One Piece

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Meliona » ndz cze 14, 2020 1:14 am

W kartonie wysyłają OP, kiedy są karty danych.
Obrazek

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 1:15 am

Meliona pisze:
ndz cze 14, 2020 1:14 am
W kartonie wysyłają OP, kiedy są karty danych.
Aaa...no chyba, że tak xD

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Yuriko » ndz cze 14, 2020 1:20 am

Czyli kolejne ich nowości, które mają dodatki będą tak beznadziejne zapakowane? To sobie te preordery chyba jednak odpuszczę.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 1:23 am

Yuriko pisze:
ndz cze 14, 2020 1:20 am
Czyli kolejne ich nowości, które mają dodatki będą tak beznadziejne zapakowane? To sobie te preordery chyba jednak odpuszczę.
Jeżeli to co pisała koleżanka się potwierdzi to niekoniecznie. Lamerskie pakowanie będzie tylko przy kartach danych, a te póki co ma tylko One Piece.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

One Piece

Post autor: ociesek » ndz cze 14, 2020 8:33 am

To zależy pewnie od wielkości dodatku, bo karty są duże i nie zmieściłyby się do standardowej koperty.
Archerito pisze:
sob cze 13, 2020 8:21 pm
I się wszystko wyjaśniło. To dlatego Peja na koncercie darł się "wiecie co z nim zrobić?". On się pytał tłumu o radę bo dostał dwa tomiki mang od JPF, a zamówił jeden
To jest tak głupie, że aż to zignoruję :P

neiki
Adept
Posty: 195
Rejestracja: pn sie 21, 2017 6:35 pm
Status: Offline

One Piece

Post autor: neiki » ndz cze 14, 2020 8:39 am

To był pewnie ostatni tom z kartą danych, jaki ujrzeliśmy ;) Już teraz odblokowaną kartę postaci zamienili na drugą pocztówkę. Trochę rozumiem, skoro są takie cyrki przy pakowaniu (choć nie wierzę, że nie dało się tego zrobić porządnie), ale poza kartą danych nic mnie z tych dodatków nie interesuje. Artbooka nie będzie, kart danych (prawdopodobnie) nie będzie. Sorry, ale o kolejne przyspieszenia pozostali fani będą musieli walczyć beze mnie.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 9:05 am

ociesek pisze:
ndz cze 14, 2020 8:33 am
To jest tak głupie, że aż to zignoruję
Oj tam, nie znasz się :(
neiki pisze:
ndz cze 14, 2020 8:39 am
To był pewnie ostatni tom z kartą danych, jaki ujrzeliśmy ;) Już teraz odblokowaną kartę postaci zamienili na drugą pocztówkę.
Poważnie? Powiem szczerze, że nawet tego nie zauważyłem. No cóż...jeżeli faktycznie tak to wygląda to rozwiązywanie problemów level master xD

neiki
Adept
Posty: 195
Rejestracja: pn sie 21, 2017 6:35 pm
Status: Offline

One Piece

Post autor: neiki » ndz cze 14, 2020 10:13 am

Było:
► Pokaż Spoiler
A teraz:
► Pokaż Spoiler
Czekam jeszcze na "kolejne dodatki oraz nowy wygląd akcji"... Wtedy dopiero przekonamy się, czy karta postaci definitywnie zniknęła, czy przenieśli ją na inny próg, ale nie mam większych nadziei...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 10:16 am

neiki pisze:
ndz cze 14, 2020 10:13 am
Było:
A teraz:
Ehh...też poczekam ale jak JPF znowu coś odpierdzieli rozpoczynam akcję "NIC SIĘ NIE STAŁO". Pod każdym postem, który będzie świadczył o ich niekompetencji będę pisał "NIC SIĘ NIE STAŁO, JPF NIC SIĘ NIE STAŁO"...no na nerwy to już szkoda zdrowia :/

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

One Piece

Post autor: Matii » ndz cze 14, 2020 10:52 am

Mam nadzieję że karty danych zostaną. Ja strasznie je lubię. Rezygnacja z nich to błąd. Fakt że JPF musi coś wymyślić aby nie dochodziły w stanie krytycznym ale rezygnacja z nich to wielki błąd.
Liczę że przesuniecie karty danych wynika tylko z tego że jeszcze jej nie przygotowali, więc woleli zamienić ją na pocztówkę.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Alexandrus888 » ndz cze 14, 2020 11:07 am

Z tego co widziałem (na zamieszczonym to zdjęciu) te karty to straszna stylistyczna padaka. Nie wiem czemu wam na nich tak zależy :?

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 11:11 am

Matii pisze:
ndz cze 14, 2020 10:52 am
Mam nadzieję że karty danych zostaną. Ja strasznie je lubię.
Ja też...to naprawdę fajna odskocznia od wysypu zakładkowo-pocztówkowych dodatków. Zwłaszcza, że jest ich na chwilę obecną aż trzy rodzaj (bohaterowie, sagi, antagoniści) więc każdy znajdzie coś dla siebie. A co uważasz o tym, że na kartach nie ma już kadrów z mangi, a tylko kolorowe rysuneczki? Czy tylko mi przeszkadza ta zmiana konceptu?
Alexandrus888 pisze:
ndz cze 14, 2020 11:07 am
Z tego co widziałem (na zamieszczonym to zdjęciu) te karty to straszna stylistyczna padaka. Nie wiem czemu wam na nich tak zależy
Rozgraniczmy dwie rzeczy. Karta z Booą (chyba tak się to odmienia) to straszny shit ale sam zamysł kart i ich wcześniejsze wydania były naprawdę fajne. I nie da się ukryć, że możliwość zebrania takiego małego databooka to zdecydowanie wartość dodana :)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Kocurzyca » ndz cze 14, 2020 12:10 pm

Ja dzisiaj odpakowałam swój 59 tomik (bo przyszedł jak mnie tydzień nie było) i tomik, pocztówki oraz zakładki są w stanie idealnym, ale karta danych ma widoczne zagięcia od opakowania w którym było. Dobrze, że i tak mi na artach danych nie zależy xD
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Meliona » ndz cze 14, 2020 12:14 pm

Archerito pisze:
ndz cze 14, 2020 11:11 am
A co uważasz o tym, że na kartach nie ma już kadrów z mangi, a tylko kolorowe rysuneczki? Czy tylko mi przeszkadza ta zmiana konceptu?
Kolorowe rysunki były też na kartach z Brookiem, Frankym, Buggym, Foxym, Bellamym i Enelem, więc dla mnie cokolwiek.

Ja mam zebrane wszystkie karty danych z One Piece'a :lol: A najlepsze jest to, że ich nie czytałam. Ale za to mam je ładnie poukładane w osobnym segregatorze ^.^ Wolałabym kolejne części Sagi od postaci, bo mam wrażenie, że to one bardziej mogą mi się przydać, kiedy będę chciała wrócić do jakiejś postaci czy wydarzeń (albo żeby przypomnieć sobie imię jakiejś postaci).
Obrazek

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 12:23 pm

Meliona pisze:
ndz cze 14, 2020 12:14 pm
Kolorowe rysunki były też na kartach z Brookiem, Frankym, Buggym, Foxym, Bellamym i Enelem, więc dla mnie cokolwiek.
Ja przestałem zbierać chyba na Usoppie więc wszystkie moje mają kadry z mangi :) Kurde no mi osobiście strasznie to nie leży. Zwłaszcza, ze np Boa ma jeden rysunek, a Luffy czy Zoro mają 2 kadry. Ehh...smuteczek. Czyli karty, które zamierzam dozbierać też będą takie shitowe :/ Już by mogli zostawić jeden koncept, a ewentualnie samych wrogów np. dać w tym nowym. Nie cierpię zmian w konceptach w trakcie serii :/

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

One Piece

Post autor: ociesek » ndz cze 14, 2020 2:49 pm

Archerito pisze:
ndz cze 14, 2020 10:16 am
który będzie świadczył o ich niekompetencji
Ale skąd od razu "niekompetencja"?

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 2:54 pm

ociesek pisze:
ndz cze 14, 2020 2:49 pm
Ale skąd od razu "niekompetencja"?
Wieloletnie pracowanie na takie, a nie inne podejście to zdecydowanie nie jest "od razu" :)

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

One Piece

Post autor: ociesek » ndz cze 14, 2020 3:10 pm

No dobrze, ale jestem ciekaw, czemu uważasz ich decyzję o zmianie za "niekompetentną"? :)

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: Archerito » ndz cze 14, 2020 3:21 pm

ociesek pisze:
ndz cze 14, 2020 3:10 pm
No dobrze, ale jestem ciekaw, czemu uważasz ich decyzję o zmianie za "niekompetentną"?
Eee...co?
Archerito pisze:
ndz cze 14, 2020 10:16 am
Ehh...też poczekam ale jak JPF znowu coś odpierdzieli rozpoczynam akcję "NIC SIĘ NIE STAŁO". Pod każdym postem, który będzie świadczył o ich niekompetencji będę pisał "NIC SIĘ NIE STAŁO, JPF NIC SIĘ NIE STAŁO"...no na nerwy to już szkoda zdrowia :/
Zwrotu o niekompetencji użyłem w odniesieniu do przyszłości. Natomiast dowodów przez ostatnie kilka lat było wystarczająco i ewidentnie widać, że JPF kompletnie nie uczy się na błędach. Czasem mam wręcz podejrzenie, że to taki trolling, żeby sprawdzić wytrzymałość psychiczną fanów. I tak...wiem, że obiecałem troszkę im odpuścić ale naprawdę swoimi decyzjami bardzo to utrudniają.

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

One Piece

Post autor: dehirak » pn cze 15, 2020 4:45 pm

Przypełzł! 59. Dzisiaj.
Cały, suchy i w jednym kawałku.
Bardzo mi się podobają dodatki, szczególnie pocztówki.
Kart postaci nie zbieram - jak ktoś chce to mogę oddać moją.
Mam nadzieję, że nowa odsłona "Operacji Słomkowych" będzie obejmowała licznik na stronie. Taki bardziej automatyczny, mniej manualny :)

Ponieważ najbardziej mi zależy na jak najszybszym tempie wydawania tomików, to niepokoi mnie, że OP zniknął z bestsellerów na stronie mangardenu już wiele dni temu.
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości