Naruto: Tajemna historia

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Naruto: Tajemna historia

Post autor: Ame » śr lip 27, 2016 3:28 pm

Obrazek
Autor: Akira Higashiyama
Ilość tomów: 6
Opis: Rzecz dzieje się rok po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi. Zbliża się dzień, w którym Kakashi ma oficjalnie przyjąć tytuł Szóstego Hokage.
Na pokładzie Latającego Shachimaru, podniebnego statku opracowanego w ścisłej tajemnicy przez Kraj Fal, Kakashi, próbując ocalić zakładników, mierzy się z pogrążonym w smutku shinobi o sercu skutym lodem. Czy po tym, jak wraz z okiem przyjaciela stracił rozrywającą błyskawice technikę, będzie w stanie ochronić porwanych?
Na czym polega zdobyta wysoko pod niebem „Wola Ognia”?
Kakashi otwiera nową erę shinobi.
Ostatnio zmieniony sob kwie 22, 2017 1:07 pm przez Ame, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Naruto: Tajemna historia

Post autor: Łukasz.T » czw sie 04, 2016 3:31 pm

Właśnie skończyłem czytać swój tomik. Kto nie czytał, to niech nie czyta tego spojlera
► Pokaż Spoiler
Nie mogę się doczekać kolejnych novelek :twisted:
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2017 5:35 pm przez Łukasz.T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Mormicc » śr sie 17, 2016 6:00 pm

Czy jeśli nigdy nie oglądałem anime ani nie czytałem mangi ale ogrniam mniej więcej o co chodziło w fabule i jak się seria skończyła to mogę się zabrać za nowelkę? :)
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 816
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » sob wrz 03, 2016 8:09 am

Przeczytane, to była moja pierwsza LN. Super się czytało, czekam na więcej :).

Co do historii to dla Gai'a powinni zrobić też osobną część :).

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » sob wrz 03, 2016 12:40 pm

Mormicc pisze:Czy jeśli nigdy nie oglądałem anime ani nie czytałem mangi ale ogrniam mniej więcej o co chodziło w fabule i jak się seria skończyła to mogę się zabrać za nowelkę? :)
Myślę że tak. Co prawda nowelkę o kakashim nie powinno być problemu zrozumieć jeśli orientujesz się w świecie naruto. Kto wie może dzięki nie zagłębisz się do świata naruto ;)

Niedawno przeczytałem nowelkę i była świetna. Mam nadzieję że sprzedasz z niej i kolejnych tomów będzie satysfakcjonująca aby wydać wszystkie tomu nowelek shinden.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości