Hellsing

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Lisek
Status: Offline

Hellsing

Post autor: Lisek » sob paź 22, 2005 11:44 am

temat dla milosników Hellsinga ZAPRASZAM!!!

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob paź 22, 2005 12:03 pm

Nie ta tablica, zaloz ten topic na tablicy wydawnictwa ktore wydaje Hellsinga. A pewnie taki temat juz jest :wink:.

Lisek
Status: Offline

Post autor: Lisek » sob paź 22, 2005 12:10 pm

zobaczylem że lubisz grać w paintballa ja też lubuje sie w tej grze!!!

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob paź 22, 2005 1:40 pm

To w końcu ma być temat o Helsinkach czy paintballu? Bo jakoś takoś skaczesz od wątku do wątku.
Miło by było, żebyś sam napisał coś o tym tytule, a nie "piszcie sucze i ziomy!!!11". Nikt tu nie lubi, jak się mu coś każe.
Poza tym o tam, na dole forum, jest dział o mangach JPFu, a ten temat właśnie tam leci lotem nr Wan-01-666.

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » śr lip 25, 2007 9:10 pm

o ile ktos czasami tu zaglada to ja sie zastanawiam ile jeszcze JPF kaze nam czekac na hellsinga 8...czekam na propozycje :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lip 25, 2007 9:48 pm

Aga pisze:czekam na propozycje
Nie bądźmy wredni i nie dobijajmy już ich.... czekajmy, bo marudzenie nic nie da a ich na pewno nie zmotywuje.... :wink:

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » czw lip 26, 2007 8:17 pm

i znowu ucierasz mi nosa :) no to czekam z niecierpliwoscia na 8 i juz sie nie czepiam :wink: mam nadzieje ze Viktoria bedzie tak samo wymiatala jak Alucard ^_^

kumi
Status: Offline

Post autor: kumi » pt lip 27, 2007 1:55 am

Manga świetna, jedna z moich ulubionych..no w sumie moja ulubiona, ze względu na Alusia xD Widzę,iż nie tylko ja się nie mogę doczekać na 8 tomik. Mam nadzieję,że wyrobią się do końca sierpnia, bo jakoś wątpię czy jeszcze w lipcu Hellsing ujrzy światło dzienne =="

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » pt lip 27, 2007 9:24 am

ja mam nadzieje ze beda fajne walki ^_^ skanow nie chce szukac bo co to za przyjemnosc mange na kompie czytac

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lip 27, 2007 9:54 am

ja mam nadzieje ze beda fajne walki ^_^
Kaszl kaszl....
SPOILER
ja tylko przeglądałam ten tom i z tego co pamiętam to 90 % to walki a 10 % to dialogi.... więc jak widać, chyba zaspokoił Hirano twoje oczekiwania
SPOILER

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » pt lip 27, 2007 7:47 pm

em...no nie wiem czy ilosc walk jest wyznacznikiem fajnosci <ze tak powiem> np w DB to walki byly jak never ending story i to bywalo meczace <mialam wrazenie ze zaraz sie skonczy a tu hop i wyzszy poziom>...ale jak dostane w lapki to sie okaze ^_^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt lip 27, 2007 8:01 pm

Aga pisze:ale jak dostane w lapki to sie okaze ^_^
Nie chce cię załamywać, ale sobie poczekasz do września :wink:

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » pt lip 27, 2007 11:04 pm

No niestety, dobrze chociaż, że 1 września jak dobrze pójdzie (pocieszenie na rozpoczęcie roku :/ )

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » sob lip 28, 2007 8:27 am

ech...widzialam zapowiedzi...przynajmniej AS i DN bedzie!!!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw wrz 20, 2007 8:57 pm

Dzisiaj dorwałam - matko, ten zapach świeżego papieru jest oszałamiający :kawaii:
Tomik boski, cudny, nie ważne, że Hirano maluje jeden tom przez prawie rok, ale kocham jego kreskę.... bardzo w ogóle znienawidziłam Andersena, jakoś miałam do niego większą sympatię a po tym co zrobił... ehhhh szkoda gadać :?

de_lioncourt
Status: Offline

Post autor: de_lioncourt » wt maja 04, 2010 10:09 pm

A ja jutro po 10 tom do Empiku lecę ;D oby już był, bo zaślinię obsługę ;p Oby się fajnie skończyło.

Urizen
Status: Offline

Post autor: Urizen » pt maja 07, 2010 10:56 pm

de_lioncourt pisze:A ja jutro po 10 tom do Empiku lecę ;D oby już był, bo zaślinię obsługę ;p Oby się fajnie skończyło.
A ja już mam! Stwierdziłam, że mogę nie jeść, nie mieć na czynsz a Hellsinga mieć muszę. Nie czekałam na ten tom 2 lata, żeby teraz musieć jeszcze czekać. I żeby nie spoilerować to tylko napiszę, że wszystko się skończyło dość interesująco ^^

de_lioncourt
Status: Offline

Post autor: de_lioncourt » czw maja 20, 2010 9:20 pm

Mi się wydaje, że trochę wymuszona końcówka, możnaby to jeszcze rozbic na dodatkowy tom, ale cóż... MAMY HELLA W POLSCE!!! HOORAY!!!
Szkoda tylko, że to koniec ;/

HeruShi
Status: Offline

Post autor: HeruShi » ndz mar 10, 2013 4:50 pm

Kupilam 1 tom.... Obejrzalam Hellsing Ultimate... Im musiałam od razu dokupić pozostałe 9 XD

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt lip 04, 2014 5:54 pm

Manga różni się znacząco od Hellsing Ultimate?
I czy są w niej wulgaryzmy tak jak były w anime?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości