Naruto

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » wt paź 07, 2014 12:44 pm

więc pozostaje ten paker. Nie wiem czy dojdzie do ratowania tego gostka, ale patrząc na wyniki sprzedaży, nie jest to niemożliwe.
Nie do końca chodzi o "ratownaie", a o osobny Arc. Rukia miała Soul Society, Inoue miała Hueco Mundo, a Chad miał Fullbringerów. Teraz Ishida ma Juhabacha, więc każdy odhaczony.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » wt paź 07, 2014 2:19 pm

No tak, był akt z fullbringerami... Musiałem go wyprzeć z pamięci. Dzięki wielkie!
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr paź 08, 2014 2:45 pm

Z rozmowami o Wybielaczu i OP radziłabym przejść do odpowiednich tematów... :?

Jeśli chodzi o Naruto, to jest mi smutno. Zdaję sobie sprawę z tego, że poziom fabuły ostatnimi czasy nie dorównywał początkowi, ale nadal odczuwam bardzo duży sentyment w stosunku do tej serii i trochę mi szkoda, że tytuł, z którym byłam od czasu wydania pierwszego tomu przez JPF teraz się skończy. Tym bardziej, że na dobrą sprawę, to jedyny tytuł, który przez ten cały czas utrzymywał moje zainteresowanie mangą i anime, a zastępcy jak na razie nie widzę. XD

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr paź 08, 2014 4:15 pm

zandam pisze:Z rozmowami o Wybielaczu i OP radziłabym przejść do odpowiednich tematów... :?
Pff.
zandam pisze:Jeśli chodzi o Naruto, to jest mi smutno. Zdaję sobie sprawę z tego, że poziom fabuły ostatnimi czasy nie dorównywał początkowi, ale nadal odczuwam bardzo duży sentyment w stosunku do tej serii i trochę mi szkoda, że tytuł, z którym byłam od czasu wydania pierwszego tomu przez JPF teraz się skończy.
U mnie jest dość podobnie. Pamiętam jak zupełnym przypadkiem przeczytałem o jakiejś bajce w programie TV. Cudem zapamiętałem nazwę, ale fabuła wydawała się okej(były demony, więc musiało być okej, taki miałem tok rozumowania). Jak bracia oglądali na necie jakiejś disneyowskie kreskówki, które zupełnie nie przypadały mi do gustu, rzuciłem: "A może...". A potem wikipedia i jakieś dziwne terminy. A teraz, już od dawna jako zombie pod kablami wysokiego napięcia, żeby się jeszcze trochę poruszał - kończy się. Z jednej strony sentyment, z drugiej płacz nad upadkiem historii.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Post autor: olek_mi » śr paź 08, 2014 4:45 pm

zandam pisze:Z rozmowami o Wybielaczu i OP radziłabym przejść do odpowiednich tematów... :?

Jeśli chodzi o Naruto, to jest mi smutno. Zdaję sobie sprawę z tego, że poziom fabuły ostatnimi czasy nie dorównywał początkowi, ale nadal odczuwam bardzo duży sentyment w stosunku do tej serii i trochę mi szkoda, że tytuł, z którym byłam od czasu wydania pierwszego tomu przez JPF teraz się skończy. Tym bardziej, że na dobrą sprawę, to jedyny tytuł, który przez ten cały czas utrzymywał moje zainteresowanie mangą i anime, a zastępcy jak na razie nie widzę. XD
Następna manga, która zyska status DB czy Naruto, musiałaby ukazać się u nas w kraju w tv. Na razie nie widać na horyzoncie jakiejkolwiek poprawy, ale nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi przełom. W sumie do Naruto miałem zgoła inny stosunek przed tym, jak go poznałem niż teraz. Może już wyszła jakaś seria, do której jeszcze się nie przekonałem, a kiedyś też się do niej tak przywiążę. Na koniec apel do JPFu o wydanie spinoffa Naruto. Czekamy na Rocka Lee!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr paź 08, 2014 4:51 pm

olek_mi pisze:Czekamy na Rocka Lee!
NIEEEEEEEE!!Strasznie słabe.Niech wyda ktoś Raruto.TO Jest najlepsza parodia :D

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr paź 08, 2014 5:42 pm

olek_mi pisze:Następna manga, która zyska status DB czy Naruto, musiałaby ukazać się u nas w kraju w tv.
Tak właściwie to kojarzy mi się, że swego czasu Bleach też leciał w tv, bodajże na Hyperze. Razem z innymi animcami, jak choćby Death note czy black lagoon. Ktoś wie, czy to jeszcze wgl działa?
Obrazek

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr paź 08, 2014 8:36 pm

Ame pisze:
olek_mi pisze:Czekamy na Rocka Lee!
NIEEEEEEEE!!Strasznie słabe.Niech wyda ktoś Raruto.TO Jest najlepsza parodia :D
Jedno słowo: doujin. W dodatku chyba hiszpański? porugalski? Tam-gdzie-robią-wykrzyknik-na-początku-i-końcu-słowa...ski? :-k
A Rock Lee, jak się już przekonać do konwencji totalnego odpału jak po herze, koce, haszu i LDS popitymi bimbrem, to naprawdę dobra parodia. Itachi i jego obiadki z Amaterasu wymiatają. :lol:
(A po przejrzeniu pierwszego rozdziału Raruto stwierdzam: jakie to paskudne. Jakie to durne. Jakie to pójście na łatwiznę. Co tam robi Shin-chan?! Tylko Sakura przechrzczona na FLORĘ wymiata, bo w końcu imię oddaje jej iloraz inteligencji. :lol: )

Co do infa o końcu, pierwsza reakcja: YEAH, w końcu przestanie torturować Sasuke jedną czy dwie pozostałe wciąż normalne postacie. Druga reakcja: FUUUCK, jak on chce to skończyć w dwa miesiące, to jak nic Naruto zrobi talk-no-jutsu i nawet te parę normalnych postaci skończą jako papier toaletowy dla naszego blond Mojżesza.
Trzecia reakcja? Zakłaaady, przymuję zakłady kiedy ogłoszą trzecią serię, zaakłaaaady, zakłady przyjmuję!

Krótko mówiąc: jak się nie ma zaplanowanej mangi to się jej nie robi. No i jak się nie umie tworzyć połowy postaci. :lol:

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr paź 08, 2014 9:15 pm

Shakkaho pisze:W dodatku chyba hiszpański?
Taa hiszpański.
Shakkaho pisze:(A po przejrzeniu pierwszego rozdziału Raruto stwierdzam: jakie to paskudne. Jakie to durne.
A dotarłaś do momentu,gdzie drużyna 7 się przedstawia :P ?Wymiata.Ja na początku czytałam jak mangę :roll: .
Shakkaho pisze:jak nic Naruto zrobi talk-no-jutsu
Ktoś na innym forum przypomniał mi jak Naruto powiedział,że razem zginą.Niestety ostatnio się przekonaliśmy,że Kisiel się zgubił w swojej twórczości.
Shakkaho pisze:Trzecia reakcja? Zakłaaady, przymuję zakłady kiedy ogłoszą trzecią serię, zaakłaaaady, zakłady przyjmuję!
Wątpię by była trzecia seria?Bo niby z czego nakręcą?Ma wyjść w Grudniu film,który będzie rozgrywał się 10 lat po wydarzeniach z mangi.Tutaj masz szkice dojrzalszych bohaterów .
Shakkaho pisze:Krótko mówiąc: jak się nie ma zaplanowanej mangi to się jej nie robi. No i jak się nie umie tworzyć połowy postaci.
Trudno się nie zgodzić.Zwłaszcza z tym drugim.

Sam44
Status: Offline

Post autor: Sam44 » śr paź 08, 2014 9:15 pm

Shakkaho pisze:Druga reakcja: FUUUCK, jak on chce to skończyć w dwa miesiące, to jak nic Naruto zrobi talk-no-jutsu i nawet te parę normalnych postaci skończą jako papier toaletowy dla naszego blond Mojżesza.
Zakończenie pewnie będzie otwarte, bo w grudniu wyjdzie nowy film, który ma być epilogiem. W internecie jest nawet zarys fabuły. Nie liczyłbym więc na jakieś fajerwerki ze strony Kishimoto.

EDIT:

O, Ame mnie wyprzedziła. <Żółwik>

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr paź 08, 2014 11:25 pm

Shakkaho pisze:A Rock Lee, (...) to naprawdę dobra parodia.
Zgadzam się :D
Zgadzam się też z zandam, niby fabułą niczego się już ni trzyma i sama sobie zaprzecza, ale nie umiem hejcić tej mangi bo sentyment nadal jest.
Shakkaho pisze:FUUUCK, jak on chce to skończyć w dwa miesiące, to jak nic Naruto zrobi talk-no-jutsu i nawet te parę normalnych postaci skończą jako papier toaletowy dla naszego blond Mojżesza.
Też miałam taki zonk... no bo kurcze, zaraz koniec a ten daje hinty na początek walki mogącej trwać parę tomów XD ehhh szkoda czasami że naruto to naruto i bohaterowie po prostu nie zabiją się nawzajem w kolejnym rozdziale :P
Ostatnio zmieniony czw paź 09, 2014 12:03 am przez gg gonia, łącznie zmieniany 1 raz.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr paź 08, 2014 11:56 pm

Mega się cieszę, że to się w końcu kończy, bo będę mogła nadrobić te wszystkie absurdy, a nie tylko śmiać się na boku z tego, co ludzie wypisuję u mnie na tablicy na fejsie. :lol: No i wygodnie, z polskich tomików, a nie jakichś tam skanów. :P

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » czw paź 09, 2014 3:14 am

Ame pisze:
Shakkaho pisze:(A po przejrzeniu pierwszego rozdziału Raruto stwierdzam: jakie to paskudne. Jakie to durne.
A dotarłaś do momentu,gdzie drużyna 7 się przedstawia :P ?Wymiata.Ja na początku czytałam jak mangę :roll: .
Dotrwałam, ale coś o poziomie humoru "twoja stara, goła dupa i wielka kupa" to mogę czytać w necie, nie odpłatnie. :P
Ame pisze:
Shakkaho pisze:Trzecia reakcja? Zakłaaady, przymuję zakłady kiedy ogłoszą trzecią serię, zaakłaaaady, zakłady przyjmuję!
Wątpię by była trzecia seria?Bo niby z czego nakręcą?Ma wyjść w Grudniu film,który będzie rozgrywał się 10 lat po wydarzeniach z mangi.Tutaj masz szkice dojrzalszych bohaterów .
Nom, szkice bez Saska. Case closed. :?
A trzecia seria: no ludzie. Oni tam nie są bezpłodni. A Sasuke i Naruto na pewno znów skończą jako kolejne pionki do odhaczenia jako "dali dupy, nienawiście prosimy przesiąść się do tej parki". :(

No i co do poziomu Naruto mam już mój uniwersalny komentarz: jak kiepski musi być autor, skoro w momencie zabicia jednego z bohaterów robię FUCK YEAH, a kiedy zabicie okazuje się iluzją to tylko znowu robię facepalm? =D>

A autor pogubił się już dawien-dawno. Wtedy, kiedy Sasuke, użytkownik OGNIA, nie wpadł na to, by nim potraktować piasek Garry. Serio, nigdy nie słyszał jak szkło powstaje? :lol:

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » czw paź 09, 2014 9:36 am

Ja chcę tylko Kaszalota bez maski zobaczyć i w kwesti Naruto będę spełniona :P
Ostatnio zmieniony czw paź 09, 2014 11:10 am przez Sayuki78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » czw paź 09, 2014 10:15 am

Nie wydaje mi się żeby Kishi pokazał jego twarz xD pewnie dalej nie ma na nią pomysłu albo boi się reakcji fanów, bo mają zbyt duże oczekiwania (ten argument był często u niego powtarzany, że nie narysuje w tak późnym czasie Kakashiego bez maski właśnie przez fanów :P).

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » czw paź 09, 2014 11:16 am

Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw paź 09, 2014 5:07 pm

olek_mi pisze:Następna manga, która zyska status DB czy Naruto, musiałaby ukazać się u nas w kraju w tv. Na razie nie widać na horyzoncie jakiejkolwiek poprawy, ale nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi przełom.
Myślałam o tym w kontekście prywatnych pobudek, bo jakby na to nie spojrzeć, to współczesnym DB są Tytani. :wink:
Ame pisze:Ktoś na innym forum przypomniał mi jak Naruto powiedział,że razem zginą.Niestety ostatnio się przekonaliśmy,że Kisiel się zgubił w swojej twórczości.
Przecież do tego doszło, więc obietnicy dotrzymał. :P
Alextasha pisze:Nie wydaje mi się żeby Kishi pokazał jego twarz xD pewnie dalej nie ma na nią pomysłu albo boi się reakcji fanów, bo mają zbyt duże oczekiwania (ten argument był często u niego powtarzany, że nie narysuje w tak późnym czasie Kakashiego bez maski właśnie przez fanów :P ).
Wydaje mi się, że kiedyś czytałam o tym, że chciał pokazać jego twarz na samym końcu... :?

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » czw paź 09, 2014 10:54 pm

Sayuki78 pisze:Ja chcę tylko Kaszalota bez maski zobaczyć i w kwesti Naruto będę spełniona
Tak jak Naruto przestałam czytać dobrych kilka lat temu, tak równiez czekam na ten moment, mam nadzieję, że jednak się zdecyduje :D

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob lut 07, 2015 3:44 pm

Jak kogoś interesuje film The Last: Naruto the Movie to wersja bluray pojawi się w okolicach czerwca/lipca.W necie już się pojawiło,ale z tego co czytałam w bardzo złej jakości.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt maja 05, 2015 10:41 pm

Viz ogłosił, że na pewno wyda pierwsze trzy powieści Naruto z serii Epilog.
Historię Kakashiego wydadzą w listopadzie, Shikamaru w lutym 2016, a Sakury w maju 2016.

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ume/.87848

Cała seria ma mieć 6 tomów, z czego kolejne opowiedzą (opowiadają) historię innych mieszkańców Konohy, Gaary i Akatsuki.

Teraz czekamy, jak na to zareaguję JPF :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości