Nowości

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn paź 06, 2003 9:10 pm

Ja muszę 20KM rowerem po Chobitsy jechać.. więc czekam aż będę pewien że na 100% są..

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn paź 06, 2003 11:33 pm

_Keitaro_ pisze:Ja muszę 20KM rowerem po Chobitsy jechać.. więc czekam aż będę pewien że na 100% są..
nom ja sie dzisiaj poswiecilam i pojechalam sprawdzic (tzn ludzac sie,niezapominajmy,ze mieszkam na wsi;] :evil: ) czy czobitki juz sa,oczywiscie nie bylo i nie bylo kobiety ktora "wie o co chodzi"wiec nie dowiedzialam sie nawet kiedy beda.... :evil: a tylko na dworcu pkp w szczecinie czobity widzialam:/nom zobaczymy jak znow bede miala okienko na zajeciach;P

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt paź 10, 2003 3:13 pm

Kupiłem dziś Chobits #3. Wczoraj jeszcze dostać ich w Opolu było nie sposób, a dziś kupiłem w kiosku w Brzegu (był to prawdopodobnie egzemplarz Radzia :twisted: - sorry stary, kto pierwszy ten lepszy).

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 10, 2003 4:58 pm

Ja też dziś kupiłem Chobitsy.
Jeszcze wprawdzie nie były wyłożone ale ładnie zapytałem-poprosiłem i dostałem świeżo z paczki ^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 10, 2003 5:00 pm

U mnie wczoraj nie było :( Dziś dowiem się czy dotarły.. mam nadzieję że tak się właśnie stało.. mam duuuuużą nadzieję :twisted: bo jak nie będę baaardzo zły :evil: :wink:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 10, 2003 7:33 pm

Heh a ja mam od wczoraj.... Polazłam w poniedziałek do Komikslandii bo byłam niedaleko, myślałam że kupię bebopa i chobitsy, a tu patrzę - chobitsy od jutra :( myslałam ze mnie coś trafi...ale za to potem mi je kupił tatuś ^^ i nie płaciłam za to :) To bylo pewnie w ramach przeprosin ze mi nie przywiłózł z Danii koszulki z napisem "Fuck my family I stay with Osbourness family" (czy jakoś tak) :P

poza tym przybyło mi 6 FY 1 Bebop 1 Chobits 1 Kajika i nie mam gdzie mang stawiać! ;) GRRRRRR :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 10, 2003 10:00 pm

Już teraz wiem na 100% dziś był Chobits^^ Jutro jadę więc na zakupy.. Chobits dociera nawet do wiosek..

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pt paź 10, 2003 10:55 pm

Argh...jak tak czytam te wasze posty to aż ze złości robię się purpurowy.... głupia Poczta Polska !!!! :evil:
I jak oni chcą wejść do UE jak sobie we własnym kraju nie radzą. Jak jutro w skrzynce nie będzie to jadę po Chobits prosto do Olecka :x

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 10, 2003 11:28 pm

dark_grzyb pisze:Ja też jutro ide na "polowanie" . I mam nadzieje że gdzieś bendzie
ja tez mam taka nadzieje,no i mamusia obiecala ze mnie jutro powozi autkiem po calym szczecinie wiec powinnam gdzies dostac:] mam nadzieje,ze w atucie albo na dworcu dostane,bo jesli nie to nie wiem gdzie szukac jeszcze:/ bede krazyc po miescie:P :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob paź 11, 2003 12:10 am

Chobits kupione. Pewnie poczytam do poduchy.
Przy okazji zaopatrzyłem się w "Mini rozmówki japońskie" :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob paź 11, 2003 9:23 am

kurde u mnie w kiosku od wczoraj widzialem Chobits, a paczki jak nie bylo tak nie ma!!!

Shig: tez mam te rozmowki :D
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

DAMEKIM
Status: Offline

Post autor: DAMEKIM » sob paź 11, 2003 11:07 am

Też czekam na paczkę i mam cichą nadzieję, że dzisiaj listonosz ją dostarczy.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 11, 2003 11:38 am

Gotenks pisze:kurde u mnie w kiosku od wczoraj widzialem Chobits, a paczki jak nie bylo tak nie ma!!!
Zdradziłbyś położenie tego kiosku? na pw najlepiej^^

DAMEKIM
Status: Offline

Post autor: DAMEKIM » sob paź 11, 2003 12:33 pm

Niestety dzisiaj też niczego nie dostałam... Aby do poniedziałku :?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 11, 2003 3:14 pm

Mam Chobitsa^^ Był nawet w tym kiosku co Gotenks wspominał^^ Pozostaje czekać na kolejne nowości..

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » sob paź 11, 2003 5:47 pm

Czobity kupiłam wczoraj z samego rana, w kiosku po drodze do szkoły. Niestety byłam z lekka spóźniona i nie mogłam zastosować stałej praktyki,czyli wleczenia się i czytania jednocześnie. ;]
Z wydania nadal jestem zadowolona - obwoluta również tym razem nie jest już za luźna, druk i tłumaczenie trzyma poziom. Że fabułka fajnie się rozwija, nie muszę chyba pisać... ;)

if

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 11, 2003 5:54 pm

Do mnie też paczka nie doszła :evil: Co jest grane??? :evil: :(

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob paź 11, 2003 7:19 pm

widzialam dzisiaj Czobity w szn w in medio w heliosie i w ksiegarni atut,oczywiscie nie mialam przy sobie gotowki a na karcie pustki i moglam jedynie(cichotajnie;])obslinic okladke:/moze jutro albo pon jesli jeszcze bedzie to dostane :?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 11, 2003 8:18 pm

Sheril pisze:widzialam dzisiaj Czobity w szn w in medio w heliosie i w ksiegarni atut,oczywiscie nie mialam przy sobie gotowki a na karcie pustki i moglam jedynie(cichotajnie;])obslinic okladke:/moze jutro albo pon jesli jeszcze bedzie to dostane :?
Trzeba było powiedzieć by odłożyli dla Ciebie jeden egzemplarz.. parę razy tak zrobiłem.. 8)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob paź 11, 2003 10:07 pm

Argh... jadę do Olecka..... :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości