CLAMP

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » śr lip 15, 2015 4:43 pm

Sayuki78 pisze:A to nie było tak, że w czasie gdy był wydawany X w Japonii doszło do jakiegoś strasznego trzęsienia ziemi w którym zginęło bardzo dużo ludzi i wydawca wolał nie traumatyzować jeszcze bardziej swoich czytelników po tej katastrofie? W końcu w X trzęsienia ziemi miały być jednym z czynników zagłady świata, czy jakoś tak.
Z tego, co się orientuję CLAMPy tłumaczyły zawieszenie X tak:
(...)there are many social problems happening right now, in Japan and around the globe. Many people have died because of major earthquakes, plus there were several horrible murders committed by juveniles in Japan (note: Sakakibara Seito) – both are related to the story of X. Those reasons made it difficult to continue serializing in a shoujo manga magazine. Basically, we want to finish the work, but serializing it is difficult, so we are still looking for a suitable magazine to serialize it till the end.
źródło: www.animenewsnetwork.com/feature/2006-03-02/7

Wygląda to tak, jakby redaktorowi naczelnemu się wiele rzeczy nie podobało.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » śr lip 15, 2015 7:36 pm

Za niedługo minie 13 lat od wydania 18 tomiku w Japonii. Mogłyby opublikować zakończenie bo sądzę że te "sprawy z przeszłości" są już przedawnione. No może oprócz trzęsień ziemi, które tam mają co chwila więc na nie wpływu raczej nie mają :lol:

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pt lip 17, 2015 9:24 pm

Moze minelo juz zbyt wiele czasu i stracily watek ;] a moze w imie hasla "przyszlosc nie jest nigdy oznaczona" zdecydowaly jednak nie ciagnac serii do zakonczenia? X to bylo troche za duzo dla przecietnego odbiorcy, postawily na lzejsze sprawy... i tyle.

Szkoda ze póki co nie wiadomo nic a nic czegos wiecej o tym planowanym zakonczeniu, jak mialo wygladac itp., ale to swiadczyc moze o tym (wmawiam sobie), ze moze jednak chca jeszcze kiedys ruszyc projekt...?

[ Dodano: Pią 17 Lip, 2015 ]
Otai pisze:W "All about CLAMP" do rozdziałów zwanych 18.5 dołączona jest krótka historyjka, gdzie Fuma i Kamui przenoszą się do świata "xxxHolica" i zaczynają tłuc się w dosyć przerysowany i żartobliwy sposób na oczach Yuuko. I to by było chyba na tyle, ile mogliśmy dostać. Chociaż ja bardzo chciałabym poznać odpowiedź według CLAMPa na to wszystko.
Czy to jakas nówka z ich strony? Pierwsze slysze chyba, chetnie sie zapoznam!

Kannagi
Status: Offline

Post autor: Kannagi » sob lip 18, 2015 8:54 am

Minęło już tyle lat, że spokojnie mogą zrobić koniec po bożemu. I nie w jakiś dodatkach, tylko normalnie, cholera. Naczelny przecież się już pewnie zmienił... @@

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » ndz lip 19, 2015 10:27 pm

Znowu przeczytałam X i znowu zgrzytam zębami na myśl, że prawdopodobnie nie poznam zakończenia. Aghh, zadowoliłabym się nawet jednym rozdziałem wrzuconym gdzieś jako dodatek :(

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » czw lut 18, 2016 10:34 pm

Jak to jest z TRC i xxxHolic. Przeczytalem gdzies ze najlepiej jest czytac na przemian co 4 chaptery Tsubasy i 4 chaptery xxxHolic bo sie zazebiaja i wtedy ma sie "best experience".

Prawda to?

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw lut 18, 2016 11:06 pm

Najlepiej czytać tak jak wychodziło, ale czy ma to aż tak straszne znaczenie... ja czytałem jedno a potem drugie i bawiłem się wyśmienicie :)

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 816
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Online

Post autor: Thoreline » śr kwie 27, 2016 5:53 pm

Manga Card Captor Sakura doczeka się kontynuacji (nie mogę podlinkować linka z animenewsnetwork.com bo anty spam blokuję posta).

Opis:
The manga will take place after titular character Sakura graduates from Tomoeda Elementary School, in her first year of junior high school. Sakura sees a mysterious dream, and an incident takes place.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt maja 27, 2016 5:42 pm

Z mangą dostaniemy też nowe anime :D
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ct/.102555

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości