Oh! My Goddess!

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt wrz 24, 2004 9:18 am

Nie to co kiedys... Fakt. Boginki zbieram od samego poczatku, to byla moja pierwsza manga po czarodziejce :) I Kiedys z niecierpliwoscia wygladalam kazdego tomiku a teraz... Jest to dobrze, nie ma trudno. Zbieram juz w zasadzie tylko z sentymentu i przyzwyczajenia bo tak jakos glupio przerwac gdy sie juz ma 20 tomikow na polce :)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob sty 22, 2005 12:51 am

Wstyd sie przyznac ale teraz dopiero wpadl mi w rece 1 tom boginek. Kreska jest ladna ale troche irytuja mnie tak szeroko rozstawione oczy (a moze to ja zle widze ? :)). Ale wiem juz ze zbiore cala serie :)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob sty 22, 2005 12:57 am

24 tom to pomyka.. ale teraz sie juz nieco rozkrecilo :)

kaktus: ladna kresa zaczyna sie ok ok 10 tomu :)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » ndz sty 23, 2005 12:44 am

Jak na razie to upolowalem 1 i 5 tom w Centrum Komiksu i od tygodnia czekam na przesylke z JPF wiec nie mam porownania :). Mi sie osobiscie kreska w 1 tomie podoba. Na pewno jest lepsza od tej z 5 :).

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz sty 23, 2005 2:36 am

Mi sie kreska zaczęła podobać gdzieś tak od tomu 6-7 :D a tom 24 nie był taki zły, Hildusia jest taka kawaii *___*

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn sty 24, 2005 2:17 am

no tak ale ogólnie to ten tom jest słabszy ;/ mamnadije ze teraz sie rozkreci :D

kaktus: zobaczysz pozniej :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn sty 24, 2005 10:34 pm

A czemu słabszy?? Mi się tam podobal 8) (mówisz o 24, prawda?? :roll: ) ,ale za to tom 25 jest już extra,aniołożerca był wypaśny *___* no i te aniołki takie kochane ^^

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pn sty 24, 2005 10:52 pm

Mnie też kreska na samym początku serii nie za bardzo przypadła do gustu. Nie mogłem się przyzwyczaić do wyglądu np. Beldandy. Ale później widać, że Fujishima wyrobił sobie pewien sposób rysowania (choć uszy nadal rysuje trochę dziwnie). A co do tego tomu 24 i wcześniejszego to był to jakby "spadek formy". #25 jest zdecydowanie lepszy, a potem będzie jeszcze lepiej (wiem, bo znam już treść do 30 tomu, ale co tam będzie to cicho sza :) ).

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt sty 25, 2005 12:24 pm

Zauwazylem po obejrzeniu anime OMG ze powstalo chyba na podstawie pierwszych 5 tomow :). Jak na razie mam tylko te 5 ale sa podobne zdarzenia jak w anime. Nie za bardzo rozbudowali wersje animowana :D.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr sty 26, 2005 4:39 pm

OAVki słabe są.
Polecam "świeżo wystartowaną" serię TV.

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr sty 26, 2005 7:14 pm

A skad je mozna sciagnac ewentualnie gdzie mozna obejrzec? Wiem ze na WinampTV leci anime ale OMG nie widzialem.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 27, 2005 11:40 am

http://www.animesuki.com/series.php/538.html

Ściągasz torrentem i oglądasz ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt lut 04, 2005 1:28 pm

Ja narazie mam 10 tomów OMG i nabardziej podobały mi się 4 pierwsze. Całkiem fajna historia reszte dokupię jak będe miał troche kasy odłożone i nadrobie zaległości w innych serjach. Ogulnie ciekawa tylko drażni mnie to wyidealizowanie Belldendy, no ale wkońcu to bogini :wink: . Najbardzej mi się podobało jak Belldendy się pojawiła i dała Keiichiemu wizytówke, ciekawy pomysł :D

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr mar 30, 2005 10:21 pm

Radykalny Marzyciel pisze: Ogulnie ciekawa tylko drażni mnie to wyidealizowanie Belldendy, no ale wkońcu to bogini :wink:
Belldandy wlasnie taka ma byc :wink:. Taka przeciwwaga do Urd i Skuld :lol:. A ja mam na razie tylko 4 tomy :?. I nie mam pieniazkow na nastepne.... Trzeba chyba do pracy isc :D:lol:.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 30, 2005 10:47 pm

Kaktus pisze:(...) A ja mam na razie tylko 4 tomy :?. I nie mam pieniazkow na nastepne.... Trzeba chyba do pracy isc :D:lol:.
Warto nadrobić zaległości. W późniejszych tomach kreska jest świetna :)
(mimo, że czasem fabuła troche przynudza ;) )

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr mar 30, 2005 10:54 pm

Setokun pisze:Warto nadrobić zaległości. W późniejszych tomach kreska jest świetna :)
To mnie motywuje do kupienia :D.
Setokun pisze:(mimo, że czasem fabuła troche przynudza ;) )
To juz troche mniej :).

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr mar 30, 2005 11:19 pm

Desperacko potrzebuję gotówki, więc jakby ktoś był chętny...
http://allegro.pl/show_item.php?item=46665141
Pozbywam się z wielkim żalem.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt kwie 15, 2005 8:32 am

Moge sobie narzekac i mowic, ze to juz nie to samo co kiedys, ale... Ale jak pomysle, ze w nastepny tomik bedzie najwczesniej w listopadzie to tak jakos smutno mi sie robi... Bo momo wszystko chcialabym miec cala serie i to w przeciagu w miare rozsadnego okresu czasu. Tak, wiem, ze nowe tomiki wciaz powstaja. Ale jak dla mnie to wcale nie jest powod by tak niemilosiernie rozwlekac wydawanie tych, ktore w Japonii juz sie ukazaly.

Kel
Status: Offline

Post autor: Kel » pt cze 03, 2005 11:33 am

Mam, na razie 25 tomiszczy. Poszedłem po 26, ale kupiłem .hack'a. OMG teraz zeszło poniżej poziomu psów. Eee... No, może przesadzam, ale whatever. Duh. Źle się dzieje w państwie boskim.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr kwie 12, 2006 4:41 pm

Po 28 tomie na razie ani widu, ani słychu, ale za to gratkę mają miłosnicy anime. Po wcześniejszych specjalach na necie ukazał się wreszcie pierwszy odcinek drugiej serii TV. Seria ma podtytuł "Sorezore no tsubasa" (それぞれの翼, "Każdy ma skrzydła"). Jak na razie moge powiedzieć tylko tyle, że zmienione zostały opening "Shiawase no Iro (幸せのいろ; Kolor szczęścia)" i ending "Bokura no Kiseki (僕らのキセキ; Nasz cud)"- obydwa śpiewane przez Yoko Ishidę. Ten pierwszy bardzo szybko wpada w ucho. Oprócz tego (sądzac po czołowce) w tej serii prócz znanych nam już z pierwszej serii postaci pojawią się także: Peorth, Hild, Chichiro, Sentaro i inni (Welspera ani Sigel nie widziałem).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość