Tsubasa: Reservoir Chronicle

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 12, 2007 6:06 pm

brytyjskie czy amerykanskie?
z tego co wiem brytyjskie raczej nie maja obwolut, a amerykanskie chyba roznie, chociaz nie przypominam sobie zebym widziala obwolute #-o

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr wrz 12, 2007 6:07 pm

w komikslandii w Wawie maja, ale nie pamietam czy byly z obwolutami... zreszta i tak byly zafoliowane (i pierońsko drogie _^_)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr wrz 12, 2007 6:08 pm

brytyjskie czy amerykanskie?
Brytyjskie, zamówiłam przez empik.com
baka-oni-ri pisze:zreszta i tak byly zafoliowane (i pierońsko drogie _^_)
_________________
Ile kosztowały, na empik.com 30 zł ?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr wrz 12, 2007 6:31 pm

Kisara pisze: Brytyjskie, zamówiłam przez empik.com
moja sasiadka ostatnio kupowala mangi w Londynie i wszystkie byly bez obwoluty. Moze tez zalezy z jakiego wydawnictwa?Sprawdz moze na stronce wydawnictwa jak wydaja mangi.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw wrz 13, 2007 5:17 pm

Sheril pisze:Sprawdz moze na stronce wydawnictwa jak wydaja mangi.
Na stronie nie ma wzmianki o obwolucie, więc wnioskuję, że jej nie ma ;]
BTW Jak przyjdzie, to dam znać ;]

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw wrz 13, 2007 5:35 pm

No,tak jak myslalam, nie spotkalam sie z obwoluta w angielskich wydaniach (chociaz moze i bywaja, nie widzialam wszystkiego :P ),chyba ze jakis delux moze albo co? :roll:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr wrz 19, 2007 5:57 pm

btw, widzieliście juz to: http://www.shonenmagazine.com/tsubasa_tokyo/ ?
Reklamówka 3 czesci DVD "Tokyo Revelations", po jednym zdaje się dodawanym do kolejnych 3 tomów (21, 22, 23?? Wersji deluxe czy co? TU jest jakoś czytelniej może...) ze zdarzeniami w Tokyo *_* Kamuuuuuiiiiiiiiiiii *_____* designy są cudowne *_* khhh... fangirlizm mi się włącza... 3. serii tv nie będzie bo CLAMPice nie zgodziły się zmienić scenariusza mangi na mniej .. heee.. drastyczny. Bo jak wiadomo seria tv to bajeczka ^^" oh well.

Po obejrzeniu tej stronki miałam tak boski sen że ała *___* (pomijam wielkie OOC w postaci Faia i Kuro tańczących walca XDDDDDDDDD)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr wrz 19, 2007 6:52 pm

baka-oni-ri pisze:Kamuuuuuiiiiiiiiiiii *_____* designy są cudowne *_*
Mrau.... teraz mnie ściska, by to zobaczyć a tym bardziej mieć :D
Ale i tak na razie zbieram na mangę, mam już (znaczy sie będę mieć) pierwszy tom TC XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr wrz 19, 2007 7:17 pm

aha, a te DVD to "orders only in Japan" rzecz jasna ^^"

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr wrz 19, 2007 9:11 pm

baka-oni-ri pisze:a te DVD to "orders only in Japan" rzecz jasna ^^"
XD No te, domyśliłam się... na razie brak funduszy, bo zbieram na Charabook z Loveless'a... w ogóle dzisiaj przyszedł 6 tom i odpływam XD

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 19, 2007 9:33 pm

to jest dodatek specjalny ^^ ale i tak w necie bedzie szybko XD pierwsza OAD <bo tak je nazywaja XD> ukaze sie 16 listopada, druga 17 stycznai, a trzecia 17 marca. Obejmowac one maja Tokyo Arc. Do tego z tego co wiem kolejnej serii anime nie bedzie, bo anime ogolnie bylo przeznaczone dla mlodziezy i starszych dzieci (czy jakos tak), a akcja z Tokyo Arc i dalej jest za krwawa, żeby puszczac odcinki w godzinach popoludniowych (takie chodziły ploty). Do tego po drodze jeszcze wychodzi Clamp in Wonderland 2 >D

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr wrz 19, 2007 9:42 pm

Kira the Demon pisze:16 listopada, druga 17 stycznai, a trzecia 17 marca
a te drugie równoległe 3 daty to co są? O-o znaczy 9&#26376;25&#26085; , 11&#26376;26&#26085; i 1&#26376;28&#26085;

Wgóle co to jest &#32224;&#12417;&#20999;&#12426;? O_o"
Kira the Demon pisze:Do tego z tego co wiem kolejnej serii anime nie bedzie, bo anime ogolnie bylo przeznaczone dla mlodziezy i starszych dzieci (czy jakos tak), a akcja z Tokyo Arc i dalej jest za krwawa, żeby puszczac odcinki w godzinach popoludniowych (takie chodziły ploty).
no mówie przecie ;D w sumie szkoda, ale za Tokyo Arc dam sie pociąć ;D
Kira the Demon pisze:Clamp in Wonderland 2 >D
rrrrr :D tyle radości naraz *_*

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 19, 2007 11:35 pm

baka-oni-ri pisze:
Kira the Demon pisze:16 listopada, druga 17 stycznai, a trzecia 17 marca
a te drugie równoległe 3 daty to co są? O-o znaczy 9&#26376;25&#26085; , 11&#26376;26&#26085; i 1&#26376;28&#26085;
moze zmienili date wydania O_o kiedys byle te co podalam xD (nawet sobie w komorce specjalnie zapisalam <3)
a tu link do trailera Clamp in Wonderland 2

Baka wiem ze masz lj :> jesli chcesz miec najnowesz info o trc, holicu i ogolnie rzeczach zwiazanych z clamptem to obserwuj chibiyuuto (jesli jeszcze tego nie zrobilas :D) tam jest wszystko czego fangirlowi tsubasowemu potrzeba XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw wrz 20, 2007 12:37 pm

Kira the Demon pisze:Baka wiem ze masz lj :>
GAH! I am being stalked! XDDD jasne, że se watchne, a co! :D i tak mi ten lj sluzy tylko na lurking w komunach :) tyko boje sie że zasypie mnie lawina ficow Shao-Saku albo NC Kuro-Fai. Kocham ten pairing ale IN CHARACTER! XD

Są dwie daty wypisane równolegle... Moze jedna data to data wydania tomu a druga wydania tomu deluxe z plytą? ^^"

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw wrz 20, 2007 5:09 pm

baka-oni-ri pisze:GAH! I am being stalked!
mlahaha xD widzialam twojego posta na yamane community <3
tyko boje sie że zasypie mnie lawina ficow Shao-Saku
coz ja tam jeszcze ani jednego takiego nie widzialam, ale zagladam glownie na kuro/fai community, wiec tam itakie raczej ciezko znalezc XD
Są dwie daty wypisane równolegle... Moze jedna data to data wydania tomu a druga wydania tomu deluxe z plytą? ^^"
calkiem mozliwe :D (a juz myslalam ze anime bedzie wczesniej T_T)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw wrz 20, 2007 5:12 pm

Kira the Demon pisze:yamane community
no wiem wiem XD zartowalam, tajemnicą to nie było XD
Kira the Demon pisze:a juz myslalam ze anime bedzie wczesniej T_T
to by było bardzo pobożne życzenie. Swoją drogą, to 21 już jest skompletowany, nie?
kuro/fai
link plz :3

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw wrz 20, 2007 6:16 pm

baka-oni-ri pisze:Swoją drogą, to 21 już jest skompletowany, nie?
yup, dlatego teraz przerwa byla po tym jakze paskudnie zakonczonym rozdziale T_T no i w przyszlym tygodniu beda kolorowe strony <3
link plz :3
*klik*

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw wrz 20, 2007 7:56 pm

dankeee :D
a rozdział w istocie paskudny... po jego przeczytaniu dostałam schizów, kwików, zadzwonilam do drugiego świra żeby pokwiczeć razem XD i stos teorii się zrodził, chyba tylko po to zeby nie spać po nocach ^^'

[ Dodano: Czw 20 Wrz, 2007 ]
fan goods:

Tokyo Revelations trailer: http://www.mediafire.com/?dzmyxzfbejm
a przy okazji:
Clamp in Wonderland 2 trailer: http://www.mediafire.com/?dmq3qxjxbxm
Clamp in Wonderland 2 poster... mam jeszcze wiekszy jak ktoś chce (screenshot z officialpage'a :D): http://img.photobucket.com/albums/v235/ ... k/CiW2.jpg (Rikou i Kazahaya animowani!!! *____*)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 21, 2007 9:21 am

baka-oni-ri pisze:dankeee :D
a rozdział w istocie paskudny... po jego przeczytaniu dostałam schizów, kwików,
ja juz schizowałam po przeczytaniu spoilerow w sobote przed rozdziałem XD (zreszta z komentarzy połowy fangirlow z lj zauwazyłam, ze nie tylko ja XD)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt wrz 21, 2007 12:06 pm

Kira the Demon pisze:ja juz schizowałam po przeczytaniu spoilerow w sobote przed rozdziałem XD (zreszta z komentarzy połowy fangirlow z lj zauwazyłam, ze nie tylko ja XD)
spoilery zakazane winny być, o!
Za 5 dni nowy chapter *_* (z nowym tomikiem :D) chcialabym aby pare rzeczy sie stało *w*

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości