Atak Tytanów

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » pt cze 06, 2014 4:31 pm

Psychonauts pisze:Jak ktoś chce jedną mangę
To tacy istnieją?
Obrazek

Aratar
Status: Offline

Post autor: Aratar » pt cze 06, 2014 4:33 pm

ZenekPsychopata pisze:
Psychonauts pisze:Jak ktoś chce jedną mangę
To tacy istnieją?
A uwierz mi że tak...

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt cze 06, 2014 5:19 pm

Psychonauts pisze:Jak ktoś chce jedną mangę to nie będzie przecież robiła zamówienia gdzie przesyłka 15 zł.
W przedpłacie w sklepie JPF miałby wysyłkę za free, zapłaciłby tyle samo i jeszcze dostałby gratis w postaci plakatu.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pt cze 06, 2014 5:38 pm

Może dostał w prezencie kartę do Empiku? I musi wykorzystać kasę? Różne są powody :)

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » pt cze 06, 2014 6:54 pm

ZenekPsychopata pisze:
GrisznakIW pisze:Byłem dziś w Empiku, Tytanów nie ma. Cóż, chyba jednak sobie daruję ten komiks, skoro tak bardzo nie chce, abym go kupił.
Kupujesz mangi w Empiku? Tam gdzie jest najdrożej? :o Zazdroszczę burżujskich nawyków.
Ja ostatnio też kupiłam: chciałam się poczuć burżujem :mrgreen: Bo od czasów poprzednich zakupów mangowych w Empiku minęło kilka lat (Record of Lodoss War 1).

Żeby nie było offtopa. W JPF było losowanie prenumeraty na całą serię AT przy zamówieniu pierwszego tomu przed premierą.
Ostatnio zmieniony pt cze 06, 2014 7:05 pm przez shaneL, łącznie zmieniany 1 raz.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt cze 06, 2014 7:01 pm

Kupuję obecnie niewiele mang - aktualnie 6000, Madokę i GuP. Najchętniej kupuję na konwentach, ale w przeciągu najbliższych tygodni na żadnym nie będę, a dla jednego tomu robić zamówień sklepowych nie ma sensu. Tytanów chciałem kupić dla eksperymentu, zobaczyć, co to za cholera i czy warto to zbierać. Ale skoro nie ma... Cóż, nie jest to mój priorytet, szczególnie, że z tego co słyszałem najciekawszy dla mnie wątek i tak zaczyna się dopiero w połowie serii. Może się kiedyś przełamię i obejrzę anime? Acz ostatnim shonenem, jakiego oglądałem w całości, było "Saint Seiya"...

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » pt cze 06, 2014 7:07 pm

ZenekPsychopata pisze:
Psychonauts pisze:Jak ktoś chce jedną mangę
To tacy istnieją?
A co nie można kupić jednej mangi? Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to żeby za jednym razem wydać 100 lub 200 zł na nie.

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » pt cze 06, 2014 8:35 pm

Uwielbiam jak ktoś się martwi o finanse innych ludzi <3 tak też kupuję w empiku, bo mogę mangę zobaczyć i stwierdzić czy mnie interesuje (chociaż największa wada to brak 'archiwalnych' numerów i tytułów).
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pt cze 06, 2014 8:43 pm

A co nie można kupić jednej mangi? Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to żeby za jednym razem wydać 100 lub 200 zł na nie.
Chyba,że wygrają w totka :lol:

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pt cze 06, 2014 9:29 pm

ZenekPsychopata pisze:To tacy istnieją?
Ja na przykład kupuje pojedyncze mangi :D. Wolę wydać kilka razy po 20zł niż raz powiedzmy 100zł. Wydaje się wtedy, że wydaję mniej. Ot, kobieca logika :P.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pt cze 06, 2014 10:44 pm

Dokładając swoje trzy grosze do offtopu: też wolę kupować w Empiku, bo łatwiej przemycić przed rodzicami niż chować listonosza, który wydzwania jak wariat domofonem :lol: A poza tym, zbieram punkty payback lol.

Co do Tytanów - miałam swoje chwile mocnego bycia w fandomie, ale tytaniacy teraz są wszędzie i ciągle się waham czy kupić mangę czy nie. W moim EMPIKU też jej jeszcze nie ma. :mrgreen:

tovabrink
Status: Offline

Post autor: tovabrink » pt cze 06, 2014 11:23 pm

pridek pisze:A poza tym, zbieram punkty payback lol.
Ale teraz payback się wycwanił i zamiast, jak do tej pory, za każde wydane 2 zł przyznawać 1 punkt, teraz przyznają go za każde wydane 3 zł :x Kanciarze :P

Ja kupuję w empiku masowo wszystkie nowości, bo karta pracownicza, ale mi się już limit prawie wyczerpał, i będę musiała kombinować xD A jak mam okazję, to wolę kupić bezpośrednio na konwencie.

A co do Tytanów, to przypuszczam że będą dopiero w przyszłym tygodniu, mangi jpfu zawsze pojawiają się dopiero po tygodniu lub dwóch po premierze. A np. Waneko max. 2-3 dni później (czasem nawet następnego dnia), nie raz mi się zdarzało że wykładałam już mangę na półkę, a prenumerata jeszcze do mnie nie doszła i mnie w środku skręcało :P

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob cze 07, 2014 8:15 am

Ja raz kupiłem mangi w empiku, generalnie spoko xD ale drugi raz tego wyczynu nie powtórzyłem, bo akurat wszystkie Madoki były... mocno wymęczone przez czytających xD dlatego podoba mi się to, co robi ostatnio w wielu mangach JPF - foliowana manga 8-) zawsze świeża~~
Niestety żadnej foliowanej nie kupuję *ściana*
Teraz muszę czekać na czwartą mangę do kompletu i zamawiam ze sklepu jakiegoś wydawnictwa... :(

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » sob cze 07, 2014 11:43 am

Tytani na papierze wyglądają trochę lepiej niż na skanach i nie wiem czy tylko mi, ale manga wydaje się lekko chaotyczna. Do wydania nie mogę się przyczepić, dobrze to wygląda i plakat też na +.
Drugi tom od kilku dni można zamawiać w prenumeracie i już jest na drugim miejscu w sprzedaży, trochę to przeraża, no i też cieszy bo jest szansa, że zarobią na Berserka. :D

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » sob cze 07, 2014 11:56 am

kunio pisze:już jest na drugim miejscu w sprzedaży, trochę to przeraża, no i też cieszy bo jest szansa, że zarobią na Berserka
irytują mnie takie wypowiedzi...

ja już "Tytanów" przeczytałam i niedługo napiszę recenzję, szczerze mówiąc nie wiem jak się do niej zabrać, od której strony(?) :P

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » sob cze 07, 2014 12:02 pm

Mnie to tym bardziej cieszy, bo FT xD Sama za Tytanów zabiorę się po sesji, bo tomik leży w domu razem z całym zamowieniem :<

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob cze 07, 2014 12:32 pm

Dahlia,zacznij od początku :wink:

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » sob cze 07, 2014 12:36 pm

A może była dostawa i wszystkie wykupili? Pamiętam, że chyba tylko dwa razy widziałam mangi Another (było wykupione) a innych tytułów było sporo.

Ja wydaje od razu 100-150 zł ale kupuje w internecie i raz na 3-4 miesiące. Wtedy nawet z wysyłką (paczkomat) wychodzi o wiele taniej niż cena okładkowa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob cze 07, 2014 12:47 pm

Ja również czekam na FT. Tytanów pewnie zakupię dopiero po wakacjach,może do tego czasu będzie jakaś fajna promocja

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » sob cze 14, 2014 10:55 pm

Przejrzałam sobie niedawno Tytanów w empiku i o matko, jakie to jest brzydkie :P Facet nie potrafi rysować ludzi z profilu, a proporcje aż wołają o pomstę do nieba. Nie rozumiem, dlaczego akurat ten tytuł dostał powiększony format. Chyba tylko po to, by wydoić fanów z kasy, bo ani to ambitne, ani dla dojrzalego czytelnika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości