Fruits basket #4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
Fanatyk

Fruits basket #4

Post autor: Yuriko » pn mar 30, 2020 3:11 pm

Obrazek
Premiera 28 kwietnia.

Awatar użytkownika
niksz
Adept

Fruits basket #4

Post autor: niksz » czw maja 07, 2020 12:36 pm

Nie wiem czy tu powinnam się pytać: czy ktoś może już pytał i waneko odniosło się na temat wydania ewentualnego 3-tomowego sequela do serii (Fruits basket: another)? Wiem, że nie do końca sprzedaż pierwszych tomów powala, ale zastanawiałam się, czy cokolwiek w tym temacie było
Daiya no ace * Kingdom * Detective Conan * Arslan senki * Nisekoi * Tokyo ESP * Shaman King KZB Wiem, wiem. Krótkich serii to ja nie czytam :P

Awatar użytkownika
Akiho
Fanatyk
Status: Offline

Fruits basket #4

Post autor: Akiho » ndz maja 10, 2020 6:25 pm

Waneko i dodatki... :roll: taaa... Osobiście wydaje mi się, że nie ma co na to liczyć

Awatar użytkownika
niksz
Adept

Fruits basket #4

Post autor: niksz » pn maja 11, 2020 10:49 pm

Akiho pisze:
ndz maja 10, 2020 6:25 pm
Waneko i dodatki... :roll: taaa... Osobiście wydaje mi się, że nie ma co na to liczyć
Właśnie zaczełam się zastanawiać. Zadałam im to pytanie na asku, ale nie odpowiedzieli. I jedyne, o czym pomyślałam to:
a) albo wydadzą, ale jeszcze nie chcą tego ogłaszać (nie chcą też kłamać, że na pewno nie wydadzą) albo
b) sami nie wiedzą. Myślą nad tym, ale to zależy od sprzedaży Furuby.

W każdym razie, zapytam w sumie bliżej końca głównej serii. Jeśli nie wydadzą, to Fruits basket jest na tyle dobry, że zamówię sobie sequel "Another" z BD. Ale to poczekamy, zobaczymy :D
Daiya no ace * Kingdom * Detective Conan * Arslan senki * Nisekoi * Tokyo ESP * Shaman King KZB Wiem, wiem. Krótkich serii to ja nie czytam :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Fruits basket"”