Pytanie

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
Shizuka-san
Status: Offline

Pytanie

Post autor: Shizuka-san » czw sie 04, 2011 10:25 pm

Mam pytanie do posiadaczy omnibusa Cardcaptor Sakura przymierzam się do kupna ale zauważyłam dwie okładki. Jedna taka:
Obrazek
A druga taka:
Obrazek
Która to wydanie Dark Horse? I co to za druga? Z drugim omnibusem też tak jest i nie wiem o co chodzi.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw sie 04, 2011 11:46 pm

Ta pierwsza jest prawidłowa. Pewno ta druga, to jakaś wstępna wersja okładki, która nie została ostatecznie zaakceptowana przez Japończyków.

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » wt sie 23, 2011 10:56 pm

No książeczkę mam jusz praktycznie od stycznia i powiem jedno, najładniejsze wydanie mangi jakie kiedykolwiek widziałam, okładka kredowa bardzo ładnie zrobiona, co prawa bez zakładek i obwoluty. Jedyny minus, że grzbiet jest delikatny, nie na tyle że sie rozleci ale jeśli sie rozchyli za bardzo to mogą sie zrobić "rowki" coś jak książki Harrego Pottera te gróbsze cześci.

Dalej, druki jest idealny, tusz odpowienio nasycony, czerń jest czernią jednym słowem. No i wydanie jest wypełnione kolorowymi ilustracjami które można było znaleść w artbookach plus orginalne strony kolorowe które były wersji wydawanej w tomikach mang wydania japońskiego.
Co dalej powiedzieć, warte zakupu 3 tomiki w 1 książce. Na tom 2 przyszło troche czekać i dopiero niedawno został wydany, pewnie następny też tak bedzie trza czekać ale jest tego warte. 1 tomik kupisz w empiku , d2 jeszcze nie ma i nie wiadomo czy bedzie bo coś ostatnio mangi w jezyku ang poznikały z katalogu internetowego a szkoda bo nie trza było za przesyłkę płacić, a i na Clover'a tego wydawnictewa miałam chrapke no i MKR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości