Skanlacje - odpowiedź na post JPF z FB

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Skanlacje - odpowiedź na post JPF z FB

Post autor: mika » śr gru 13, 2017 4:58 pm

Smuci mnie, że gdziekolwiek nie spojrzeć, tak ciężko w dzisiejszych czasach jest znaleźć komentarze napisane po polsku a nie po polskiemu. Męczyłam się z tym tekstem cały dzień i żaden przekaz do mnie nie dotarł, tylko zgrzyt zębami na formę. Jak już ktoś chce coś przekazać, niech chociaż nie odwraca uwagi czym innym i nie męczy "adresata".
Ostatnio zmieniony śr gru 13, 2017 6:37 pm przez mika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Skanlacje - odpowiedź na post JPF z FB

Post autor: Skolopendrokot » śr gru 13, 2017 6:28 pm

Ja nie dałam rady doczytać tekstu do końca. W skanlacjach nigdy nie siedziałam, więc ciężko mi się wypowiadać na ich temat. Generalnie wyznaję zasadę, że jak jakiś tytuł znany ze skanlacji wychodzi w Polsce, to grupa skanlacyjna powinna się z tego powodu cieszyć i uznawać to za swój sukces.

Inna sprawa to fakt, że praca w wydawnictwie (nie tylko mangowym) czasami jedynie jawi się jako praca marzeń. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do jednego worka i trzeba wziąć pod uwagę fakt, że za stanowiskami stoją ludzie, ale ja po rozmowie z kilkoma osobami i zdobyciu własnych doświadczeń przestałam z czasem dziwić się, że mangi (i generalnie książki) potrafią być wydawane z błędami ortograficznymi. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni i niektóre tomy przestaną mi się śnić po nocach.

KOCHMONINE
Status: Offline

Skanlacje - odpowiedź na post JPF z FB

Post autor: KOCHMONINE » czw gru 14, 2017 12:10 am

ZRÓBMY STRAJK, JA KOCHAM CZYTAĆ ONLINE I JUŻ NIGDY NIE KUPIE OD WANEKO ŻADNEJ MANGI.
KTO JEST ZEMNĄ? SZKODA TYCH GRUP SKANLACYJNYCH I STRON Z MANGAMI :/ :| :roll:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Skanlacje - odpowiedź na post JPF z FB

Post autor: Madoka » czw gru 14, 2017 5:01 am

Zamykam temat, sądzę że już dość słów tu padło, mniej sensownych lub bardziej.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Zablokowany

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości