Bleach

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » czw sie 18, 2016 2:45 pm

Racja... Zakończenie było do przewidzenia... Może niewyjaśnione kwestie zostaną wyjaśnione, jak autorowi zechcę się zrobić gaidena?

ravel
Adept
Posty: 311
Rejestracja: czw sty 23, 2014 9:50 pm
Status: Offline

Post autor: ravel » czw sie 18, 2016 3:27 pm

Itachi Uchiha pisze:Może niewyjaśnione kwestie zostaną wyjaśnione, jak autorowi zechcę się zrobić gaidena?
Raczej jak mu pozwolą coś napisać :P Swoją drogą to te dwa ostatnie rozdziały podobały mi się bardziej niż cokolwiek przez kilkanaście ostatnich tomów, więc mogło być gorzej. Przynajmniej Kubo mógł sobie potrollować bez przeszkód.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » czw sie 18, 2016 3:49 pm

Co Ci autorzy tasiemców mają do ściętych włosów? Naruto ma ścięte włosy na koću mangi i jak założył rodzine, i Ichigo też... No, o co biega? Czy u Japończyków jest to jaki zwyczaj, że ścinają włosy jak założą rodziny? XD

[spoiler]Ichigo i Orihime... no po prostu nie wierze... [/spoiler]

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw sie 18, 2016 4:31 pm

Kto z kim skończył?

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » czw sie 18, 2016 4:34 pm

Ame pisze:Kto z kim skończył?
Kto z kim w spoilerze:
[spoiler]Ichigo ma dziecko z Orihime
Rukia ma dziecko z Renjim
Chado został profesjonalnym bokserem
Ishida jest doktorem
Aizen wrócił do więzienia?
[/spoiler]

Odnośnie zakończenia:
[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw sie 18, 2016 4:49 pm

Dzięki.
[spoiler]Więc jednak Ichiho skończył z Orihime. [/spoiler]

Awatar użytkownika
Nanaly
Adept
Posty: 403
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:20 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanaly » czw sie 18, 2016 11:40 pm

Itachi Uchiha pisze:
Ame pisze:Kto z kim skończył?
Kto z kim w spoilerze:
[spoiler]Ichigo ma dziecko z Orihime
Rukia ma dziecko z Renjim
Chado został profesjonalnym bokserem
Ishida jest doktorem
Aizen wrócił do więzienia?
[/spoiler]
O, zgrozo. Tego się bałam jak jeszcze oglądałam Bleacha. Ale miałam ogromną nadzieję, że
[spoiler]to Rukia będzie z Ichigo. Niby pamiętam, że Renji miał się ku Rukii, ale jednak chciałam inne zakończenie. ;_; Kojarzy mi się ta sytuacja Ichigo x Orihime z chociażby Naruto. Dziewczynie zależy i ma co wyKUROSAKI-KUNowała.[/spoiler]

Ten który myśli
Adept
Posty: 214
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 1:10 pm
Status: Offline

Post autor: Ten który myśli » czw sie 18, 2016 11:52 pm

Może autor zrobi Bleacha to samo co Kouji Seo który po zakończeniu Kimi no Iru Machi zrobił po dodatkowym rozdziale do każdego paringu głównego bohater.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » pt sie 19, 2016 12:06 am

Ale o ile mnie pamięć nie myli, to Seo pojechał po granicy z hentai. Nie jestem przekonany czy chciałbym widzieć coś takiego w Bleachu >_<

Ten który myśli
Adept
Posty: 214
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 1:10 pm
Status: Offline

Post autor: Ten który myśli » pt sie 19, 2016 12:08 am

Alexandrus888 pisze:Ale o ile mnie pamięć nie myli, to Seo pojechał po granicy z hentai. Nie jestem przekonany czy chciałbym widzieć coś takiego w Bleachu >_<
Chodziło mi w tym przykładzie bardziej o idee niż o sposób wykonania.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » pt sie 19, 2016 12:26 am

Idea też nie za bardzo przystaje. Kimi to rasowe romansidło, a Haruto (tak się on zwał?) ciągle wikła się w jakieś związki. Wybielacz tym czasem to battel shounen, gdzie ewentualne związki schodzą na dalszy plan. Tak naprawdę to tu nie masz miejsca na kilka rozdziałów z różnymi paringami, bo alternatywa jest tylko jedna - Rukia. No, chyba że Kubo będzie trollem^2 i pójdzie z yaoistkami w bal dając Grimmjowa, Aizena, Zangetsu, i kogo tam jeszcze #_# Jednak wolę sobie tego nawet nie wyobrażać, choć patrząc po ostatnich wydarzeniach we wszystko jestem skłonny uwierzyć :o

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pt sie 19, 2016 8:47 am

Nanaly pisze:O, zgrozo. Tego się bałam jak jeszcze oglądałam Bleacha. Ale miałam ogromną nadzieję, że
[spoiler]to Rukia będzie z Ichigo. Niby pamiętam, że Renji miał się ku Rukii, ale jednak chciałam inne zakończenie. ;_; Kojarzy mi się ta sytuacja Ichigo x Orihime z chociażby Naruto. Dziewczynie zależy i ma co wyKUROSAKI-KUNowała.[/spoiler]
Na twoje nadzieje nigdy nie było szans. I w literaturze i w mandze króluje chora zasada, że jak [spoiler]Orihime/Sakura/Tonks[/spoiler] sobie raz kogoś wybrała, to ma go dostać i tyle. Nieważne czy romans na jakakolwiek rację bytu/co sądzi druga strona. :?

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt sie 19, 2016 9:43 am

A ja uważam że taki podział jest teoretycznie logiczny [spoiler](zakończyłem czytanie wybielacza po walce z Arracerami kiedy to miało jeszcze jakiś sens), znaczy ludzie z ludźmi, a shinigami z shinigami. Dla tego już dawno przekreśliłem połączenia żywych z umarłymi. Tak więc paring Rukia-Truskawa który podobał mi się najbardziej, traktowałem w kategoriach nie do spełniania. A dla truskawy przewidziałem Tatsuki, zwłaszcza jak jak zobaczyłem ją z dłuższymi włosami. [/spoiler]
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » pt sie 19, 2016 10:02 am

Bleacha przerwałam z kilka miesięcy temu ale chyba z ciekawości zobaczę ostatnie rozdziały. Niestety ale wersja z kim jest Ichigo mi się też nie podoba.
Obrazek

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » pt sie 19, 2016 7:49 pm

Dobrze, że Bleach już się skończył, bo szkoda było patrzeć jak dobra manga coraz bardziej się stacza. W porównaniu do niektórych rozdziałów z końcowego arcu to zakończenie nie było nawet takie złe. Mimo wszystko planuję to kupować do końca.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » sob sie 20, 2016 4:41 pm

[spoiler]Jestem chyba w mniejszości, zawsze lubiłam Orihime i podoba mi się to, że dostała tego swojego Kurosaki-kun :D
Za to rozwiązanie głównego wątku takie WTFne.[/spoiler]
Ostatnio zmieniony sob sie 20, 2016 7:57 pm przez mysz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » sob sie 20, 2016 5:18 pm

Kłopot w tym, że ja lubię Orihime. Paradoksalnie nawet lubię ją bardziej od Rukii. Nie podoba mi się, że jest z Ichigo przez fakt, że nie zostało to odpowiednio pokazane w mandze i moim prywatnym zdaniem po prostu ten związek na dłuższą metę by nie przetrwał. Szkoda.

Ichigo x Tatsuki byłoby spoko nawet.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: FireTheft » pn sie 29, 2016 8:46 am

Nadrobiłem zaległe 30 rozdziałów. Jakie to było czerstwe, na bank juz mu kazali spadać z jumpa z tym gniotem. Widac po ostatniej walce, ktora byla krotsza niz z przydupasami no i bez fajerwerkow. Po cholere rudy i Renji trenowali, jak praktycznie nic nie pokazali? Design quincy i moce tez porazka, moim ulubiencem był kurczak. Do Aizena to jeszcze było znosne, ale pozniej padaka.
Naruto przy Bleach to arcydzielo a tam tez pod koniec wszystko siadło.

Awatar użytkownika
Gagantous
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pn mar 23, 2015 2:42 pm
Status: Offline

Post autor: Gagantous » pt wrz 30, 2016 5:15 pm

Ku mojemu zaskoczeniu znalazłem dziś w skrzynce najnowszy tomik Bleacha. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że od ponad roku nie zamawiam pre-orderów. Mam nadzieję, że ostatnie cztery tomy ukażą się do końca przyszłego roku.
Obrazek Obrazek

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » ndz paź 02, 2016 12:39 pm

Też bym chciał dostawać preordery których nie zamawiałem xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości