Naruto

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kocurzyca
Fanatyk

Naruto

Post autor: Kocurzyca » sob mar 28, 2020 7:47 pm

O czym to w ogóle było? Bo ja to chyba pierwsze słyszę o tej serii xD więc nie dziwi mnie, że urwali ze względu na brak zainteresowania.
Obrazek

Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi --- Ao no Flag

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Status: Offline

Naruto

Post autor: Meliona » sob mar 28, 2020 8:01 pm

O ninjach robotach w kosmosie? Chyba? Jakieś kręgosłupy na wierzchu, coś tam. Wymęczyłam straszliwie 6 rozdziałów i porzuciłam
Obrazek

Awatar użytkownika
Bukafo
Weteran

Naruto

Post autor: Bukafo » sob mar 28, 2020 10:22 pm

Chyba autor niezbyt dobrze to przemyślał. Ninja w kosmosie... to się nie mogło udać. :? No chyba, że, by od początku kierował się ku stworzeniu dobrej parodii, to jeszcze moooże, ale autorowi raczej chodziło o coś "normalnego".
Obrazek

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Status: Offline

Naruto

Post autor: Pajęcza_Lilia » ndz mar 29, 2020 6:14 am

No właśnie legło w tym, że chciał drugie Naruto, ale w kosmosie! ...tylko że cały kosmos ograniczał się do cyber-klimatu po kosztach i klasyczno-japońskich symboli. Główny bohater był taki słabiak, ale tym razem do kwadratu bo kaleka! ...przez cały pierwszy rozdział bo potem dostaje dosłowne Plot Armor i hula aż miło. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”