Fushigi Yuugi

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
chińska wilczyca
Status: Offline

Fushigi Yuugi

Post autor: chińska wilczyca » wt sie 30, 2005 8:46 pm

jeszcze nie ma takiego tematu... nikt nie czytał? 8)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » wt sie 30, 2005 11:02 pm

Seria dawno zakończona ale jakiś rok temu dopiero przeczytałem. Bardzo fajne, jedna z lepszych mang jaką czytałem. Swietne scenki SD.

chińska wilczyca
Status: Offline

Post autor: chińska wilczyca » śr sie 31, 2005 12:03 am

ja własnie czytałam TYLKO f.y. i nie wiem co by tu jeszcze przeczytać :/ może cos polecisz? :roll:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 31, 2005 2:54 am

To zależy co lubisz.
Komedie? Romanse? Przygodowe? Historyczne? Fantasy? Magical Girls? Etchi?

chińska wilczyca
Status: Offline

Post autor: chińska wilczyca » śr sie 31, 2005 5:29 pm

ja jestem totalnie zielona chociaz FY zaczelam czytac chyba z 3 lata temu... ale poza tym nic... co ja lubię: nie zalezy mi z którego gatunku, wszystko tylko nie historyczne:P

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » śr sie 31, 2005 11:19 pm

Poleciłbym Ci:

Video Girl Ai - Masakazu Katsura
Love Hina - Ken Akamatsu

(Jeśli nie masz nic przeciwko komediom romantycznym shounen)

Dragon Ball - Akira Toriyama

(Ach wspomnienia... Koszarowy humor, dużo walk, płytcy bohaterowie i historia na 42 tomy ale kocham go)

Hiroszima 1945 - Keiji Nakazawa - każdy powinien przeczytać...

chińska wilczyca
Status: Offline

Post autor: chińska wilczyca » czw wrz 01, 2005 12:59 am

dzieki:D nie mam nic przeciwko romansom :P

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » czw wrz 01, 2005 4:20 pm

chińska wilczyca pisze:dzieki:D nie mam nic przeciwko romansom :P
To w takim razie może "Mars" Fuyumi Soryo?

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw wrz 01, 2005 4:40 pm

Czytałam FY i jest to jedna z moich ulubionych historii :twisted: Chociaż reszta mang pani Yuu Watase się niestety nie pojawiła (poszukaj skanów;-) dalej mam nadzieję,iż wydadzą Ayashi no Ceres (A ponoć nadzieja nie umiera nigdy :P ) Z mang polecam ci :
"Naruto" -coś zabawnego,przyjemnego itp. Dla Naruto-chan warto przeczytać.
"Inuyasha" -hmm romantyczno-sensacyjno-humorystyczna manga
"Ranma 1/2" -to co wyżej ,zawsze po przeczytaniu tej mangi na twarzy pojawia się uśmiech (przynajmniej w moim przypadku)
"Miecz nieśmiertelnego" - walki samurajów, zemsta....warto przeczytać
"D.N.Angel" -fajniutkie ,słodziutkie itp.
"Sayiuki" -śmieszna manga ,hmm obecnie jedna z trzech ,które kupuję w Waneko (GTO -też jest super, i Hiroshima ^-^ )
^^"
Ostatnio zmieniony pt mar 10, 2006 3:28 pm przez zandam, łącznie zmieniany 1 raz.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz wrz 04, 2005 7:36 pm

chińska wilczyca pisze:ja własnie czytałam TYLKO f.y. i nie wiem co by tu jeszcze przeczytać
Inne znane mangi Yuu Watase to "Imadoki", oraz znajdująca się w planach JPF "Ayashi no Ceres".

Noriko Niuhuru
Status: Offline

Post autor: Noriko Niuhuru » pn wrz 05, 2005 9:36 pm

mangi nie czytałam, oglądałam tylko anime :oops: niegdzie nie moge tego dostać ><' [nawet w wysyłkowych nie mają wszystkich tomów ><']

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » pn wrz 05, 2005 11:25 pm

Noriko Niuhuru pisze:mangi nie czytałam, oglądałam tylko anime :oops: niegdzie nie moge tego dostać ><' [nawet w wysyłkowych nie mają wszystkich tomów ><']
Ja kompletowałem serie przez rok (Ciężko było niektóre tomy zdobyć). Ale się opłacało

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » śr gru 14, 2005 2:13 pm

Imadoki jest świetne! Czytałam dzięki skanlacjom na tej stronce http://www.setzerek.net/ i jeszcze innej :) Ayashi no Ceres też jest na tej stronce, więc zapraszam do odwiedzenia, jeśli ktoś jeszcze nie był, naprawdę warto :) A jeśli chodzi o FY, to bardzo chciałabym przeczytać, ale nie mam jak :(
A do poczytania to polecam Ci Chobits, to komedia romantyczna, chyba z elementami fantastyki. Nie wiem, mimo że czytałam to nie umiem tego określić... Ale mi się bardzo podobało :D No i jeszcze fajne było Sailor Moon, stara dobra manga :D Chyba nie muszę mówić, o czym jest :P I jeszcze jedno: Paradise Kiss, to shojo obyczajowe, też fajne :) Czytałam tylko jeden, pierwszy tomik, ale spodobało mi się!

Dida
Status: Offline

Post autor: Dida » czw gru 15, 2005 10:07 pm

Mam na kompie skany 'Imadoki', ale jeszcze nie zabrałam się do czytania, bo są po angielsku. :P
Co do FY. Czytałam do 11 tomu. Dalszych części jeszcze nie miałam okazji. Muszę się w niektóre dopiero zaopatrzyć. Chciałabym wiedzieć, jak się zakończyła przygoda Miaki. :)

Cristal
Status: Offline

Gdzie kupi FY

Post autor: Cristal » pt lut 24, 2006 8:23 pm

Ja wszystkie tomy FY kupiłam na aukcji. Naprawdę warto!!! Można skompletowa lub uzepełnic kolekcje za niewielkie pieniadze i bez szukania nie wiadomo gdzie...
p.s: A tak nawiasem FY bardzo mi sie podobalo ;)

ecstazy
Status: Offline

FY

Post autor: ecstazy » pt lut 24, 2006 8:52 pm

Uważam, że Fushigi Yuugi to świetna manga, jedna z moich ulubionych. :) JPF, mogłoby wydać inne tytuły Yuu Watase np. moją ukochaną mangę "Ayashi no Ceres". Ale narazie jakoś się na to nie zanosi. :twisted:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt mar 10, 2006 3:33 pm

Ja dalej mam nadzieję,że tym tytułem JPF ,który ma wyjść w drugiej połowie jest Ayashi ^^"

Princess_Dagger
Status: Offline

Post autor: Princess_Dagger » śr mar 29, 2006 2:13 pm

Mi się Fushigi Yuugi bardzo podobało ^__^.
Tylko kurzczę musze znaleść kilka ostatnich tomów (muszę!!!).
A co do mang Pani Yuu Watase, to wszystkie mi się podobają :P.
Imadoki przeczytałam całe, Ayashi no Ceres, zaczęłam i skończę :), poza tym jeszcze z takich mniej znanych - Maja Kopytko, też fajniutkie i jaiś 4 tytuł ale ma nazbyt trudną nazwę, żebym mogła ją zapamiętać :P.
A co mang wydanych w Polsce to polecam:

Dr. Slump - Zwariowana komedia, trochę głupiutka :P
KKJ - może nawet być :P
Tu detektyw Jeż i Kindaichi - obie detektywistyczne :)
Paradise Kiss - moja ukochana manga :D Jedna z poważniejszych mang wydanych w Polsce, romans
Mars - Też bardzo fajny romans

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr mar 29, 2006 2:22 pm

Princess_Dagger pisze:KKJ - może nawet być :P
Tu detektyw Jeż i Kindaichi - obie detektywistyczne :)
Paradise Kiss - moja ukochana manga :D Jedna z poważniejszych mang wydanych w Polsce, romans
Mars - Też bardzo fajny romans
Co te tytuły mają wspólnego z JPF'em? :?

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » wt maja 02, 2006 12:37 pm

nic :roll: może to tyle, że te tytuły są dobre, a JPF ich nie wydał XD jak mogliście? XD he he, żarcik...

mam 13 tomów FY w dodatku bez trzeciego, bo nie można go już zamówić na JPF'ie :( zostało mi jeszcze 5.........

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości