Battle Angel Alita

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sty 20, 2004 12:46 am

misiaq pisze:Mozecie mnie uświadomić ilu tomików mam się spodziewać?
Dziewięciu.
Chyba, że się jeszcze pokuszą o wydanie BAA Last Order.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt sty 20, 2004 3:55 pm

Shig pisze:Chyba, że się jeszcze pokuszą o wydanie BAA Last Order.
Byłoby miło, bo czytałem pierwszy tom i sądzę, że zapowiada się nieźle. Jest taki fajny pix na necie, jak Gally rozwala bodajże bossa ^^

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 26, 2004 4:44 pm

Wedle infa na stronie wydawnictwa Jpf, dzisiaj ukazał się 2-gi tom mangi Battle Angel Alita (Gunnm). Możecie więc już zacząć chodzić po sklepach i wypytywać :)

Alita powoli dopasowuje się do życia w Mieście Złomu. Ma już pracę, w której pomaga jej ciało Berserkera, które przerobił dla niej doktor Ido... Taaak... Wszystko wydaje się takie proste i przyjemne... wszystko?


Cena bez zmian - 17 złotych.

Okładeczka 2 ^^

A ja kurde znowu muszę czekać aż Poczta Polska łaskawie przyniesie mi do domciu... Ach... Ciężkie jest życie fana... :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sty 26, 2004 5:08 pm

Gotenks pisze:Okładeczka 2 ^^
Ale okładki to Alita ma naprawdę kiepskie :?
Gotenks pisze:A ja kurde znowu muszę czekać aż Poczta Polska łaskawie przyniesie mi do domciu... Ach... Ciężkie jest życie fana... :wink:
Przynajmniej masz na to wszystko pieniądze...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sty 26, 2004 6:33 pm

nyo mi też się okładka nie widzi [:

Gotenks taka kasa.. kurcza to ja znam dobre miejsce gdzie anime można zakupić :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr lut 04, 2004 4:46 pm

Remiel pisze:Przynajmniej masz na to wszystko pieniądze...
No niby tak, ale musiałem na to pracować całe wakacje i to przy takim słońcu, że sam nie wiem jak to wytrzymałem... Chyba to przez motywację - widziałem już tomy mang jakie za to mogłem kupić :wink:
Keitaro pisze:Gotenks taka kasa.. kurcza to ja znam dobre miejsce gdzie anime można zakupić
Eeee tam anime... mangi rządzą 8)


A wracając do tematu, to dzisiaj znalazłem w skrzynce drugi tom Ality. Długo musiałem na niego czekać, zazwyczaj mangi przychodziły w poniedziałek :roll: No, ale to już nieważne.
Historię z tego tomu znałem po trochu z OAV, więc miałem trochę mniej przyjemności przy czytaniu, ale i tak wrażenia są pozytywne. Szary papier pozostał, co moim zdaniem jest dobre, bo idealnie się stapia z klimatem mangi. Fajnie się czytało całość ale czekam już na dalsze tomiki i historię której nie znam.
Ocena tomiku 7/10
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » pt mar 12, 2004 7:56 pm

A ja ze swojej strony zapraszam (ostatnio tylko zapraszam...ale cóż, trzeba wypromować zdolnych ludzi...) do przeczytania recenzji drugiego tomu "Ality" pióra Agnieszki Połomskiej.
Klikajcie tutaj by dorwać się do recki.
Swoją drogą polecam, bo Agnieszka ma zwyczajnie żyłke do pisania.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt mar 12, 2004 8:41 pm

Yaqza pisze:A ja ze swojej strony zapraszam (ostatnio tylko zapraszam...ale cóż, trzeba wypromować zdolnych ludzi...) do przeczytania recenzji drugiego tomu "Ality" pióra Agnieszki Połomskiej.
Klikajcie tutaj by dorwać się do recki.
Swoją drogą polecam, bo Agnieszka ma zwyczajnie żyłke do pisania.
Pierwsze zdanie i dalej nie czytam. Karygodny i niewybaczalny błąd :x
"Pora umierać" te przejmujące słowa wypowiada maszyna w słynnym "Łowcy androidów" Luca Bensona
Dwie sprawy!
Po pierwsze nie Benson tylko Besson. A po drugie NIE ON JEST REŻYSEREM "BLADE RUNNERA"!!
"Łowce Androidów" wyreżyserował Ridley Scott na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka
Wstyd! :x

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » sob mar 13, 2004 2:03 am

Setokun, nie zniechęcaj się...przebrnij przez początek, może sam przyznasz, że było warto?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob mar 13, 2004 11:32 am

Zacząłem czytać dalej i znowu wpadka :?
Nic więc dziwnego, że dzielny mały android, którego poznaliśmy w pierwszym tomie "Battle Angel" zakochuje się jak nastolatka na wiosnę.
Mowa o Alicie, prawda? Jakby nie patrzeć, ona nie jest androidem tylko cyborgiem!
Tym bardziej dziwi odwołanie się do "Blade Runnera" Ridleya Scotta.
Jak wskazuje tytuł "Łowca Androidów", opowiada o androidach - humanoidalnych maszynach.
Alita, podobnie jak Major Kusanagi z "Ghost in the Shell", posiada ludzki mózg i cybernetyczne ciało.

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » sob mar 13, 2004 11:57 am

No, widzę żę nie czytasz recek "na odwal się"- miło spotkać krytycznego odbiorcę. Chciałbym żeby było ich więcej, bo z reguły nikt nie pozostawia po sobie śladu (komentzrza) po przeczytaniu tekstu i w sumie nie wiadomo jak go odebrał...
Liczę na to, że nie odpuścisz sobie i jeszcze nie raz odwiedzisz Katedrę....

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob mar 13, 2004 6:10 pm

Yaqza pisze:Liczę na to, że nie odpuścisz sobie i jeszcze nie raz odwiedzisz Katedrę....
Warto choćby dla recek Yoghurta :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz mar 14, 2004 1:49 pm

Shig pisze: Warto choćby dla recek Yoghurta :)
a sa takie?? :roll:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz mar 14, 2004 4:20 pm

Recki Yogha są.
I to całkiem dobre :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 27, 2004 7:44 am

Przedwczoraj byłem w Empiku i kupiłem sobie 6-sty tomik Alitki :)
O ile na początku seria jakoś średnio mi się podobała, to teraz wciągnęła mnie na dobre :D Szkoda, że dopiero teraz :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw cze 21, 2012 10:22 am

Trochę odkopię temat:
UWAGA
Decyzją japońskiego wydawcy Battle Angel Alita w sprzedaży w Polsce i na świecie tylko do końca czerwca !!! Ostatnia, niepowtarzalna szansa na nabycie tej wspaniałej serii tylko u nas w promocyjnej cenie - tylko 55zł
Ze strony JPFu. Jak ktoś planował zakup to chyba ostatnia okazja, żeby w śmiesznie niskiej cenie nabyć wszystkie tomy.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw cze 21, 2012 10:36 am

Boleję nad tym strasznie, bo jestem notorycznie spłukana, a brakuje mi 4 tomów T_T.
Nie ma wyjścia tylko trzeba będzie podsunąć sugestię na prezent urodzinowy, a potem niech nawet leży 2 tygodnie do właściwej daty. Wytrzymam.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » czw cze 21, 2012 4:46 pm

Baaaardzo długo odkładałam ten zakup i w końcu nie dali mi wyboru. Ruszyłam oszczędności nie-do-ruszenia i zamówiłam. Obym tylko nie żałowała.
Pociesza mnie fakt, że taka cena to naprawdę okazja :D

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw cze 21, 2012 4:47 pm

Nie lubię dodruków jpf, a z tego co słyszałam, to dwa ostatnie tomy są właśnie takie... Ciekawe co zrobią z resztą nie sprzedanych tomów? Na przemiał dadzą? :o
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » czw cze 21, 2012 4:57 pm

wg mnie to powinno być tak, że poprostu nie mogą już zrobić dodruku, ale to co mają już wydrukowane mogą sprzedawać aż się sprzeda...
no, ale cholera wie jak wygląda ich umowa...

tak czy inaczej paczuszka już została nadana, jutro pewnie będę miał komplet tomików w swoich rekach ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość