Dragon Ball animation comic ?

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Dragon Ball animation comic ?

Post autor: kesah » pn lip 30, 2018 9:01 pm

W sumie mocno ubolewam, że JPF do tej pory nie pomyślało, by wydać mangi na bazie filmów kinowych Dragon Ball.

Jak do tej pory wydano 19 mang na bazie filmów kinowych oraz dodatkowo pojawiły się też specjalne mangi na bazie odcinków specjalnych - http://www.kanzenshuu.com/manga/film-comics/

Sam osobiście nabyłem 3 tego typu mangi i naprawdę bardzo bym chciał nabyć całą kolekcję, myślę, że każdy fan Dragon Ball'a ucieszyłby się z takiej serii.

Mangi są bardzo wierne temu co dzieje się w filmach, co więcej tłumaczenie mang sobie zrobiłem właśnie na bazie napisów do filmu co jedynie podkreśla, jak wiernie jest to odwzorowane. Mangi są całe w kolorze, posiadają dodatkowe opisy postaci a również mini plakaty.
Kto by nie chciał mieć w swojej kolekcji Dragon Ball komiksów zw. z takimi postaciami jak Brolly, Cooler, Bardock, Tapion itd.

Co więcej manga Dragon Ball Super jest bardzo okrojona o pewne wydarzenia, mowa tu m.in o walce z gold Frizerem a przecież jest nie dawno wydana manga na bazie filmu kinowego jaka by idealnie wypełniła tę lukę w historii.

Zastanawia mnie, czemu do tej pory JPF nie sięgnął po tą serię komiksów. Mam nadzieję, że kiedyś to rozważą, kupowałbym jak Amerykanin hamburgery w McDonaldzie.

Tutaj możecie zobaczyć jak tego typu komiksy wyglądają wewnątrz : https://www.youtube.com/watch?v=Zttx7QYEH28

JPF jak tu zaglądacie, to rozważcie proszę wydanie tej serii.
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Dragon Ball animation comic ?

Post autor: Alexandrus888 » pn lip 30, 2018 9:31 pm

Ale już było mówione, że animebooki będą u nas wydane :)

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Dragon Ball animation comic ?

Post autor: kesah » pn lip 30, 2018 9:56 pm

To czekam z niecierpliwością ;)
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości