Blame!

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 12:23 pm

Odeślijcie te egzemplarze, wymienimy na nowe (tylko nie zapomnijcie opisać wady, podać nr zamówienia i adresu zwrotnego). Nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich wadliwych egzemplarzy, tym bardziej, że takiego uszkodzenia nie zanotowaliśmy wcześniej. My to załatwimy Wam od ręki a sami zareklamujemy w drukarni.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » pn wrz 05, 2016 12:24 pm

Wcześniej nie zauważyłam, ale też mam takie coś na tylnej okładce. Niewielkie, prawie niewidoczne i wyczuwalne pod palcami. Mój aparat nie potrafi tego dobrze uchwycić. Ubić jako takich nie zauważyłam oprócz leciutkiego wgniecenia na górze grzbietu. Ogólnie chyba mi się poszczęściło patrząc na egzemplarze ludzi tutaj czy na FB.

Jakbym miała takie babole jak nekiro, większe ubicia czy wady w środku to pewnie bym reklamowała, ale przy moim jest to naprawdę praktycznie niewidoczne, więc raczej się wstrzymam.

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Post autor: Asumuel » pn wrz 05, 2016 12:28 pm

Pomyślę jeszcze dzisiaj, co z tym fantem zrobić i najwyżej jutro z rana machnę maila :P Nie wiecie może, ile kosztuje odesłanie takiego tomu najtańszą możliwą opcją?

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn wrz 05, 2016 12:30 pm

Endriu_jpf, napisać najpierw email i wysłać zdjęcia?
Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 12:36 pm

Wyślijcie fizycznie, bo jak jest tego dużo, to musimy oddać do ponownego oprawienia.

[ Dodano: Pon 05 Wrz, 2016 ]
Poniesione koszty wysyłki oddamy albo w formie kuponu do wykorzystania na mangarden, lub przelewem na konto (wtedy podajcie numer konta).

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Post autor: Asumuel » pn wrz 05, 2016 12:38 pm

Endriu_jpf pisze:Wyślijcie fizycznie, bo jak jest tego dużo, to musimy oddać do ponownego oprawienia.

[ Dodano: Pon 05 Wrz, 2016 ]
Poniesione koszty wysyłki oddamy albo w formie kuponu do wykorzystania na mangarden, lub przelewem na konto (wtedy podajcie numer konta).
Pełna profeska, dzięki Endriu =D>

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » pn wrz 05, 2016 12:42 pm

Gdyby nikt nie napisał na forum o tych wadliwych tomach to nawet bym nie zauważył, że mój też jest lekko uszkodzony. Na zdjęciu wygląda to na duże uszkodzenie bo jest zrobione z bardzo bliska ale w rzeczywistości jest prawie niewidoczne. Nie planuję tego odsyłać, bo nie chce mi się z tym bawić.
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn wrz 05, 2016 12:50 pm przez VicodinX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn wrz 05, 2016 12:48 pm

Ja swój odeśle, zwłaszcza, że w pierwsze kilkanaście stron ma zagięcia jak po rolce.
Obrazek

|||||
Status: Offline

Post autor: ||||| » pn wrz 05, 2016 1:10 pm

U mnie też jest taki błąd - odsyłać pewnie odeślę, bo co jak co, ale tak jak każdego hardcovera, tego też chciałbym mieć w tip-top stanie.

nekiro
Status: Offline

Post autor: nekiro » pn wrz 05, 2016 1:14 pm

Endriu_jpf pisze:Wyślijcie fizycznie, bo jak jest tego dużo, to musimy oddać do ponownego oprawienia.
Skoro zachęcacie, to piszę pismo reklamacyjne i pakuję tomik z powrotem... Jutro ruszy w drogę. Powodzenia z drukarnią :)

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 1:42 pm

Dałem znać reszcie wydawnictwa, żeby dokładnie sprawdzili te zapasowe egzemplarze. Okazało się 2/3 nakładu ma to zdarcie - w takim przypadku reklamacja na pewno będzie trwała sporo czasu (do 2 miesięcy). Przez 2-3 tygodnie będziemy czekać na zwroty reklamacyjne, a później drukarnia wykona dobre egzemplarze. Zaraz dam jeszcze info na FB. Przepraszamy wszystkich za problemy.

|||||
Status: Offline

Post autor: ||||| » pn wrz 05, 2016 1:59 pm

2 miesiące, nieźle... Cóż, odsyłać do ludzi będzie można tak po prawdzie razem z zamówionym tomem 3 :)

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 2:02 pm

|||||, 2 miesiące to maks. Do końca września będziemy zbierać wadliwe egzemplarze. Już dzwoniłem do drukarni to mówili, że zrobią to priorytetowo i też bardzo przepraszają.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn wrz 05, 2016 2:04 pm

Endriu_jpf, można zostawić sobie zakładke? :wink:
Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 2:22 pm

miaka88, jasne, odsyłajcie tylko komiks :)

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn wrz 05, 2016 2:32 pm

A kopie paragonu też dawać?
Obrazek

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » pn wrz 05, 2016 2:33 pm

Czyli to jednak grubsza sprawa jest skoro nawet 2/3 z waszych zapasowych egzemplarzy ma takie uszkodzenia. Chyba jednak się poważnie zastanowię czy tego nie odesłać. Gdybym jednak zdecydował się na odesłanie tego to mam wysyłać kurierem czy pocztą?

[ Dodano: Pon 05 Wrz, 2016 ]
miaka88 pisze:A kopie paragonu też dawać?
To produkt dostępny tylko na mangarden wiec chyba nie potrzebny im dowód że u nich to kupiłaś :P

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 2:56 pm

Bez paragonu i proszę odsyłajcie to możliwie najtańszą formą wysyłki...

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pn wrz 05, 2016 3:21 pm

Endriu_jpf, chodzi o list polecony zwykły? Bo nie rejestrowanym wole nie wysyłać.
Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » pn wrz 05, 2016 3:23 pm

miaka88, poleconym najlepiej. Chodzi mi, żeby nie przeginać i nie wysyłać najdroższymi kurierami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości