Delta'

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Delta'

Post autor: Meliona » śr lut 20, 2019 8:17 pm

I ostatnia Pyrkonowa niespodzianka:

‼️Delta'‼️- autorstwa Anny Kamyckiej, jednej z laureatek naszego konkursu komiksowego.

W zrujnowanym świecie, ludzie przez dziesiątki lat wykorzystywali roboty by utrzymać wygodny styl życia. Wszystko zmieniło się, gdy bariery maszyn zostały przełamane, a androidy uciekły na zachód i założyły własne społeczeństwo.
Lata później dochodzi do niespodziewanego spotkania pewnego chłopca z androidem. Kierowani tą samą motywacją, zostają zmuszeni do współpracy podczas niesamowitej wędrówki. Czy pokonają dzielące ich różnice i wyjdą cało z czekających ich przygód? Odkryj to sam i dowiedz się czy człowiek i maszyna mogą odnaleźć wspólny język!

⭐⭐⭐⭐⭐
-seria powstaje i ma zamknąć się w 4 tomach
-format A5, bez obwoluty
-około 180 stron czarno-białych
-premiera 26.04.2019 na Pyrkonie
-cena okładkowa: 25,20 zł
► Pokaż Spoiler
Czytałam fragment tego komiksu w wydanym przez JPF zbiorze zwycięskich prac konkursowych i cóż, nie porwał mnie.
Ale w sumie do dzisiaj pamiętam fabułę, a to już coś :lol: Sci-fi to nie moja filiżanka herbaty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3297
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Delta'

Post autor: Alexandrus888 » sob lut 23, 2019 10:37 am

Pamiętam tą pracę jeszcze z momentu jak były po raz pierwszy prezentowane czytelnikom na facebooku. Kreska mi się spodobała, fabuła też, mimo nasuwającego się skojażenia z początkiem FMA. Tytułowi dobrze zrobi rozwinięcie historii. Dam szansę jak tylko znajdę wolną kasę :angel:

Awatar użytkownika
Momomiya
Posty: 91
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:58 pm
Status: Offline

Delta'

Post autor: Momomiya » sob lut 23, 2019 12:31 pm

Wygląda nawet ciekawie. Lubię takie klimaty, może się zapoznam. Kreska też spoko, chociaż jak to zwykle w mangopolo przydałoby się trochę więcej teł w kadrach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości