest boski:P nie no oni sa tam wszyscy bosscy:)))))

A sorata i arashi sa:P ale masz rację Katie mogły by tego X dokończyc nie nie zeby kolejne dziesięc lat czekania zrobiło i jakąś róznice ale co tam^^ a ja mam 2 rozdziały z 19 tomu^^ XDDDD

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt maja 04, 2004 11:34 pm

Na stronce ftp://ftp.jaina.com.mx/manga/Tsubasa_Re ... /japanese/ pojaiwiły się dwa najnowsze chaptery (42,43) Tsubasy (oczywiście po japońsku) :twisted:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz sie 01, 2004 9:48 am

Tsubasa jest super.Przeczytałam dopiero 2 rozdziały,ale i tak mi się podoba i mam nadzieję,że kiedyś zostanie wydane,ale nie przez Egmont.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości