Mangarden

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 65
Rejestracja: wt lut 11, 2020 8:50 am
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Ren » czw wrz 10, 2020 5:19 pm

Od początku roku zrobiłem kilka zamówień na Mangarden i ani razu żadnego powiadomienia nie dostałem.
A dla zamówień przez InPost to po prostu polecam zainstalować sobie ich apkę na telefon. Wszystkie informacje od nadania do odebrania paczki można tam śledzić na bieżąco. Nawet można nią zdalnie otworzyć skrytkę będąc w pobliżu paczkomatu.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Mangarden

Post autor: ninna » czw wrz 10, 2020 6:14 pm

nover pisze:
czw wrz 10, 2020 4:24 pm
Inpost (Paczkomaty) nie wysyła już od jakiegoś czasu SMS na telefon, a i ostatnio nawet nie dostaję niektórych powiadomień na maila (choćby tych o odbiorze) :/
A to ciekawe, bo ja dostaję smsem kod odbioru do paczkomatu. Ale nie posiadam aplikacji więc to pewnie dlatego.

Awatar użytkownika
nover
Adept
Posty: 188
Rejestracja: wt lut 18, 2014 8:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: nover » czw wrz 10, 2020 7:56 pm

ninna pisze:
czw wrz 10, 2020 6:14 pm
nover pisze:
czw wrz 10, 2020 4:24 pm
Inpost (Paczkomaty) nie wysyła już od jakiegoś czasu SMS na telefon, a i ostatnio nawet nie dostaję niektórych powiadomień na maila (choćby tych o odbiorze) :/
A to ciekawe, bo ja dostaję smsem kod odbioru do paczkomatu. Ale nie posiadam aplikacji więc to pewnie dlatego.
No ja też aplikacji nie mam (jedyna do obsługi paczek to TrackChecker - ale ten mam od paru lat i nie zamierzam instalować kolejnej do obsługi tylko jednej konkretnej firmy bo to zwykły idiotyzm) a przestałam dostawać SMS.
W sumie to chodzi mi o to, że dostawałam do tej pory na maila info od Mangardenu że paczka już od nich wychodzi (w sensie - etykieta z numerem jest na zaadresowanej kopercie, nawet jeśli kurier nie odebrał jeszcze), potem tylko powiadomienie od kuriera/Inpostu. Teraz ani jednego, ani drugiego, tylko w panelu suche określenie i to jeszcze bez tego nieszczęsnego numeru.
Słabo to wygląda po prostu.
Keitaro pisze:
czw wrz 10, 2020 4:51 pm
nover pisze:
czw wrz 10, 2020 4:24 pm
Ciekawe czy dostanę cokolwiek bo Inpost (Paczkomaty) nie wysyła już od jakiegoś czasu SMS na telefon,
Możesz włączyć otrzymywanie SMS o umieszczeniu przesyłki w paczkomacie pod tym adresem: https://inpost.pl/powiadomienia-sms
O, dzięki :)

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Kakaladze » wt paź 06, 2020 7:12 pm

Ramsey Ka, pojawiły się ostatnie sztuki twardej oprawy ality:

http://www.mangarden.pl/pl/p/Battle-Ang ... ATNIE/4880
Obrazek

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Ramsey Ka » wt paź 06, 2020 7:57 pm

Kakaladze pisze:
wt paź 06, 2020 7:12 pm
Ramsey Ka, pojawiły się ostatnie sztuki twardej oprawy ality:

http://www.mangarden.pl/pl/p/Battle-Ang ... ATNIE/4880
Wiem wiem, kupione :D W każdym razie dzięki za pamięć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Mangarden

Post autor: miaka88 » wt paź 06, 2020 10:25 pm

A do kiedy preorder na tom 3?
Obrazek

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Mangarden

Post autor: romanova » śr paź 07, 2020 9:50 am

Czy na mangarden można jakoś wyszukać konkretny produkty do wymiany za punkty? Kiedyś przy każdym dostępnym za punkty produkcie był przycisk wymiany za punkty, a teraz chyba trzeba się przeklikiwać przez milion podstron ze wszystkimi produktami do wymiany? Czy ja jestem ślepa?
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
Drechu
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 2:55 pm
Lokalizacja: Sopot
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Drechu » śr paź 07, 2020 12:41 pm

romanova, Jak ostatni raz bawiłem się na ich stronie to też nie widziałem wyszukiwarki w wymianie produktów. Musisz przeklikać :(

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Archerito » śr paź 07, 2020 5:59 pm

romanova pisze:
śr paź 07, 2020 9:50 am
Czy na mangarden można jakoś wyszukać konkretny produkty do wymiany za punkty? Kiedyś przy każdym dostępnym za punkty produkcie był przycisk wymiany za punkty, a teraz chyba trzeba się przeklikiwać przez milion podstron ze wszystkimi produktami do wymiany? Czy ja jestem ślepa?
Nie...po prostu student, który robił im stronkę przespał wykład o tym, że strony powinny być user friendly. Musisz wejść do koszyka, na górze będziesz miała ilość punktów i katalog z którego możesz dodać za towary za punkty. A jako, że to był student trójkowy (bo taniej) to nie wpadł nawet na to, żeby dorobić jakąkolwiek wyszukiwarkę. Tak więc powodzenia w szukaniu tego co Cię interesuje :)

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Alexandrus888 » śr paź 07, 2020 6:07 pm

Endriu pisał, że strona jeszcze nie jest w 100% ukończona, pewnie w finalnej wersji będzie można wyszukiwać. Tylko czy my tej finalnej wersji dożyjemy? :lol:

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Mangarden

Post autor: amsterdream » śr paź 07, 2020 6:46 pm

romanova pisze:
śr paź 07, 2020 9:50 am
Czy na mangarden można jakoś wyszukać konkretny produkty do wymiany za punkty? Kiedyś przy każdym dostępnym za punkty produkcie był przycisk wymiany za punkty, a teraz chyba trzeba się przeklikiwać przez milion podstron ze wszystkimi produktami do wymiany? Czy ja jestem ślepa?
Musisz przeklikiwać. 178 stron :). Najgorzej jak interesuje Cię coś ze środka stawki.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Alexandrus888 » śr paź 07, 2020 7:00 pm

Zawsze można w pasku adresu dopisać "/0/xxx" pod iksy podstawiając wybraną stronę i tak metodą kolejnych przybliżeń aż trafimy na to co nas interesuje ;)

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Archerito » śr paź 07, 2020 7:04 pm

Alexandrus888 pisze:
śr paź 07, 2020 6:07 pm
Endriu pisał, że strona jeszcze nie jest w 100% ukończona, pewnie w finalnej wersji będzie można wyszukiwać. Tylko czy my tej finalnej wersji dożyjemy?
Wiem doskonale co pisał Endriu i z całą sympatią do niego ale wypuszczenie takiego bubla to przysłowiowa lepa na ryj dla użytkowników. Ile ta strona powstawała? Grubo ponad 2 lata? Dobrze kojarzę? Mam kumpla, który robi strony po godzinach...efekty jego prac po miesiącu są zdecydowanie lepsze niż to co dostaliśmy od JPF po tylu obietnicach. Ale dobra...olać. Aha...czy wspomniałem, że odebrałem dzisiaj zbiorczą paczkę z lipca i sierpnia? Po pół godzinie już poszła reklamacja. Standardowo dodatki pogięte, karta JOJO złamana w połowie (musiała zostać włożona złamana, bo taką ją wyjąłem z mangi), brak jednej z kart z NGE Anima i co najlepsze...brak JOJO #02 którego jak zapewne część z Was pamięta reklamowałem z powodu uszkodzeń. Miał zostać dołożony do tej przesyłki i...nie został (poprzedni oczywiście odesłany). Ręce mi po prostu opadają.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Alexandrus888 » śr paź 07, 2020 8:35 pm

Ty to pod jakąś mroczną gwiazdą musiałeś się urodzić, że masz takiego pecha do sklepów mangowych :roll:

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Archerito » śr paź 07, 2020 9:30 pm

Alexandrus888 pisze:
śr paź 07, 2020 8:35 pm
Ty to pod jakąś mroczną gwiazdą musiałeś się urodzić, że masz takiego pecha do sklepów mangowych
Meh...po prostu nie mam w zwyczaju odpuszczać fuszerki i płacić za wybrakowany produkt. Dla wyrównania powiem, że obsługa klienta w JPFie jest pierwsza klasa (pozdrawiam Pana Mateusza jeśli to czyta). No i sklep Waneko to już w ogóle bajka. Kupiłem u nich kiedyś z outletu Adolfów #02 i dostałem...stan idealny. Nieraz się śmieję, że Wanekowy outlet jest w lepszym stanie niż nówki od JPFu xD

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Mangarden

Post autor: romanova » czw paź 08, 2020 9:18 am

Kochani, dzięki za potwierdzenie moich obaw. Ten sklep z każdą aktualizacją jest moim zdaniem coraz gorszy. Sposób z dopisywaniem numeru strony w adresie znam, więc pewnie jakoś znajdę, co chcę. Ale potem przynajmniej na jakiś czas zrezygnuję z zamawiania na MG. Nie podoba mi się brak powiadomień o wysyłce preorderów i to, jak ostatnio pakują megamangi. To nie są standardy na 2020 rok...
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: KubciO » śr lis 11, 2020 6:11 pm

romanova pisze:
czw paź 08, 2020 9:18 am
Nie podoba mi się brak powiadomień o wysyłce preorderów
To jest bardzo duży minus.
A propos - kiedy wysyłka 3. tomu Ality? Rozpoczęła się już? A może w połowie lub końcem miesiąca? :mysli:
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

NWW_Station
Wtajemniczony
Posty: 546
Rejestracja: czw lis 28, 2013 9:38 pm
Status: Offline

Mangarden

Post autor: NWW_Station » czw lis 12, 2020 4:14 pm

KubciO pisze:
śr lis 11, 2020 6:11 pm
romanova pisze:
czw paź 08, 2020 9:18 am
Nie podoba mi się brak powiadomień o wysyłce preorderów
To jest bardzo duży minus.
A propos - kiedy wysyłka 3. tomu Ality? Rozpoczęła się już? A może w połowie lub końcem miesiąca? :mysli:
Raczej jeszcze nie. We wtorek pytałem o Evangeliona i ku mojemu zdziwieniu też ciągle nie zaczeli :/

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Kakaladze » sob lis 14, 2020 5:07 pm

Endriu_jpf, Planujecie powrót Naruto do sklepu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Mormicc » wt lis 17, 2020 12:41 am

Ostatnio miałem mała przerwę od mang i trochę wypadłem z obiegu, a co się z tym wiąże - zapomniałem o przedpłacie Jojo. I teraz mam dysonans poznawczy - na Mangardenie jest informacja, że 1 tom II partu w twardej jest do 10 listopada, a dzisiaj jest 17 i nadal wisi. To jak to jest - wciąż mogę go zamówić czy już po zawodach?
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości