Mangi Kaori Yuki

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ

Jakie mangi chcecie po Ludwiku? (wielokrotny wybór)

kontynuację Rewolucji wg Ludwika
22
21%
Iiki no Ki (Devil from Afar)
7
7%
The Royal Doll Orchestra
10
10%
Fairy Cube
13
12%
jednotomówki (Kaine, Gravel Kingdom itd.)
17
16%
Alice in Murderland
18
17%
God Child / Count Caine
18
17%
 
Liczba głosów: 105

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1170
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Mangi Kaori Yuki

Post autor: Kuroneko » śr gru 16, 2015 11:32 am

Ja kupiłabym wszystkie jej mangi w powiększonym formacie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » śr gru 16, 2015 1:27 pm

God Child mam, więc nie głosuję za wydaniem. Starsze tytuły mają okropną kreskę. Uniwersum Alicji nie znoszę. Do tematu wróżek nie jestem przekonana, więc szkoda czasu na czytanie w internecie. Zapoznałabym się jednak z papierowym wydaniem FC. Na pewno kupię kontynuacje Ludwika.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » śr gru 16, 2015 1:36 pm

Brakuje opcji "żadnej".

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr gru 16, 2015 1:44 pm

Zagłosowałem na kontynuacje Ludwika+ Alicję. :)

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » śr gru 16, 2015 2:01 pm

Dla mnie tylko kontynuacja Ludwisia i Fairy Cube.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » śr gru 16, 2015 4:00 pm

Nie wiem o co chodzi ale jak zobaczyłem "Alice in Murderland" to głos mój na to poszedł ;).
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » śr gru 16, 2015 4:03 pm

Mój głos także poszedł na "Alice in Murderland", ale dałam też na "God Child" bo tytuł brzmi ciekawie.
JPF zresztą też pisało,że planuje wydać coś jeszcze od Kaori wiec jest nadzieja :)

Slayerka
Status: Offline

Post autor: Slayerka » śr gru 16, 2015 5:26 pm

Zaznaczyłam kontynuację Ludwika - jednego z moich ulubionych tytułów, oraz God Child, który zapowiada się ciekawie sądząc po opisie. Może gdyby wydawnictwo zapowiedziało któryś z nich przyjrzałabym im się dokładnie i zmieniła zdanie, na chwilę obecną tylko te dwie pozycje bez chwili namysłu dodałabym do koszyka i ze zniecierpliwieniem wyczekiwałabym premiery. : )

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr gru 16, 2015 8:45 pm

Czytałam 2 jednotomówki tej autorki i mi nie podeszła więc nawet za Ludwika się nie biore. Myśle nad Count Cain.
Obrazek

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » śr gru 16, 2015 9:03 pm

Ludwik bezdyskusyjnie. Głosowałam też na Alice i Iiki no ki, bo wydają się ciekawe. Daję im kredyt zaufania, bo ogólnie nowsze tytuły Kaori Yuki podobają mi się w większości przypadków bardziej niż te stare, nie są zwykle aż tak bardzo przedramatyzowane.
Godchild jest całkiem ok, ale ze względów fabularnych przed nim trzeba by wydać słabego i paskudnie narysowanego IMHO Hrabiego, który z pewnością zniechęciłby wiele osób do kupienia ciekawszej i dużo lepszej pod względem graficznym kontynuacji.
Fairy Cube czytałam, nie podeszło mi. Kilka jednotomówek mam i są nawet niezłe (Cruel Fairytales zwłaszcza, ale całkiem spoko jest też nowszy Perfume Master). Tych tutaj akurat nie znam, ale pewnie bym kupiła na spróbowanie, lubię jednotomówki.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » czw gru 17, 2015 6:46 am

U mnie zależałoby to od tego, które wydawnictwo by to wydało. Od panie KY mam wszystko po japońsku, dodatkowo kilka rzeczy zdublowanych po angielsku (Iiki no ki i Alicja mają śliczne wydania w twardej oprawie i powiększonym formacie) lub niemiecku (one-shoty).

Dla mnie dawka dramatyzmu jest u niej bardziej niż odpowiednia, a dodatkowo w większości jej dzieł przeplata się tam sporo fantastycznych elementów, co dla mnie tylko bardziej plusuje.

p.s.
W ankiecie jest błąd w tytule: powinno być "Count Cain" (chyba z Kaine jakoś się przemieszało) . Dodatkowo trochę dziwne jest dla mnie, że jest jedna japońska wersja tytułu, podczas gdy cała reszta ma tylko angielskie (pomijając wersje mające oryginalnie angielski tytuł jak God Child)

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » czw gru 17, 2015 9:12 am

Zaznaczyłam GodChild, bo to na stówkę bym brała ale nad innymi też bym się zastanowiła gdyby wyszły.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » sob gru 26, 2015 11:14 pm

Ja proponuję wydać jednotomówki jako kolekcję.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości