Mangarden

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » wt sie 30, 2016 2:58 pm

To uczucie gdy widzisz Blame w miękkiej oprawie w empikach, a ty czekasz w Gildii aż będzie dostępne i w końcu do Ciebie wyślą :<

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » wt sie 30, 2016 3:04 pm

Cavaliere pisze:a ty czekasz w Gildii aż będzie dostępne i w końcu do Ciebie wyślą
Czekam, oj czekam. Ale! Co to będzie, jak już do mnie trafi! :lol:

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt sie 30, 2016 3:13 pm

Cavaliere pisze:To uczucie gdy widzisz Blame w miękkiej oprawie w empikach, a ty czekasz w Gildii aż będzie dostępne i w końcu do Ciebie wyślą :<
Ciesze się że Blame nie biorę, bo całe to zagranie ze strony JPFu jeszcze przy gadaniu w stylu "nie chcemy wstrzymywać premiery przez to że twarda oprawa przyjdzie później" jest śmieszne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » wt sie 30, 2016 3:21 pm

Cavaliere pisze:To uczucie gdy widzisz Blame w miękkiej oprawie w empikach, a ty czekasz w Gildii aż będzie dostępne i w końcu do Ciebie wyślą :<
Ale że drugi tom był w Empiku? Jakim cudem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Post autor: Asumuel » wt sie 30, 2016 3:41 pm

Łukasz.T pisze:
Asumuel pisze:Z komentarzy na fb:
jeśli chodzi o Blame 2 to jest w trakcie wysyłki, codziennie wychodzi od nas porcja kilkudziesięciu dobrze zapakowanych sztuk. prosimy o cierpliwość :)
Czyli tomik jeszcze nie został wysłany, tylko status zmienili, trochę mylące może być :D Dzięki Asumuel :P
Nie ma sprawy :P Ciekawe, czy mój został wysłany i po powrocie do Polski będę mógł się już nim cieszyć :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » wt sie 30, 2016 3:58 pm

Angu, Tak, był. Wczoraj byłam w empiku, a tam 3 egzemplarze Blame! tom 2 :<

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » wt sie 30, 2016 6:09 pm

BLAME! #2 jest wysyłany do księgarń od poniedziałku - to także będzie trwało kilka dni. Już nie bądźcie tacy nadgorliwi i czepialscy.

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » wt sie 30, 2016 8:41 pm

jpf nigdy nie słynął z trzymania terminów, trzeba przywyknąć i tyle

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » wt sie 30, 2016 8:44 pm

Endriu_jpf pisze:Już nie bądźcie tacy nadgorliwi i czepialscy.
Hmmm... Płacę za towar, więc chyba logicznym jest, że oczekuję, że będę chociaż poinformowany o tym, co się z nim dzieje...? Nie? Nie?

Odpowiedź godna Sapkowskiego.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » wt sie 30, 2016 8:56 pm

Lepiej by było jakbyście zamówienia Blame! 2 które wyślecie danego dnia zmieniali status a nie hurtowo i czekaj człowieku bo nie wiesz kiedy wysłali i czym.
Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » wt sie 30, 2016 9:29 pm

ociesek,
Daliśmy przecież jasną informację, że przesyłki wychodzą od poniedziałku. Wysyłane są wg kolejności zamówień.

miaka88, specyfika systemu jest taka, że pre-ordery generują nalepki adresowe na raz i automatycznie zmienia się status - nie jesteśmy jednak ich fizycznie spakować i wysłać w jednym momencie przy dobrym zabezpieczeniu i takiej ilości paczek.

nekiro
Status: Offline

Post autor: nekiro » wt sie 30, 2016 11:49 pm

Waaaait, znowu wysyłacie wszystkie preordery kurierem? Nawet jak ktoś wybrał pocztę?...

uras
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 24, 2016 10:52 am
Status: Offline

Post autor: uras » śr sie 31, 2016 5:49 am

hm.. do mnie też Blame2 jeszcze nie dotarł ( wersja w twardej okładce ). Trochę kiepska sprawa, że człowiek zamawia preorder a dostaje towar po premierze w księgarniach. Zamawianie przed premierą w tej formule traci sens? Czy mam rację? ;-P
ps. czytałem gdzieś ze netflix robi swoją wersję anime Blame :-)
all embrace me

nekiro
Status: Offline

Post autor: nekiro » śr sie 31, 2016 7:57 am

Endriu_jpf pisze:ociesek,
Daliśmy przecież jasną informację, że przesyłki wychodzą od poniedziałku. Wysyłane są wg kolejności zamówień.
J.P.Fantastica pisze:
24 sierpień o 17:06 &#183;

Od jutra zaczynamy wysyłkę BLAME! #2 w twardej oprawie.
:roll:

A tak byliście ostatnio chwaleni, że terminowo, że niezawodnie, że super... :( szkoda, że znowu dajecie powód do narzekań, bo naprawdę poprawiliście się w stosunku do tego, co było (jeśli dobrze pamiętam) 2-3 lata temu, ale takie drobiazgi szybko przypominają, zdawałoby się, głęboko już pochowaną opinię. Po co było wstrzymywać wysyłkę miękkiej oprawy sklepom do momentu wydania twardej, skoro i tak zostały wysłane do sklepów zanim wypchnęliście wszystkie twarde preordery?

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr sie 31, 2016 11:29 am

Endriu_jpf, w końcu preordery w tw oprawie są wysyłane kurierem (według tego co piszę w zamówieniu) czy pocztą?
Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » śr sie 31, 2016 6:39 pm

miaka88, Wysyłane tak jak widnieje przy zamówieniu. Generalnie wysłaliśmy większość kurierem (na nasz koszt, żeby zmniejszyć czas oczekiwania), ale wiem że część była wysyłana także pocztą - jak ktoś np. zaznaczył to w komentarzu.

[ Dodano: Śro 31 Sie, 2016 ]
Jeszcze inpostem wysyłaliśmy (paczkomaty).

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » śr sie 31, 2016 9:25 pm

Endriu_jpf pisze:Generalnie wysłaliśmy większość kurierem (na nasz koszt, żeby zmniejszyć czas oczekiwania)
Skoro komiks jest już gotowy i teraz pakujecie i wysyłacie to nie ma problemu, mogę sobie poczekać. Denerwuję się tylko trochę kiedy przesuwacie plan wydawniczy o kilka tygodni co z mojej strony jako klienta jest chyba nawet trochę zrozumiałe chociaż wy w przeciwieństwie do Studia JG podajecie konkretne powody opóźnień.
Ostatnio nawet policzyłem ile w tym roku wydam u was łącznie na same preordery i wyszło mi 600 zł xD
Dla niektórych może to nie jest dużo ale dla mnie i owszem.

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » śr sie 31, 2016 10:30 pm

Moje zamówienie wczoraj miało status "wysłane". Nie wiem czy wczoraj się ten status zmienił czy wcześniej, ale nie dostałem żadnego maila ani sms'a mimo zamówienia na paczkomat inpost.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr sie 31, 2016 11:23 pm

FireTheft, mi od piątku status siedzi na wysłany i jeszcze z kurierem więc nawet nie wiem kiedy mój egzemplarz wysłali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » śr sie 31, 2016 11:32 pm

Oby przy trzecim tomie takich jaj nie było :<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości